Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І ще продовжу про симфізит, те що вичитала. Симфізит зазвичай з'являється в повторні вагітності і це в першу чергу через неправильне післяпологове відновлення. Треба собі виділити перші 2 тижні повного спокою, лежачого, поки з організму виводиться релаксин, про 40 днів без фізичних навантажень, думаю і так вже всі чули. Ну і як вже вище Орман писала 9місяців на вагітність - 9 на відновлення.
    Я після других пологів зразу з ПБ взяла старшу на руки і так їх двох носила одночасно. Я ще й цю вагітність малого носила весь перший триместр та і потім деколи. От зараз не знаю, що робити зі слінгом, одні пишуть, щоб не носити, а інші, що слінг навпаки групує м'язи і формує правильну осанку
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну в перший місяць після пологів я б не носила слінг. Чи Ви маєте на увазі взагалі не носити?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @svoybox я точно пригадую, що таку проблему мала блогерка Софія Стужук і писала про це і говорила. Потім ,після дом. пологів показувала, як відновлювалась. Якщо Ви є в ІГ, може буде щось корисного для Вас .
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може мається на увазі підв‘язування слінгом? З тексту незрозуміло.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А, може. Я мала на увазі, що не носила б дитину.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  6. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Дівчата, порадьте
    Маю низько розташовану плаценту, пузо трохи тягне, коли є невелика фізична активність ( школа, магазин тощо)
    Чи це ж показником, щоб носити підтримуючий пояс? Поділіться досвідом, хто знає
     
  7. fillette

    fillette Well-Known Member

    Запитайте в лікаря. В мене проблеми з шийкою і дитина низько дуже, то мені сказали носити пояс, хоч лише 23 тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    З шийкою все гуд, одна лікар мені сказала взяти пояс, друга порадила Магне В6
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Низько це скільки?

    Трохи тягне - це нормально. Якщо з шийкою все добре, то просто старатись менше увихатись. Підклейтесь кінезіострічкою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мала на увазі носити дитину в слінгу. Підвязуватись буду однозначно, вже про бенкунг читаю
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо є можливість не носити, краще не носити якомога більше. Краще повалятись разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Від вчора і до обіду сьогодні мучилась від мігрені (чи то просто магнітні бурі:girl_impossible:)
    Не могла навіть голови опустити - було враження, що розколеться навпіл, у скронях гепало так, ніби хор дзвіночків давав концерт...

    А як ви спасаєтесь від головного болю?
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Теж саме питання ,але цікавлять ліки для першого триместру, одні кажуть можна дитячий нурофен ,інші - половинку парацетамолу.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @Naama, і те, і те можна. Залежно, що вас "візьме"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Парацетамол. Масажувала голову, брови, ніс, вуха, "розганяла кров" :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ібупрофен (нурофен) не можна в першому триместрі і при схильності до кровотеч взагалі.
    Парацетамол можна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А то не тиск? Міряли?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Так, тиск в нормі
    Тискомір маю
     
  19. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Дівчата, маю питання, скеруйте куди, якщо я не в цю тему. Сусідка, заразилася від мого малого вітрянкою. Якраз вагітна 2 місяці. До лікаря поки піти може, бо лежить, та й виходити не можна 10 днів. Я собі просто місця не находжу, в неї такі проблеми були завагітніти, і тут коли нареші вагітна, отаке....... Чим це їй загрожує? Інтернет пише всяке, але може ще хтось щось знає з досвіду.
     
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    І знову я до вас.
    Маю проблеми з деснами, біль нестерпна вже 4 день.
    Хронічна проблема, яка загострюється весна/осінь.
    Завжди пила німесил, знімав набряк та біль, 2-3 дні все заживало та проходило.
    Зараз стоматолог виписав полоскання хлоргексидином, мазати обліпиховою олією.
    Воно ніби і проходить ,але так повільно ,я така вже виснажена, ні спати, ні їсти, ні говорити.
    Гінеколог дозволила пити парацетамол, мене він майже не бере ,і дуже болить від нього шлунок.
    Вчора випила 5 мл дитячого нурофену, аж очі відкрились.
    Але відгуки про саме дитячий - неоднозначні.
    Чим зняти біль ,щоб не шкодило малявочці?