Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Теж не знаю, як то має бути "по книжці", але в мене всі рази досить швидко ( після пологового то точно), виділення були такі як Ви описуєте і не рясні, час від часу під час смоктання дитиною могли чуть збільшуватися, та й скорочення матки відчувалось якраз при смоктанні. Ніяких побічних ефектів для жіночого здоров'я не було.
     
  2. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    @Shapokliak температури я не маю і живіт не болить, матка дуже легко скорочується. Я отримав переживати почала, бо мала кількість лохій, може це залежить від того, що мене трохи почистили?
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вони швидше за все ще повернуться :) В мене цього разу якось так є - то вже практично прозорі, а за калька днів знов трохи крові, потім знов затишшя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    До речі, мене теж чистили "на всяк випадок". То певно все "вигребли", то й небагато було :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Надіюсь, бо вже думаю записатись на УЗД. Чи то зарано?
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Мені братова казала, що тепер практично всім роблять оцю чистку "на всяк випадок". Каже, 4 роки тому ніхто не рухав, а тепер всім поголовно. 6 років тому, коли я народжувала в Сокалі, то жінок на УЗД ганяли, а не чистки зразу робили. То правда? І взагалі яка мета тої поголовної чистки? Адже, як я розумію, то одне діло післяпологовий огляд і зовсім інше чистка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Не знаю, мені сказали, що є дефекти плаценти, але я того не бачила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мене після пологів ні оглядали, ні чистки не робили, ні УЗД. Ну хібашо дивилися на виділення і шви. То таки треба шось з того зробити? Чи якщо виділення зараз є, не сильні, але є, то поки нічого не треба?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    На Батальній мене перед випискою відправли на УЗД, після других і третіх пологів мені його не призначали. А тепер я задумалася робити чи ні, бо щось замало лохій. Чи то я така перестрашена )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Мені не робили чистки, правда на УЗД відправили. Так як швів не було, то і не оглядав ніхто. Лікар тільки живіт пробував і наголошував слідкувати за виділеннями.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а як та чистка виглядяє? бо я не можу зрозуміти чи мене не чистили чи я того не поняла (якшо то можливо)? І узд мені при виписці не робили, хоч може тому, що виписували в неділю, і лікаря, в якого народжувала навіть не було в пб. А на огляд до гінеколога + узд я сама з власної волі пішла аж в листопаді, народивши в квітні. Короч, ніхто мене нічим не грузив, чулася я добре , то і вийшло все якось халявно чи шо...
     
  12. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Мене після пологів на 3 день направили на УЗД аби перевірити як приходить в норму матка, а оскільки в мене були шви то лікар порекомендувала через 2 місяці прийти на огляд.
     
  13. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Незнаю як на Джамбула, а на Батальній всіх відправляли на УЗД на 2 або 3 добу після пологів а тоді вже виписували, в мене погано скорочувалась матка і підозрювали варикоз то на 5 добу робили повторно і тільки після цього виписували.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    А другі і треті пологи в Вас де були?
     
  14. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Її роблять після народження плаценти, коли оглядають матку і шийку на розриви.
    Чистять кюреткою від згустків крові, і залишків посліду.
    На Джамбула
     
  15. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    В Меді і на Мечнікова (обидва рази) робили перед випискою усім породіллям без виключення УЗД, я думала, що це обов"язкова процедура, дивно що комусь не роблять....
    А чистили мене після пологів лише перший раз, мені здається, що це від стану плаценти залежить, коли лікарю не сподобається щось, але це мені не допомогло, десь за тиждень після пологів все-таки робили ще раз чистку під загальним наркозом, залишили кусок плаценти(((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так це ж і є огляд :)

    ну і добре. Нащо здорову матку шкрябати?
    я тихенько так скажу, що і без чисток, і навіть без окситоцину в 3 періоді все чудово виходить.
    УЗДистка, правда, повірити не могла, що матка сама (!) скоротилась, без уколів. Але на те вона і матка, щоб в невагітному стані важити 60 грамів і знати як до того стану повернутись з розміру відра.

    Щоб добре вплинути на скорочення - годуйте зьо малюсіньке, і побільше кладіть собі на живіт. Хай потовчеться - і погріється до мами заодно, і мамі найкращий масаж
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    можливо. я теж думала шо не чистили. ну шось там лікарка заглядала. пару разів кольнуло. А потім питалась в неї за узд, бо вона сама мене не посилала, то вона відповіла: та можете сходити, але я почистила, там все нормально))
     
  18. Shamna

    Shamna Мамуся

    А для мене ота чистка це був найгірший етап пологів, як згадаю аж дурно робиться.

    Саме таке відчуття, ніби золото намагаються знайти тим шкрябанням.
     
  19. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    От я годую дуже часто, але не відчуваю скорочень, а мені казали, що мають бути болючі, бо то треті пологи.
    Почуваю я себе добре, хіба, що болить спина і сьогодні ходжу сонна, але боюсь щоб не було застою лохій. Я чомусь думала, що лохії до тижня будуть рясніші, а сьогодні взяла щоденну прокладку ( не тоненькі) і виділень дуже мало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене після перших і третіх не боліло, після других і четвертих - боліло сильно
     
    • Подобається Подобається x 2