Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. напишіть і мені номер інструктора і яка машина в нього. Буду дуже вдячна!
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Треба тему піднімати...:connie_pull-pigtail

    Перший день після отримання прав, в 5.30 год ранечку, поки нема так машин, пробний круг по району здолано.:dance3:
    Що я можу сказати? Після машини інструтора, до котрої я вже почала звикати, то я вельми незвично.
    Я собі по різному малювала в уяві свій перший, самостійний виїзд, але він реально відбувся як на автопілоті, не було мокрих трусів))), тремтящийх рук, вересків і паніки. Я просто підняла себе в таку рань і сказала собі "треба...":ok:
    Проте, мені зараз виглядає, що все було просто жахливо, аж соромно!:facepalm:
    Потрібно себе змусити завтра повторити і закріпити, але мене не покидає відчуття, що я як мавпа з гранатою...:girl_crazy:
    Скажіть мені щось, підтримайте, чи що?..:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    що тут сказати - молодець!!!
    Бо я трусішка ще та, вже півтора року з правами, а без потреби за руль не дуже рвуся...взагалі більше як пів року після отримання прав їздила лише за умови, що чоловік сидить поруч...Аж одного ранку він мене поставив перед фактом, залишив ключі і сказав:
    "-Я пішов, ти везеш малу в садок"...
    А ми ж за містом живемо і діватись було нікуди).
    Я маю страх лише перед не відомими маршрутами, по звичних вже їжджу впевнено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    як про мене. Теж люблю присутність суфлера по праву руку. І тихенько мрію про водія, бо кермування для мене поки стрес. Не люблю незнайомі дороги, нерегульовані виїзди з другорядних доріг, вистрибуючих пішоходів.Багато їздити стала з січня, але поки не відчуваю себе впевнено...
    @jalla ви молодець! Якщо є бажання - то все вийде. Відсутність страху при першому виїзді - це показник, бо в мене серце у вухах стукало.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  5. Siania

    Siania Love Life

    Мабуть погано орієнтуєтесь в правилах. Підженіть теорію, подивіться ролики в ютубі, спробуйте вникнути, тоді все буде добре в будь-якій ситуації.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    Круть! Ви молодець що наважились їхати сама, спробуйте кожного дня/через день кудись виїжджати!
    Якщо ще й на механіці - Ви мій герой)))
    На днях чоловік взяв мою машину підмалювати, а на його механіці довелось з Сихова на ДБК доїхати. В мене аж руки всю дорогу трусились, я вже півроку за механікою не сиділа))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ти молодець! Завтра вставай і їдь. Відчуття гранати в руці скоро мине. Тим скорше чим більше будеш їздити.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    їх ніхто не любить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а що правила поможуть на вистрибуючих пішоходів, чи водіїв, які не спішать випустити на головну? А по незнайомій дорозі у Львові не знаєш куди перше дивитись - чи під ноги, щоб колеса в ямах не полишати, чи на знаки.

    Мені від незнайомих маршрутів помагає вдома продумати маршрут з картою.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Ну таке ж є не тільки по незнайомій дорозі... До того треба бути готовими завжди, перед кожним пішохідним пригальмовувати, оскільки вони завжди заставлені автомобілями і нічого не видно.
    Я швидше писала про нерегульовані виїзди, перехрестя і т.д.
    В мене нема проблем з новими дорогами ніколи, хіба що дзвоню чоловіку як і куди заїхати швидше, замість навігатора :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я не вірю навігаторам. Чоловік краще )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так тримати, головне - не переставай. Щодня, хоч кудись, по трошки, але їдь. З кожним днем будеш впевненіша. До всього нового звикається десь три тижні, далі стає легше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ага, на механіці, ще й радянській.:girl_crazy::girl_blush2:
    Я не маю якогось страху, чи ступору, але відчуття все таки не з найприємніших.
    Все мені здається, що я занадто ризикую, що треба було на перших порах взяти поруч якогось досвідченого водія, що роблю щось не так.
    Як виїжджала нині з вулички, черкнула колесом бордюр, двічі в ямках заглохала.:facepalm::girl_cray:. (може хтось знає яка рознесена Замарстинівська зі сторони Липинського- яма на ямі), тому й кажу
    Але з іншої сторони, десь тут писали дівчата і мали рацію, стосовно того (ну, принаймі мені так), що коли поруч хтось, хто підказує, відповідальність перекладаєтся на нього. А коли ти сама зробиш помилку,заглохнеш наприклад)), візьмеш себе в руки і знову поїдеш і проаналізуєш чому так сталося- воно вже якось зовсім по-іншому.

    Головне під час тих тренувань нікому не завжати, але все ж старатися їздити реальними вулицями, тому така рання година, якраз то.

    Побачим, має якось бути. В разі будуть конкретні проблеми, буду просити конкретної допомоги. а поки розбираюсь з чим даю раду, а з чим виникають труднощі.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @jalla, я почала їздити років 5 тому. Водіння - то було не моє. То було для мене як кара, ну не горіла я бажанням щоденно боротись на дорозі з нашими водіями, пішоходами, корками тощо. Але життя примусило - треба було возити малого в школу. І ось так потихесеньку, дуже рано (малий приходив у молодшу школу другим))), без "суфлерів" збоку я боролася щодня з собою. Але після цих щоденних виїздів я була дуже горда собою. Ну але то була автоматика, камера заднього виду, паркетник з великим кліренсом. Тому перед Вами просто знімаю шляпу)))!!!
    Якщо хочете їздити, треба зраненьку вставати і їздити різними маршрутами, самій. А потім будете виізжати вже пізніше, буде більше авто, але навантаження буде поступове.
    Для того, щоб без проблем орієнтуватись у нових незнайомих місцях, треба: 1.досвід їзди на знайомих вулицях, 2. дивитись на знаки, 3. невелика швидкість.
    І ще скажу, що мені самій комфортніше їздити, ніхто не парить мозги, що щось зробила не так. Сама запорола, сама вирулюєш))).
    І ще додам, що зараз я дуже кайфую від їзди. Думала, що такий момент не наступить, але...
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Щодо правил і незнайомих доріг, мені потрібно було здійснити розворот на автомагістралі, бо проїхала потрібне місце. І я шукала знак розвороту, якого ніде не було...
    Чекаю того моменту.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я роки 3 чекала). Але в мене потреба у водінні була "сезонна" - навчальний рік. Літом я практично не їздила. А зараз живемо за містом, тому хочеш в люди - сідай і їдь. І то так кльово), що розумієш, що можеш))).
    Ну і мушу віддати належне своєму чоловікові - він мене зовсім не шкодував). Мусила іхати і на автобанах німецьких, де нема обмежень у швидкості, і в дощ та грози, і серпантинами). Ну але тепер досвід в мене є))). Єдине, чого ще боюсь, то іноземних міст по навігатору. Ще не навчилась швидко реагувати).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Це казка!!! Усі такі ввічливі, ніхто не пхається, не їде в лівому ряді... обігнав і перестроївся... І уявіть ніхто !! не пхається в коркові, і місце дають , щоб перестроїтись. Певно німецькі автобами - то моя мрія. Я реально в них закохалась..
    .П.С.---їхала штурманом, але слєгка приміряла ситуацію на себе...пра завбачливо права дома залишила :girl_curtsey:, чоловік побурчав троха...ашодєлать, якщо я зовсім :girl_spruce_up:..:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То, напевно, у всіх так. Як будете постійно їздити, то все доведеться до автоматизму
    100%
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2017 ---
    О таааак :) я за кермом 9 років, а все ще нервуюсь, коли чоловік поруч сидить. В мене свої звички, в нього свої. "Ти чого поїхала сюди а не туди?" - "бо я так звикла"; "ти чого їдеш по правому ряду, там завжди ями" - "бо так швидше" - "нічо не швидше. Ой швидше. Ну то просто пощастило" :girl_haha:
    А часом взагалі кажу мовчи, бо зараз висаджу :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я вже п'ятий рік вожу дітей в школу і в кінці вулиці розвертаюсь. Цієі весни взнала, що так не правильно і незручно))), треба в іншу сторону. Ми навіть спеціально спостерігали, і батьки розвертаються там як кому зручно, ну але я "не так". І прикладів, насправді, мільйон))).
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Оййй, дівчата, шось я з тою їздою....:facepalm: геть шось собою не задволена!:girl_cray:
    Виїхала я сьогодні на ранішню розкатку, ніби все нічого, впевненість вже трошки більша, з парковки виїжджаю норм., при чім в два заходи, а не взад-вперід по парканайцять раз)), правда розслабитись ще повністю не можу, особливо коли на вузенькій вуличці розминаюсь з габаритною машиною...
    А от навіть сьогоднішній випадок- то просто якийсь капут.((( Під"жджаю я на т-подібному перехресті з другорядної дороги до головної, пригальмовую, щоб пропустити автомобілі і розумію (знаю), що я стою під невеличкою гіркою. І тут позаду мене зупиняється сміттєвоз, оцей такий великий, жужащий і димящий:crazy: і то зараза так встав, прям чуть впритик до моєї машини. І тут я якби маю повертати, але... собі починаю метикувати, що маю всі ризики вдарити того сміттєвоза, адже нема ще впевненості і вправності, що навіть під мінімальною гіркою рушу ідеально.
    Загалом що я роблю, аби не ризикувати, глушу машину, вмикаю аварійку, підходжу до того водія і пояснюю йому, що я тільки вчусь бла-бла і прошу від"їхти трошки, шоб не було прицидентів.
    Правда водій дуже охоче і люб"язно мене послухався, від"їхав і я нормально рушила, повернула і поїхала, але страшно уявити що в день за тим сміттєвозом міг стояти ще ряд машин, я вже мовчу про "корки" і всяке таке.:suicide:
    А мене питають " а чого ти собі не привезеш, чого ти собі не завезеш... чого ти тягаєш в руках...а ти вже маєш права", а я якось мало уявляю якби то я в день сіла собі привезла-відвезла, хоча за кермо сідала власне з тою ціллю.
    Гм...:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То хіба практикуватись, десь під гіркою, де нема машин. Можна позаду машини щось поставити, щоб розуміти вдариш чи ні. Я, коли вчилась на механіці, ідеально навчилась рушати в корку. А під гірку теж багато практикувалась в тупікових вуличках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О,згадую часи,коли їздила на механіці.....тоді,щоб не сідати за кермо-видумувала просто аж чудеса якісь))))Але чоловік(молодчина),не вівся і заставляв їздити)))отак,як Ви,ранками,пізніми вечорами по троху я "насобачилась")))Зараз,коли переїхали за місто,наді мною "змилосердились" і купили автомат))))
    P.S.людина,яка придумала автоматичну коробку передач точно в раю))))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1