Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та от прикол в тім, що як нема машин- нема страху!:)
    Під маленьку гірку, ще з ямами з вулички, де паркуюсь виїжджаю теж на головну дорогу, але це вуличка, котра веде в тупік, тому ряду машин позаду точно не буде)), то я собі на розслабоні виїжджаю, бо знаю шо в разі чогось не буде нічого) і ще жодного разу не відчувала що кочусь, чи глохну. А як побчила реальну машину, ше й смітєєвоза, все... прилив крові в головний мозок, серце калатающе не там де треба і т.п.:girl_cray:
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Навчіться в такому випадку рушати з ручним гальмом. Навіть, якщо більше газанете, не біда, назад не покотитесь.
    Я навіть після стільки років водіння, коли машина сильно загружена і велика гірка не соромлюсь використовувати "ручнік". Це легко і надійно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Рівно один день я зависла в невідомості водійського майбутнього:girl_crazy:, подумала, переосмислила все і нині таки поїхала в обід і привезла собі 10 кіля муки і 10 бульби.:girl_crazy: Ще і діти з заду і це вперше в житті, а це також був психологічний бар"єр, котрий тра було долати)
    Правда то було не далеко, але ЦЕ відбулось- денний виїзд з парковкою, де ще не паркувалась, виїздом задом через в"їзд у невідомий двір і сунення з колоною машин і трамваєм.
    Ну, ясно шо воно було не ідеально і мабуть не озброєним оком було видно що їде новачок, але треба про це не думати.
    Я як влетіла в свою вуличку, де ще 10 днів тому їхала як інвалід і тряслась шоб не виїхати на стіну, чи в корчі з тим паркуванням, то нині в порівнянні з тою їздою я це зробила на раз-два.

    Робим висновки: нічого не буває зразу, практика і ще раз практика. Шляхом спроб і помилок, на це потрібно реагувати адекватно. Страх - це норма, він просто має з часорм зникнути.

    Все... фух. далі буде.:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, в мене страх "паркування". Вже і в Реги була, і в такій автошколі все пройшла і все одно капець. З інструктором все виходить, навіть коли він на вулиці, а я сама паркуюся, а от коли сама в не навчальній обстановці то ужас. Руки - ноги трусяться. То в " дирку" не попадаю, то вирівнятися не можу сообразити як. Ступор находить і все. Ще якщо під будинком десь то ше пів біди, а якщо в центрі треба припаркуватися, або на такій вулиці де купа машин їздять то все, капці.
    І ще страх вузьких доріг. От сьогодні мала виїхати з місця де мене зажали мало не в "коробочку". Виїжджала передом у вулицю під 90 градусів. Так спереживалася щоб нікого не пошкрябати. Ще й зараз сиджу і думаю чи нікого там не заділа ( легенько, бо інакше б чути було), бо реально виїхала незнати яким чудом.
    То з часом пройде чи пора до психолога?
    Ну, поки переборола я себе хіба в варіанті поїздки на Шувар. І то стрес ше той.. Проблеми їзди як такої не маю. За місяць що їжджу вже і в Карпатах була і в "задок мене догнали". Досвід водійський як на місяць часу ще той.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @iriwa, пройде. Чим більше будете їздити, тим швидше пройде)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Moza

    Moza Member

    Тільки практика! У мене якось з паркуванням досить легко склалось, хоч сама не чекала. Спочатку вибирала легкі місця, наприклад, якщо в торговому центрі - подалі від входу, а зараз можу собі позволити в найвужче місце влізти, яке всі оминають.
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Усьо... Не "хлоп" я більше.... Поїхала під цеглу, і догнала мене "діскотєка" і виписали мені протокол з штрафом. Давненько я не їздила з пр.Шевченка по Франка на Пекарську.... От і повалила "на автоматі" під "цеглу". Вітайте мене з першим штрафом за наццять років.... От такий я водій-перфекціоніст :girl_cray:
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Мучить мене питання - водій відповідальний за непристібнутого пасажира?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ще є варіант - в багажнику. То мені чоловік постійно пропонує, коли я влаштовую кіпіш, бо він жахливо їздить.
    Якось на вул. Князя Романа стояли в заторі і спостерігали картину - до Смарта підійшла сім"я - чоловік, жінка з візочком і дівчинка років 10. тут я насторожилася, стало мені цікаво, як же ж то все сімейство поїде:girl_in_dreams:. Дістали дитину з візочка, тато з немовлятком сів на пасажирське сидіння, мама з старшою склали візок, запакували в багажник. Туди ж залізла 10-річкао_О Сіла собі на край багажника, застелила якийсь коцик, зняла взуття, і "зручно" вмостилася з планшетом біля візка. Мама захлопнула багажник, сіла за кермо і включила лівий поворотник. Ми були в такому шоці, що змогли тільки "дати дорогу".
    Нє, я звичайну розумію, що краще "погано їхати ніж добре йти", але ото вже явно б"є рекорди.
     
    • Креативно Креативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мене аж в піт кинуло. Не дай Боже в тій коробочці в дтп потрапити, де немовля просто на руках, а друга дитина взагалі в багажнику:girl_impossible:
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2017 ---
    В цій ситуації я б краще «добре йшла» ніж «погано їхала»:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я одного разу так їхала за одним Смартом, в багажнику сиділа дівчинка і дивилась на мене через вінонечко багажника. Це було на перехресті Стрийська-Наукова. Корок тягнувся довго, то я встигла і сфотографувати її. Я так розумію, що для наших людей це вже нормальна практика.
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    До мене те питання прийшло вчора вночі - інспектор на здачі істипу має бути пристібнутим? Про інстуктора знаю, він може бути не пристібнутим, але то явно різні посади =)
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О Май Ґад...
    Це "геніально" і 100% за звичну практику може бути тільки в нас.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В тебе ще нема прав, він відповідальний. Не причіпляється.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_crazy:Коли я була мала, тато мав ниву. І я в багажник обіжатись ходила. Там з заднього сидіння в багажник перелізти - то секунда. І теж так на авто позаду заглядала, тільки з дуже ображеним писком:connie_pull-pigtail Цікаво, що ті люди думали?
     
    • Смішно Смішно x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись часто спостерігала (коли везли малих до школи) схожу картину. Але там дитина мала в багажнику смарта автокрісло. Але виглядало то не дуже((((.
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Не розумію аж такого розстройства. Неприємно, прикро - так. Ну Ви поїхали, ну виписали той штраф, Ви його оплатите в касі якогось банку і проблему закрито. Купу чоловіків в ощаді бачила, що штрафи оплачують, нічо такого.
    Як на мене це краще, ніж когось чи хтось тебе "бомбане". Стоїш на дорозі, дзвониш в страхову, чекаєш поліцію, всі на тебе п'яляться, потім ремонт машини... Ну трохи як знаєш європротокол полегшить ситуацію. І, по-великому рахунку, чи ти, чи інший винуватець, все-одно нервів, згаяного часу, планів на смарку, чекання машини з ремонту і тд це суттєво не змінює. Хіба фінансовий фактор. Тут як винувата і зі страховою не складеться, то в такі гроші влітаєте, що куди там той штраф.
    Так що діло житЄйське, перфекціонізм тут відсовується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дівчата, ХЕЛП! Поки чоловік не прокинувся...
    якщо педаль зчеплення "впала", ні на шо не реагує, і я не можу поставити на нейтральну, то вже ФСЬО??:girl_cray:
    Капець щепленню, чи педалі чи чому? хтось розуміється?:girl_mad: