Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Літня вода.
    І не користуватись щоденними підкладками. Будете мати щастя і економію на все життя.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та я від нього чекала якісно зробленого узд , що в принципі отримала. Треба було на вже, бо були проблеми з скороченням матки після пологів, був згусток і т.д. То Істина , де він приймає найблище була територіально.
    Не думала, що в приватній клініці лікарі дозволяють собі такі неприємні коментарі.
    До речі, коментував узд з своєї точки зору як лікаря. Давав поради щодо лікування. Я не взяла їх до уваги, бо то був маразм!
    Щодо прийому в гінеколога. По моєму проханю розчин йоду не використовували. Хоча лікар не забороняла . Група підтримки була, бо ж треба було комусь дитя бавити. Все пройшло нормально. Але перехвилювалася страшно! Не розумію звідки цей страх огляду? До вагітності не було...

    Дякую вам за підтримку!
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та певно «наоглядали» вас під час пологів, то й з‘явився пунктик. Еххх
    В нас так психологічно-травматично ведуть пологи, що потім жінки до тями не можуть прийти.
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я от шось ніяк не зберуся на огляд після пологів. Хоч то вже майже 3 місяці пройшло, то напевно варто. Але чи то достатньо УЗД матки , чи краще вже, щоб все в комплексі і огляд , і мазки і УЗД? І де то комплексно можна зробити, бажано десь в центрі, щоб далеко не їхати?
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    + за літню воду. Десь колись, як дуже хочеться спец миючим засобом. Ще давно подруга мені розповіла, що миється без мила. Я пофукала і не звернула уваги. Після молочниці розглянула цей спосіб і зацінила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я теж за відмову від всього штучного. Колись теж була захопилася тими гелями і щоденними прокладками. Але потім послухала гінеколога, що то все геть некорисно і вирішила покінчити з тим. Перехідний період правда був непростий, але то можна пережити, потім все внормовується


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я ще теж не була. В Альтернативі мені все робили комплексно. Але добиратись далеко. може хто знає чи в Параскеві роблять комплексний огляд?
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Що, правда, без мила? :)
    Я дитячим користуюсь років 6-7... до того - вже не памятаю... певно, гелі, мило звичайне.
    На рахунок прокладок +1.
    Після третіх пологів десь 2 місяця ще користувалась, бо лохії та звичка ;). А потім настав момент, що гроші витратились на щось більш пріорітетне, ніж прокладки і... ось більше півроку не користуюсь :)
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shamna

    Shamna Мамуся

    Ще до другої вагітності не могла користуватися жодним милом. Перепробувала різні - і дитяче, і господарське, всі викликали печіння. Тепер навіть не хочу пробувати щось нове, мені і звичайна вода норм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Що означає комплексно? Я до і після(оцей , про який вище писала) вагітності ходила в Параскеви, але на Кульпарківській(мені близько від дому). Огляд лікаря(огляд, кольпоскопія туди входить) плюс аналіз на цитологію робила. Мала підготований список питань, на які хотіла почути відповідь. Узд не робила, так як робила вже після пологів два рази раніше. По оплаті 1000грн вийшло( огляд 550грн, решту аналіз ).
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, без мила значно краще
    Я з милом мию лише шкіру, а ніжніші частини тіла - просто водою. Останні років 13 так точно. До того були експерименти з гелем для інтимної гігієни "бо я ж доросла, мені таке треба". Одного разу алергія була така, що просто не знала куди себе діти. І відтоді вода only
    Літньою - означає комфортної температури. Взимку - трохи теплішою.
    Бо колись я вирішила бути "від всіх здорових здоровіше" і стала використовувати практично холодну воду, а діло було у холодне міжсезоння. Застудилась. Не раджу.
    З прокладками щоденними попрощалась давно. Зараз маю їх в загашнику на випадок якихось поїздок з палатками, ночівель тощо. Але то поодинокі випадки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Означає рутинний огляд, кольпоскопія, і УЗД ( я не робила після пологів), мазки.
    Практично те що у Вас.
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    перенесуся зі своїми питаннями "засушеності" сюди. Вчора вже чітко зрозуміла, що це щось явно більше, ніж просто брак пиття. Шкіра реально посохла всюди, ступні такі жорсткі, шо аж неприємно собі часом зачепити одну ногу іншою коли в ліжку. Губи вчора і нині мастила бепантеном, то хоч трохи легше стало, вчора повилізали заїди.
    Словом купила я собі елевіт, дуже засушені місця мазюкаю бепантеном. Після першої В не пила взагалі ніяких препаратів, вітамінів. А цього разу, схоже, сама В чи тепер ГВ трохи тягнуть з мене "соки".
     
  15. Shamna

    Shamna Мамуся

    В мене така ж ситуація:girl_cray: Губи рятую звичайною гігієнічною помадою, ніби допомагає, бо були настільки сухі, що свербіти почало страшенно. Руки не рятує жоден крем, відчуття зволоженості максимум на 5 хв і знову сухість. Попереднього разу такого не було.
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Все гормони, внормується, і буде все гаразд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Правда) Але я люблю кілька разів на день освіжитися.
    Коли відмовилася від мила, було спочатку незвично. Потім шкіра адаптувалася і стало краще ніж до того.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я знайшла на сайті Novo комплексні огляди , але мені туди далеко їхати;(
    @Orman, може вам підійде.[​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Щодо губ - в мене проблема була капітальна, все тріскалось, помади не спасали (декоративними користувалась років 8 тому). То я на останніх тижнях В, 3-4 місяці після пологів мазала ланоліном (те, що для грудей від тріщин). Тільки це спасало, а далі - гігієн.помада, по потребі.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Плюс до відсутності щоденок і до теплої води.
    Якщо проблема з сухістю шкіри, то купіть не крем (бо у всіх є гліцерин), а мазь в аптеці з календулою (дивіться склад, щоб без гліцерину). Особливо в холодну пору року, коли вологість повітря низька. І питний режим ніхто не відміняв.