Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Оу, а хто вам Німесил виписував? Печінка вам більш не потрібна?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Naama, ібупрофен звичайний. А німесил ж вроді не можна.
     
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Стоматолог, 2 пакетики на день максимум
    Під час вагітності не можна звичайно, пила його до, тому й питаю чим ще можна обезболити
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Поки лікар з ЖК не бере слухавки.
    32 тиждень, ймовірно отруєння або сильний харчовий розлад. Маю вдома Атоксил, Елюміналь гель (вугілля звичайного активованого нема). Можна щось прийняти?
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @aknytsU. Знаю за елюміналь, фосфалюгель і ентеросгель. Вони не абсорбуються кишечником
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Ентерожерміна
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вчора помітила в себе на ногах з внутрішнього боку такі ж смужки вздовж ноги, як і на животі. В когось таке є/було?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вперше читаю таке питання :) але думаю, це пов'язано з тим, що Ви - "темненького типу". Майже в усіх вагітних є пігментація, в різних варіантах. Напевно, у Вас - така
    В мене були сірі плями на обличчі, частина зблякла і залишилася. На животі плямка є теж
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я навпаки, світлого типу і в мене в цю вагітність якась підвищена пігментація, соски, лінія на животі, веснянки темніші, ніж завжди
    І по тілу, де ніжна шкіра, на грудях, під пахвами, на шиї утворилось багато нових дрібних випуклих родинок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене, в 3 вагітність була пігментація на одній(лівій) нозі, прямо по всій довжині ноги, зникала поступово, десь біля двох років. Теж тому дуже дивувалася.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +1 під час другої вагітності, штук 7 певно. Мені плямки посвітлішали на обличчі... та все рівно, Я їх бачу... :)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    те саме було
    плюс потемніла шкіра під пахвами і в зоні бікіні. А з тою пігментацією обличчя - я зблизька її не дуже бачу, а от якщо фото чи відео - воно виглядає як дивний рельєф.
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    До речі, 4й день після пологів і чітко видно як світліє шкіра на грудях, такими плямами. І родимки посвітліли. Лінія на животі також посвітліла, від пупка вниз її ледь видно. Знайду дзеркало, ще на веснянки гляну)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене родинки і пігментація на лиці зявились за тиждень до пологів. Виглядала так, ніби вимазалась і не вмилась. Маскувала косметикою, коли на люди виходила. Пройшов рік, то вже ледь помітно, думаю пройде.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Раз я вже тут, то ще спитаю. 3ті пологи, 4й день сьогодні, а в мене відчуття безмежності))) таке враження, ніби дитина голівкою шлях проклала і він такий і залишився, вибачте за подробиці. То нормально, в когось таке було?
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене було, але я на тому не акцентувала увагу (щоб не надумати жахіть), і просто чекала... Мене більше кількість/якість лохій хвилювала, якщо чесно, а не форми/розміри :)
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    От і мені вже жахіття в голову лізуть, особливо на унітазі).
    Вчора намагалась щось дослідити, то туди реально рука входить легко (я не пхала якшошо, по відчуттях), тільки скраю трохи пощупала, все зовсім по-іншому, а оскільки норм я не знаю, тому малоінформативно
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так, все по іншому певний час. Забудьте про те і подивіться наступного разу через місяць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ооооо... Я навіть скраю не лізла, бо боялась подумати (!) зайвого. Миття легенько, душиком. Через пару тижнів особисто в мене все приходило до звичної форми та відчуттів... Хіба на 5% дещо змінювалось після кожних пологів. Але то знаю тільки я, що саме. І акушери :). Чоловіку, навіть би як би розказала - не зрозумів би, бо йому все залишилось на своїх місцях :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1