Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Дівчата чим ви рятувалися від кашлю? Зараз в мене 35 тиждень, рот не закривається так дере в горлі. Моя лікарка сказала що нічого не треба приймати лише полоскати горло і тепле пиття, але то нічого не дає. Може якісь спробувати пастилки чи таблетки, хто з таким стикався?
     
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @VsjaVolodina тепле молоко з боржомі чи поляною
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Цукерки в аптеці з шавлією... Я приймала декілька, поки переставало в горлі дерти. Десь за 6-12 годин пастилками тими проходило.
    А паралельно теплючі чаї...
    Ну і до лікаря треба. В мене, після пологів пройшло 3 тижні, - був бронхіт, з антибіотиками. Хоча починалось як простуда...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в магазині :)
    або домашні імбирні льодяники зробити
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Потребую засоби від болючого скорочення матки. Болить ДУЖЕ. Приймаю ібупрофен по 600 мг тричі на день - не допомагає. Я просто вмираю, не можу годувати. Забираю в дитини груди і обидвоє лежимо плачемо.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дуже розумію. Мені на 2-ий день після КР так боліло, що я на стіни лізла. Справа в тому, що пішли дикі скорочення, а на порізаній матці, то ще веселіше. І ще загвоздка була в тому, що мені не можна деякі обезболюючі, бо маю алергію. То вони мені капали якусь бурду, яка практично зовсім не помагала. В якийсь момент я просто розплакалася, бо так зле було. Як згадаю, то аж мурашки по шкірі. То раз мені якісь інші обезболюючі вкололи, далі не просила, вже було терпимо. На жаль, щодо ліків не пораджу, тільки висловлю підтримку.
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж таке мала з донею. Просто перетерпіла. То не довго триватиме, максимум 2 дні. Сили Вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Almariel просто, хочу підтримати, бо як згадаю, то мимоволі ногами починаю сокотати.
    Після других пологів в мене таке було, я навіть не розуміла, що робиться. Але я не впевнена та за моїми спостереженнями -більше прикладала і воно швидше проходило(на перших хвилинах кусала губи і корячилась, а потім ставало легше, так перетеплювала).
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую, дівчата, за підтримку. Вже не так болить, щоб аж кричати. Але я все ще на ібупрофені. Ще на ніч один вип’ю, а завтра побачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тепле пити, на ноги теплі шкарпетки. Якщо чоловік може, хай ноги масажує. Не в процесі годування, а коли є час.
    Ще трошки, тримайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я після третіх пологів аж передихувала, як на переймах ті скорочення.. В сонливому стані вважалось, що знову народжую...
    @Almariel, вітання, і почекайте ще трішки!
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я власне з передихування починала. Але не допомагало. Сльози горохом котилися.
    Тепер (4 день після пологів) значно краще. Але з‘явилася інша біда: налиті груди, чутливі соски (і знову сльози котяться горохом) і не ідеальний захват грудей дитиною. Я то намагаюся виправити, але майже безуспішно.
    Коротше, найскладніша вагітність, найскладніше відновлення і взагалі найскладніший рік в моєму житті.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    обіймаю
    це пройде
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Шось мене останнім часом дуже болять груди. І то зовсім не легке поколювання коли молочко прибуває. І важко зловити якусь закономірність коли саме, але то просто хапає на пару хв капітальний біль, потім минає. Особливо болить права грудь. Зі старшою дитиною взагалі не пам'ятаю навіть тих легких поколювань, а тут такі болі! Від чого то може бути і чи треба тим дуже перейматися чи чекати що пройде?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    На почервоніння, ущільнення передивилися?
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ага
    От власне що наче тих ознак нема, а болить реально велика ділянка, не точково ( з першою дитиною я мала двічі такі тверді гульки, болючі - так от зараз воно не таке ). Так щоб постійно то не болить, а власне якимись напливами


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я би запитала консультанта хоча б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. oljatko

    oljatko Active Member

    Всім привіт. Підкажіть, може хтось стикався з таким. Вже другий день болить права нирка, Коли почало так колоти, що аж дихати стало важко, поїхала у лікарню. Здала мільйон аналізів, з тих що вже є результат то все ок, решта буде у понеділок. Зробила УЗД, сказали що є застій сечі у нирці. Треба стояти у колінно-ліктьовій позі, щоб легше відходила. Колю обезболювач і п'ю якусь добавку Нефрокеа називається і чекаємо решта результатів.
    В когось таке було? Може ще якісь вправи робили?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А ванну з гідромасажем вже можна? Чи то сказати хай зону живота не масують? Вже трохи більше 2х місяців після пологів і я згадала про свої подарункові сертифікати, яким скоро мине дата чинності


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я би йшла. А чого ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1