Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

1. Naama

Naama Добре, коли реальність краща за мрію

Ви знаєте, якби не перша вагітність, і відсутність тих відчуттів, я б зараз думала, що так має бути, кінець вагітності, все тисне та розходиться і це нормально.
    --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2019 ---
    травматолог сказав, що є рубець з попередніх пологів, він міцніший ніж сам хрящ симфізу, і точно не порветься, і я себе так налаштувала, що болить саме він, і нема в мене ніякого розходження кісток, що не знаю якби мене тепер мали кесерити)))
    Хоча з іншого боку розумію, що жоден лікар не скаже як краще, а вирішувати кінцево мені.
    Завтра маю дзвонити до лікаря домовлятись за пологи, зразу йому за той симфіз говорити? Чи краще при зустрічі?

2. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

При зустрічі. Менше говоріть, покажіть картку і УЗД і попросіть все розповісти :)

• Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. Maggie

Maggie New Member

Я сюди з делікатною темою: 37 тиждень і неочікувано з’явився геморой :sad: Шойно лікарка виписала свічки постеризан. Підкажіть, хто ще з таким стикався? Шо ще вартує робити для профілактики? І чи та зараза потім вертається?

4. бетменша

бетменша Well-Known Member

у мене був до родів невеличкий. А от під час пологів таке появилось, шо жесть((( Але я під час вагітності ніяк не лікувала. Може профілактика якась і є

• Подобається Подобається x 1
  5. Єва

Єва Well-Known Member

В мене за два тижні пологів таке було, що ходити не могла. І після пологів само не щезло. Лікарка в жк якось проігнорила мої скарги. То я собі сама лікування прописала: після кожного походу в туалет - душ і троксевазин гель. Два рази на добу марлеві компреси з гепариновою маззю. За тиждень був результат. Але це все я вже після пологів робила.

6. Naama

Naama Добре, коли реальність краща за мрію

Дівчата, хто народжував з симфізитом?
    На що звертати увагу під час пологів? Якось відчувається, що той хрящ рветься?

• Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Kohaju

Kohaju Well-Known Member

Добрий вечір, дівчатка. Маю питання: останнє місячне 3 вересня, маю довгий цикл 35-37 днів, маю програмку, то по ній овуляція була десь 20-21 вересня.
    Тест показав вагітність. Вчора трохи помазало коричневим. Поїхали ми в швидку, але тут в США все через одне місце. Там лікарі взяли кров, ХГЧ 25000 наче, але на УЗД є плідне яйце, але ні жовтого мішечка, ні ембріона. Що робити - не знаю. Бо 3 години протримали, сама чергова невпевнена чи то не позаматкова, чи там завмерло чи просто рано. Підкажіть, пліз щось. Дякую.

8. Almariel

Almariel Well-Known Member

«Помазало коричневим» може бути абсолютно нормальним при вагітності

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Burberry

Burberry Well-Known Member

В Україні вам би порадили зробити УЗД в динаміці. Тобто через тиждень повторити УЗД. Якщо у вас довгий цикл, то ембріона може бути ще не видно. А продовжує мазатися?

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

@Kohaju, висловлю свою думку.
    1. Корисневе - не страшно, страшно -це яскрава кров.
    2. Спокій. Лежати. Що має зберегтись - збережеться, що ні - на такому терміні не варто якось штучно медикаментозно втримувати.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3