Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ку...а, вони ж його рекламували як 50-тиметровий
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    І мені. Їхала там в п’ятницю , якраз коли відкривали, потім в неділю, ніяких змін в трафіку не відчула. Може пощастило. Мені після Сихова Шевченківський район як пустеля....тому рада ТРЦ навіть на перехресті. На виїзді зі Львова, де поворот на Малехів, розрівнюють великий майданчик, для АЗС точно завеликий. Сусіди мені казали, що там теж ТРЦ буде, але чує моє серце що брехня то - дуже довго ведуть підготовчі роботи. З ТРЦ зазвичай оперативніше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2019 ---
    Я весь минулий тиждень в ранковий час-пік була в шоці, бо вже навіть об"їздні дворики були в заторах.
    І ввечері, коли вертатись з центру в район також в годину-пік, то на тому перехресті Мазепи-Замарстинівська традиційний затор, який починається ще до повороту на Замарстинівську.
    Хто щодня там їздив, знає, що раніше в тому місці в принципі заторів не бувало, аж світлофор біля новобудови міг ненадовго зупинити потік.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В суботу вже з самого ранку було «двіженіє».

    Так я власне там регулярно їжджу і це було спокійне місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Значить пощастило, я цією дорогою їжджу лише в Арсен, і не в пікові години. Тому для мене зміни не відчутні.
    А хто вже в самому Спартаку був? На скільки він вже «заселений»? Багато торгових площ пустує? Що там є крім Сільпо і Акварелі? Сільпо там звичайне чи Le?
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marianast були. Не заселено 99% ))
    Може, трошки меньше, тому що там ще буде не знаю. Фуд корт також ще ніякий.
    Сільпо- Лє.Файне).
    Комфі вже є
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчєта, давайте обговорювати Спартак в темі про ТЦ. А то саму себе наказувати шкода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, де почистити салон (бажано, щоб якісно і не за всі гроші, тобто цікавить оптимальне співвідношення ціна-якість).
    Я ще ніколи такою послугою не користувалася, але трохи повзнавала ціни, віддавати 2000 грн, і щоб мені в багажнику лишився запах від пролитого молока:girl_blush2:, не охота :girl_smile:
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kroshka Enot, непогано чистили біля ашан-південний і на Городоцькій біля бувшого клубу Сільмаш. За ціну точно не скажу, бо то давно було. Та що на Городоцькій була набагато дешевша.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я якраз цікавлюсь цим питанням, бо також хочу зробити хімчистку салону (мабуть зразу після Паски, щоб ніхто не спішив), то середня ціна близько 100$, наразі випитую в знайомих, де робили і чи залишились задоволені.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не знаю, до якої теми пасує, пишу тут, бо не автомобілістам не «відгукнеться».
    Сьогодні когось дуже швидко догнала карма.
    Ситуація: вечірня година-пік.
    Два ряди з двох вщент заповнені, автомобілі ледь сунуться в заторі.
    Мій «сусід» справа починає притиратися до мене.
    то він так об‘їжджав інший автомобіль, який виставив носа з другорядної дороги, лиш би не випустити те авто з другорядної перед собою (ну так, в безнадійному заторі «далеко» заїхав за рахунок цього).
    Не пройшло й 15-ти метрів після цієї ситуації, як стала зрозуміла причина затору - ще один «мудрий» зупинився на аварійці прямо на смузі - певно, висаджував неходячих-безногих ттт, які не спроможні пару метрів перейтися :girl_devil: (нагадую, година пік, вул. Чорновола - одна з ключових «артерій» для проїзду в Шевченківський р-н)
    І тут той «джентльмен» чи може то була «пані», яка 15 метрів тому не випустила автівку з другорядної, з метою об’їзду «перешкоди» агресивно починає пхати носа, щоб перелаштуватися в «мою» ліву смугу.
    Не пощастило їй/йому: так співпало, що була на пів корпуса переді мною.
    Ясна річ, що я не могла не піддати газку (хоча, я, як лох, пропускаю всіх і завжди, коли мені не горить пожежа). Не впустили її і кілька автівок, які були за мною.
    Словом, те авто мене так і не наздогнало (або перелаштувалося кілька машин за мною, або досі (ггг, утрирую) стоїть там, блимає поворотом, проситься :girl_crazy:
    Знаю, що ідіотів ніколи не поменшає, але я, як випишуся, мені легшає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись теж чистили, то чоловік знайшов десь по оголошенню чувака, який приїхав до нас додому і оперативно та недорого почистив. Нам якось дуже терміново треба було (не можу згадати чому))), а всюди записи тощо. Завтра, як не забуду, спробую знайти телефон.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    буду дуже дуже вдячна.
    Але чи той чувак зможе на виїзді в умовах квартири, а не приватного будинка то зробити?
    То ж мабуть і доступ до води потрібен і розетка.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вся в обідках. Щось мій мінівен погано почав заводитися, чоловік поїхав у відрядження, а я взяла його машину. По-перше я страшенно відвикла - «чому переставили ручне гальмо, як тут передачі перемикаються? Чому так низько сидіння?», перегазовую, і взагалі. Але головне, я вже звикла, що до великої машини якось поважніше ставляться, а тут якийсь «литовець» поперед мене пхається, на світлофорі на підйомі сигналять, жодної поваги!
    І першим ділом я вдарилась головою, коли в машину після перерви сідала, бо моя висока, не треба нахилятись.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Карочі, я обдерла сьогодні бампер на чоловіковій машині. Бампер пластмасовий, чоловік добрий. Але мені таааак шкода, себе, машину і чоловіка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • мімімі мімімі x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Співчуваю:sad: шо ж ті бампери вічно труться, де їх не просять:girl_emo:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сильно? Бо я вже на «не сильно» і уваги не звертаю). Та і бампер - то таки розхідний матеріал. Але мушу признатись - мені завжди дуууже шкода. Десь пів року тому заізжала в подвір‘я і притерлась дверкою до паркану. Блін, тисячу разів туди заізжала, і тут на рівному місці такий менінгіт на рівному місці. Мушу додати, що це було авто чоловіка, нове та дороге. Я взяла скатертину, якось туди її втиснула, і вирулила. Трохи притерте залишилось, але чоловік навіть не помітив. Та мушу додати, що він в мене до такого не дуже придивляється. Сама призналась. Але мені було не важко), бо перед тим тиждень він розвалив фару на парковці))). Просто не побачив стовб, бо щось заглючили парктроніки.
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2019 ---
    +380 (67) 418 61 61 хімчистка Юра. Треба розетку і води трохи. Думаю, варто з ним поговорити. У нас був дуже важкий випадок. Купили авто з США, салон був реально вбитий. Це при тому, що авто і року не мало. Там були діти, багато дітей. Все було в кока-колі і цукерках. Липке. Ми спочатку згрубша почистили. Потім мали записатись, але вирішили поїхати відпочити. І просто викликали його. Здається то коштувало 1000 грн. Почистив стелю (там був капець), сидіння (миючим пилосмоком). Відчистиа кльово.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а хто ж знає яка там градація. На мій погляд середньо-сильно. Не погнула, але обідрала сильно.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну коли я її побачила, я не про свинство подумала))). Якщо чесно, я ще такого не бачила. Але чоловік сміявся і казав, що то були щасливі діти))). Там не тільки все було полито і посипано, там ще й водій палив і пробичкував стійку біля водія. А ще була вмятина на даху. Вони напевно по ній ще й стрибали). Одним словом, американці у більшості своїй засранці))).
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2019 ---
    Шпаклюється і фарбується. Поправимо. Але мушу погодитись, що настрій псує.
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мала досвід тимчасового проживання в Польщі, то спочатку була в шоці від того як поляки паркуються: вони бамперами розсовують сусідні машини при паралельній парковці, щоб вміститись і це в них нормально. Там ніхто на бампера не звертає уваги, бо таки так, то розхідний матеріал, який служить для захисту самої машини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1