Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Чай Нефрофіт, листя брусниці - безпечні засоби і досить дієві.
    Але головне, чи в нормі у вас тиск і аналіз сечі?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ви раніше писали про тиск...Лікар вам на основі аналізів назначила чай чи просто? Сечу здавали зараз? Білок є?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Zhaana

    Zhaana Member

    Аналізи здала, чекаю на результати. Мають завтра бути.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Води достатньо п’єте? Виключіть всі інші напої крім води.
     
  5. Olessika

    Olessika New Member

    Привіт, дівчатка
    37 тиждень вагітності, сьогодні здала сечу і показник еритроцитів свіжих високий ( Засмутилась і як завжди начиталась інтернету. В кого таке було? Що робили?
    Чи могло моє харчування вплинути на мій аналіз? (вчора файно наїлась полуниці з черешню)
    Дякую всім хто відгукнеться❤️
     
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Olessika часто поганий аналіз сечі лікується його перездачею.
    За показник не скажу, але першим ділом лікар при будь яких відхиленнях просить перездати спочатку. в мене так було цієї вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Olessika

    Olessika New Member

    Перездам обовязково, вже з дієти ним харчуванням
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, як ви себе до купи складаєте після пологів, в мене вже 14міс минуло, а я далі болячки одна за другою хапаю? В мене пішов 7й рік вагітностей і ГВ, розумію, що то здоровя не додає, але щоб та третя вагітність так погано вплинула? Тільки перед карантином зуби полікувала, як менш ніж за тиждень мені 2 зуби надламалось - їла фрукти і до кісточок зачіпила. Додала трохи фізичної активності - почали боліти ноги і руки. Перед тим ходила до лікаря з колінами - по сходах було важко йти, ще швидше - спину схопило, тиждень на обезболюючих сиділа, ще між тим всякі ячмені і герпеси. Я в шоці, боюсь інші обстеження робити, бо і там знайдуть щось
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я після четвертих просто почала розвалюватись. Так що розумію і співчуваю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Якщо був певний "мінус" ресурсів організму на момент народження дитини, то наступна "яма" - якраз після року.
    Що би я робила if I were you зараз - це сон і ягоди. Максимум денного сну, максимум ягід з кущів. Також переглянула би білки в харчуванні, чи достатньо їх. Бо коліна - це про білки і мінерали. З достатньобілкового харчування бонусом - фігура
    Ну і інфекції перевірити, звісно.

     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    найбільший "прикол" в тому, що я добре сплю, в мене повноцінний 8-10 годинний сон і дуже мало ГВ - на сни і під ранок останніх пів року. Якби дитина весь час на грудях зависала, то я хоч мала на що нарікати, а так ... хіба можу нагрішити на солодке і каву.
    Ясно, що стоматолог сьогодні гнав на ГВ і сам був в шоці, як за 3міс зуби зіпсувались.
    Остеопат казав про брак кальцію, зараз приймаю комплекс, але то вже другий за той рік
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    самі собою, звичайно, не найкорисніші продукти
    але серйозне псування зубів - це про більш масштабні зсуви в обміні речовин. Я би думала здати аналіз на вітамін Д. Брак кальцію ні про що, якщо з віт Д проблеми
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    На мою суб’єктивну думку, жінки забагато проблем списують на вагітність/пологи/гв. Звичайно, що це певне навантаження на організм, але якщо озирнутися навколо і подивитися, то бездітність/«малодітність» ніяким чином не знижує ризики хвороб і поганого самопочуття.
    І чесно про себе можу сказати, що навряд би я була «здоровіша» у версії «без дітей», бо завжди знайдуться стреси, негаразди, навантаження, які не найкраще впливають на здоров‘я. Мій фізичний стан дуже залежить від психологічного і емоційного станів, тому поки що «лікуюся» перезавантаженням і стоматолог час від часу .
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Знайшла свій допис, але там про пп. А після КР коли можна носити дитину в слінгу: місяць чи два?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    рекомендації після КР і ПП не дуже відрізняються насправді. Відновлення потрібне в кожному разі. Сакраментальні 40 днів по можливості не треба носити мамі.
    Але можна носити татові. А мамі бенкунг, і всі щасливі, всі замотані :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось я захандрила((( Хоч в пологовому попередили, що післяпологові виділення після КР можуть і до двох місяців бути, але щось я переживаю. Налаштовуюся здати зак і то мені тепер до лікаря в якого на обліку стояла? 40 днів минуло, значить вже не в пологовий?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    як виглядають і пахнуть виділення? Чи є болі? Температура - під пахвою, в паховій складці?
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @cjomcjomka запах як при місячних, коричневі. Болей і температури нема. Але загальне самопочуття «таке собі». Може через недосип, може втома...
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це головне
    можливо. В мене через це після четвертих пологів виділення були 9 тижнів.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я попала в якийсь там відсоток яким неповезло((( Утворилася гематома між швом та шийкою матки. Може тут мені хтось підкаже які варіанти виходу з такої ситуації пропонують у пологовому (завтра їду). Хочу знати наперед, щоб зорієнтуватися по сумісності даного лікування з ГВ. Бо знаю, що наші лікарі на всі ліки кажуть «несумісні». І найгірший варіант - чистка. Скільки часу може зайняти з моменту: зайшла в лікарню і вийшла з неї?
    Коротше я в печалі((( Якщо буду довго відсутня, доведеться зціджувати/годувати альтернативно. А дитина з народження на ГВ і незнати як то буде...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4