Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені ті дурацькі спроби здати самостійно конкретно підірвали впевненість в собі. Ті помилки, через які не здала, на дорозі значення не мають взагалі. А втраскати по писку вони вміють, та. Там є один спосіб: впертися рогом і здавати до кінця. В мене дівчинка з групи теорію здавала 5 чи 6 разів. Здала, пішла здавати водіння. Інспектор побачив, що то їхня "часта" гостя і вона здала за 2 хвилини, толком не виїхавши навіть. Заради справедливості, вона відразу непогано їздила і, думаю, за третім разом здала б і "по всіх правилах".
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене малих нема особливо як ще 2 рази десь пристроювати, особливо, коли хворі.
    Мама спитала, чи я конус не збила, чи машина ціла, так і сказала - послати і забути. А в чоловіка азарт, щоб я топала і здавала, готовий регу оплатити, тільки от я не готова нерви тріпати
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    А по відчуттях не дуже.
    То вже вдома зрозуміла, що він один раз і ручнік підняв на трохи, поки я на дзеркалах габарити чобітка виловлювала, бо машина шпорталася. Та, я в курсі, що особливо круті паркуються задом з ручніком, але я до них не належу. Але всьо, дихаю, дихаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну якщо готовий Регу повний курс оплатити, я б йшла:) А там вже як буде. Просто для себе зрозумій, що то не ти щось не то робиш, то в них там не всі вдома. "Заблизько до конуса" - ну не вар’ят? Хоча в мене теж за якимось разом було - "заблизько до виїзду з двору". Я запропонувала взяти рулетку і поміряти, він передумав) але тут таки якусь іншу дрібну помилку зробила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ОМГ. Не пойняла. Для чого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не знаю, тільки тепер згадала, що був "клік" і машина різко поїхала, аж я не сподівалась, а до того шпорталась. Що це було, не знаю, бо сама ручнік опускала перед тим і їхала трохи, поки не почала завертати кермом і притормозила. Я знаю точно, що не щеплення, бо то непередаване відчуття, реально шпортання, і так як я завжди ок балансувала газ щеплення добре, навіть з великими перервами в 2 міс, як остання була. Інструктор ще тоді казав, що зазвичай люди забувають.
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    Я б ліпше вже на своїй вчилася. А то за руль не пускають від слова зовсім, навіть посидіти, поки прав нема.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2018
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А в Резі є така опція - на своєму авто:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Є. Я знаю. Але поки прав нема, чоловік не пускає за кермо. Взагалі. Ніяк і зовсім. Тому рега на власно авто для початківців - тільки з правами
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Не знаю чого він так сказав, 3-тя для гірки то взагалі нонсенс, 2-га - то вже залежить від того, наскільки крута гірка і чи є ще автомобілі ззаду/спереду/збоку. Ну наприклад, якщо гірка плавна і не впирається в якесь перехрестя, де треба зупинитись щоб когось пропустити, і швидкість дозволяє бути 20-30 км/год, то звісно можна і на 2-й, але якщо так, як в описі - "дуже крута гірка", то, я вважаю, чоловік мав відразу сказати притормозити, скинути на першу, і спокійнісінько собі їхати догори. Авто заглохло бо очевидно що швидкість була занизька для 2-ї передачі, і він мав то знати наперед, так що то повністю його вина:)
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    Вибачайте, але тоді в вас нема іншого вибору, як йти в Регу.. мені таку ультиматуми незрозумілі і незнайомі:)
    І ще питання, то ваш чоловік, знову ж таки, категорично хоче щоб ви самі здали водіння? Заплатити за це - навіть не розглядає?(питаю за водіння, бо теорію кожен може сам здати при бажанні).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так теорію я і здала:connie_pull-pigtail
    Чоловік категорично хоче, щоб я здала на права тільки сама. Тільки хто мені допоможе пристроїти двох дітей на час реги, на час екзаменів, оплатити і регу і швидше за все другий раз автошколу. А зверху, що інструктора, який мене вчив, реально треба тепер діставати, надоїла я йому певне,
    Та і хіба машини з реги їздять в мрев на іспит, щоб на них вчитися?
    Коротше, та тяганина з навчання водінню тягнеться від листопада, ходжу, коли зійдуться зірки на теорію, потім на практику, якби хто погодився на навчальну їзду з дітьми в автокріслах, то певно би діло йшло скорше :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А він здав сам??
    Знову ж таки, вибачайте, але по тому, що ви описали, в мене склалось враження що він просто не хоче щоб ви взагалі стали водієм, і придумав собі таку "законну" відмазку, мол - не здала сама в даі, значить не заслужила їздити, сиди вдома і вари борщ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    То не по темі, каже , що лінива, бо 1. Не знаю своїх прав при здачі іспиту, бо треба отак і сяк говорити 2. Їжджу краще за нього на початках, ага :girl_crazy:, значить абязана.
    Та і з тою сумою, яку мені сказали сьогодні...не знаю...прям як за курси

    Одним словом, не були би в мене нерви підіпсуті лікарнями, то я би їздила і надоїдала, навіть з принципу. А тепер он, годину круги намотувала поки заспокоїлася.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @HOPIC то здав сам чоловік чи нє?:girl_wink:
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та як середня температура по палаті, правда аж за 3 разом згодився
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2018
    • Смішно Смішно x 3
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То хто, екзаменатор? Котрий з них приймав іспит: тонкий чи товстий?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А як ви так довго ходите на курси? Ніби до 3 міс водійські курси?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Залежить як попасти, особливо зі святами зимовими. Мені пішли на зустріч, і сказали відходити всі заняття. Останнє он було перед самою Паскою, тобто я була з 2 групами. В них плаваючі групи, хоч і набирають ніби що 3 міс, але часто бачила, що приходили на кілька тем, щоб закрити прогалину. Лектор класний, дуже ок після його пояснень розвязувались тести.
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    То я такий перфекціоніст - сказали, що хорошому водію байдуже, чи то нова машина, він всьо вміє, а мені показали на двері, значить не хороший я водій. Все одно піду ще вчитись. Може завалити мене легко, але принаймі я не глохну, не дьоргаюсь і нічого не збила.

    Екзаментор худий, як тичка.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2018
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зрозуміла, тоді це класно, що пішли назустріч Вам. Не розчаровуйтесь так, то ж реально в них система і відкати, розумію, мені теж би було шкода грошей давати за екзамен, якщо чуєш, що добре їлеш. Ще й ви таку суму пишете(( Я морально готуюсь, а чоловік буде в шоці від тих цін.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Смішно Смішно x 5
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну то ти собі придумала трохи:) по-моєму, це очевидно, що новачок не може бути відразу хорошим водієм, він може бути уважним, відповідальним, але до хорошого ще вчитися і вчитися. Той худий в мене теж приймав один раз. Нічого прям поганого сказати не можу. Підловив мене на раз-два на дрібницях, але вкінці сказав, що загалом в мене все ок, але я дуже хвилююся. Впринципі, мав рацію. Запропонував прийти здавати ще раз, але я не з тих товстошкірих, мені важко було під тиском того, що можу знов попасти на гроші і час за ще один курс в автошколі. Словом, якби в нас була не така система, де після третього разу треба знов в автошколу, я би спокійно ходила, поки треба. А от щодо машини, то іспит мають приймати на тій, на якій вчишся. Чи то була твоя власна ініціатива здавати на незнайомій?
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мій інструктор сказав, що не приїде, бо я "його" хіба одна буду. Хз, може хотів більшу оплату, як за урок, не знаю.
    Так і мені пропонував. Напевно всім пропонують...