Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як варіант - обірвався тросик зчеплення.

    А так то я в цьому не розуміюсь.

    @Натуля ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Або трос обірвався чи циліндр потік(залежить, що є).
    Передачу виб'єте, зніміть ручний.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дякую, дівчата :kisss:
    Так і є - тросик. Бо я вже чуть не посивіла - думала треба нове щеплення, а на то зараз зовсім нема фінансів.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чи існують в природі такі значки "У" і "70", які можна знімати-чіпляти багато разів? Якщо так, то де шукати?
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    ГГГ, берете магнітики з растішки, складаєте їх в квадратик, ліпите зверху значок, гарненько вирізаєте контур і маєте значок багаторазового використання, ячкий кріпите ззаду на капот
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Можна просто значок приклеювати легенько скотчем з середини.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А є значок "в машині чотири дитини". Я вже давно хотіла якийсь такий. Чи то самій намалювати і хай зроблять?
     
  8. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А для чого?

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Замовте там, де наклейки на машину роблять. Вони і намалюють самі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Дівчата, хто користувався або може знаєте друзів чи знайомих, які користувались антибліковими окулярами для водія.
    Мене цікавить реальні відгуки))). Чи насправді вони захищають від засліплення світла фар та збільшують контрасність зображення при русі під час дощу/туману та вночі?)
    P.S: зір у мене хороший.
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Brooklynka то ті жовті? В нас є , але В них якось недобре їздити . Все якесь не таке) так і лежать в машині
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Давним давно купила. Вдівала кілька раз. Як на мене то толку з таких окулярів мало, тільки на перенісся тиснуть)
     
  13. Brooklynka

    Brooklynka Member

    @algo

    А які у вас? Бо знайшла у неті. Що є три типи лінз :

    - Окуляри з темними лінзами - це максимальна захист від дії ультрафіолету, розсіювання відблисків, зменшення засліплення фарами зустрічного транспорту, релаксация для очей, комфортне водіння при тумані,
    - Жовті лінзи забезпечують зменшення зорової навантаження, захист від ультрафіолету, знижують бликование, сліпуче яскравим снігом. Підходять для використання в сутінках або вночі, в тумані, в яскравий сонячний день,
    - Коричневі лінзи знадобляться для захисту від УФ-променів, зняття відблисків, зменшення засліплення фарами зустрічних машин, розсіювання відблисків від снігу або водної гладі, зняття зорової напруги водіння в тумані.
    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2017 ---

    @algo Може то від якоїсь фірми залежить чи думаєте, що вони усі «фе»?
     
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    В мене жовті. Фірму так сходу не згадаю, але при курсі 8 коштували в районі 350 грн. Тобто не конче дешеві


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Ви їх тестували при денному світлі чи вночі теж?
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Вдень при похмурій погоді і вночі. Вдень то хіба все виглядає не сірим і холодним, а теплим. Вночі якогось суттєвого ефекту не замітила.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Зрозуміла, дякую дуже))) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я користуюся, й мені реально дуже допомагають. Але в мене блу блокер із поляризацією. Плюс фотохромні - вони не жовті, а такі голубуваті із жовтуватим відливом, а на сонці стають темно-сірі. Ввечері світло від зустрічних збирається такими ніби пучками, не сліпить зовсім. Але й там ціна тих лінз була в р-ні 2000 грн.
    В мене схожі - IzoPlast 150 Foto Acсlimates Blue Blocker купити. Лінзи для водіїв › Лінзи для окулярів › › «Optic Land®» Інтернет-магазин оптики та контактної корекції
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    В нас жовті . По ціні не підкажу, бо давно брали, ну але не з найдешевших )
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене якісь такі як в @Тетянка . Купувала давно, тому по ціні не зорієнтую. В яскравий день від сонця не рятують, а от в сутінки чи туман картинка чіткіша в них. Антибліковий ефект від фар теж непоганий. Але в мене ці всі фільтри накладені на лінзи для зору, тому я в цих окулярах їжджу завжди, в будь-яку погоду.