Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Зцідіться наперед: завтра вранці (однією годуєте, другу одночасно цідите) і поставте в холодильник.
     
  2. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Добрий день. Синові вже 4місяці і ось декілька днів поспіль маю ниючий біль внизу живота як під час місячних. Виділень нема. Малий на ГВ. Це організм готується до початку менструацій чи працює своєрідна "памят'ь ", що мали б бути місячні? Дякую
     
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я зіштовхнулася з проблемою. Помітила, що останні кілька днів я не розумію, що мені кажуть. От слухаю якесь кіно, чую героїв і розібрати слова не можу... При тому мій чоловік поруч,який чує те саме, все добре розрізняє. А я чую звуки, але враження, ніби мозком не можу їх "обробити" чи що.... І мені то не подобається геть зовсім.. з чим то може бути пов'язано? Може то якійсь вагітні гормони мене гальмують?
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    То прикол чи чесно так? Про таке ще не чула .Може проблеми зі слухом?
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2020 ---
    Прям слів не розбираєте ,чи бачите що гоаорять але не чути,може просто неуважніст
     
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Та чесно так... При чому то останні пару днів посилилося. Слова чую, а розібрати не можу. Зазвичай то коли мовник трошки скорше говорить якусь фразу за свій звичний темп. Я ще думаю, може все таки
    Бо назбиралося переживань за останні дні трохи, то думками чуть далеко буваю
     
  6. toria

    toria Active Member

    Не знаю, що ви маєте на увазі, але я зараз часто відключаюсь, коли до мене говорять. Весь час намагаюсь зосередитись на тому і не дуже виходить. Тому окремі уривки наче чую, а загальний зміст проходить повз. То в мене від розсіяності, тривожності і постійної внутрішньої напруги з'являється.
    А ще буває, що я чую не зовсім те, що говорять) Наче перекручені слова. Чоловік каже, що раніше це було смішно, а зараз вже дратує) Причини, думаю, ті ж. То ще з часу першої вагітності все залишилось. Років вісім.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так. Це - "домінанта вагітності", нормальний стан. Неприємно, але природно. Якщо її силою глушити, це може вплинути на перебіг пологів, тому краще плисти за течією :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Десь читала, хочу уточнити: займатися спортом, щоб позбутися живота, після КР з ускладненням можна через 6 місяців?
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    По нормах так, але то треба в гінеколог після огляду питати чи дасть він добро.
    Але загалом, щоб позбутись живота, треба правильно харчуватися. Спортом живіт не забереш, його можна ним лише підтягнути.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Matvijko дякую. Мені власне підтягнути
     
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка потребую поради: десь за 3 роки до другої вагітності в мене була міома на задній зовнішній стінці матки, щопівроку ходила на УЗД і контролювала її розміри, за 3 роки вона постійно збільшувалась, але розміри були такі що потребували лише спостережень, під час вагітності вона зменшилась, проте востаннє проглядалась на 22 тижні, далі зі слів лікаря УЗДиста її не було видно бо це задня стінка (УЗД на +-30-му тижні)... після пологів була лише у дільничого гінеколога у 2 місяці, до лікаря в якого народжувала мала йти через 6 місяців після пологів, але ніяк не виходило, а потім почався карантин, відповідно в пологовий не пускають... я от думаю чи варто мені йти зараз на УЗД? в мене ще ЛА, чи почекати принаймі відновлення місячних? чи чекати завершення ГВ? але то ще може бути дуже не скоро...
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Щоб таке зїсти щоб не бути постійно голодно. Малюк на ГВ, активно годуємось.
    На дієті годуючих не сиджу, їм все в міру (каші, овочі, фрукти, м"ясо, сухофрукти). Але постійно відчуття голоду. Втамовує хоч трохи щось вуглеводне, солодке.
    Але теж постійно таким закидатись не хочеться.
    Що можна б такого зїсти для втамування отого голоду?
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @WinterDog в мене теж таке, не те щоб постійний голод, а прийом їжі має бути калорійний, для мене це хліб/випічка, хоча до вагітності та і під час неї хліба вживала дуже мало, в зараз як з'їм його то голодна:girl_crazy:. На вазі поки не відобразилось, навпаки цього літа повернулась до параметрів і ваги яка була до вагітності
     
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lemeshchuk по вазі я вже менше на 3 кг ніж до вагітності( але ще далеко до ідеальної). В мене щось схоже, мушу ту канапку доробляти, бо ходжу і смокче мені шлунок.
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog в мене та сама історія з голодом. Зауважила, що найкраще втамовує голод м`ясо. А для настрою шоколад. Думаю, то індивідуально і просто треба знайти свій продукт.
     
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про лохії...
    Ситуація така - 21.10 були пологи, виділення кровянисті/коров+слиз/згустки/рожевим були до після вчора. Вчора і сьогодні щось схоже на сукровицю. Чи це не зашвидко закінчилися виділення саме кровянисті? Я читала, що якщо так скоро закінчуються - то не надто ок..з іншої сторони мене особливо нічого не турбує, трохи тягне в місці швів ще + якщо походжу трохи довго, то такий біль "м'язевий" всередині (не внизу живота, а саме всередині), як в час місячних.
     
  17. Olessika

    Olessika New Member

    Привіт
    Можу з Вами поділитись власним досвідом. Кров' янисті виділення теж були ще менше чи у Вас. Після того як поношу малюка, то інколи починало кровити. Для власного заспокоєння їздила на узд до лікаря в якого народжувала. Ви слідкуйте за власними відчуттями. Чи нема болів внизу живота, температури, слабкості. З першою дитиною, у мене матка закрилась передчасно. Температура була 40,не збивалась, виділень раптово не стало. Бажаю Вам легкого відновлення ❤️
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене після кожних пологів був період зменшення, рожевості, а потім знов кров'янисті.
    Орієнтуйтесь на відчуття, температуру, запах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. olenchikk

    olenchikk New Member

    Людоньки порадьте бо то капець((
    Зараз йде 10 тиждень, і на лобку вискочило багато прищів/ гнійників....то жесть... (((хтось мав проблему з прищами під час вагітності? Чим користувались? Як ви думаєте чи можна під час вагітності мазатись Левомеколем?
    Треба завтра буде ще в лікарки запитатись....((
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Схоже, у Вас знизився імунітет і активувалася прихована інфекція. Я мала подібну проблему під час вагітності старшим сином, 13 років тому. Здавала загальний аналіз крові та посіви з носоглотки, а також мазки зі статевих шляхів. Оскільки інфекції крім місцевого прояву не знайшли - специфічного лікування теж не було. Їсти менше цукру та дріжджів, гігієна, натуральна білизна... Минуло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1