Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я забула написати ще одну річ
    коли була вагітна, то у мене викликала нудоту думка про те, що "доведеться" годувати грудьми. Спочатку я думала, це через токсикоз. Але воно не минало і навіть фото годування викликали неприємні відчуття, аж до позивів на блювоту.
    не мала сил і бажання проходити психотерапію. На останніх тижнях - взагалі були інши складнощі і турботи...
    В тиждень Ліди я раптом зрозуміла, що годую її цілодобово - "і нічо"
    тобто, відраза була - і минула сама собою.
     
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в присутності старших і чоловіка я нормально почуваюсь. В гостях, надворі, в офісі, на ділових зустрічах, в кафе - годую у "закритому" годувальному одязі.
    протягом дня не маю можливості годувати лежачи. Якщо така рідкість що маю можливість, - то: "я роблю дуже важливу роботу - вирощую Лідку" :) and no regrets
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я в 80% випадків годую лежачи. (Середнього вночі тільки лежачи годувала.)
    Причому мені докорів ніхто ніколи не казав і напевно і не думав казати :), але я цим вирощую кактус в голові і при нагоді поливаю його самоїдством.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    викидайте кактус, садіть полуниці :)

    я на майбутнє спитаю ще. Оце випадіння волосся. яке типу "має бути" після пологів. Чи можна його якось пом'якшити? я знаю хіба - що різко худнути не треба. Але мені це і не загрожує, м'яко кажучи, ггг
    Маски, олії - чи все це до одного місця, бо процес гормональний?
     
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я тиждень тому застосувала басму-хну. До того проводила рукою по голові - між пальцями ледь не пасма волосся залишалось. Зараз 5-8 волосинок.
    Я це сприймаю як осінь. Всю вагітність волосся набувало шикарного стану, а тепер волоссячко опадає і буде відпочивати. Але хну безкольорову застосовую, бо масла, маски мені не помічні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я ото читаю і думаю: «яке випадіння волосся???», а потім дочитую, що тим, хто не худне не страшно, і розумію, що з моєї голови нічого не випаде з такими темпами))).
     
    • Смішно Смішно x 4
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я ще на першому курсі сильно схудла, десь на 15 кг за семестр при стартовій нормальній вазі, то волосся так само вилазило.. Але ж зараз я не схудла так, вага тримається +/- 2 кг протягом 4 місяців.
    Моїй тьоті після 2 пологів випала доля бути практично лисою: бо волосся коротко стрижене і виглядає як пушок. При певному ракурсі і освітленні здається, що голова взагалі лиса :sad:. Хоча коси були...такі, що ними цвях можна забити :)
    Ще подрузі допомогло масло репяха та кокосове. А може просто минув час, гормони вщухли та й все на тому лікування.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні нада маски. Від них більше випадає. Гормнальний, треба потерпіти.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2018 ---
    в мене випадає, хоч я теж нехуднуча. Але в мене у вагітність нічого не випадає, і на що-на що а на волосся я ніколи не мала нарікань.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене після попередніх двох пологів волосся вилазило такими темпами що я думала що буду лиса, особливо після других. Як мила голову то жменями визбирувала волосся з умивальника і ванни а зранку з подушки, питала перукаря що з тим можна зробити відповідь абсолютно нічого що це зміна гормонального фону бо маски і олійки застосовую постійно бо і стрижуся і фарбуюся під час вагітності і в післяпологовий період.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та дитина вирішила раптом наостанок доконати мій сечовий :girl_cray: Всю вагітність (і попередню теж) я не мала жодних проблем з біганням в туалет, а от останній тиждень то капець якийсь - так товче мені там немилосердно, що часом на ходу аж скрутитися хочеться від раптового різкого болю. Поміж біганням в туалет заледве годину витримую і при тому ще й білизну тричі на день переодягаю Лікарка в ЖК вчора оптимістично заявила (потицявши мені в живіт одним пальцем :girl_haha:) що дитина в таз ще не опустилася. Не знаю наскільки то правда (може з понеділка до УЗД доповзу) але вже боюся уявляти що ж тоді буде коли вона опуститься :girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    час від часу тисне мене десь в горлі, ні, навіть в глотці. Так наче якась їжа не проковтнулася, а застрягла там. То щитовидка чи ні?
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну що ж - гемоглобін мій не піднявся, тішить лиш те, що і не опустився.
    але 104 то ж наче не критично мало, правда? їсти далі те м'ясо чи ні? на ліки шось неохота переходити. Виписали мені в жк на вибір сорбіфер, тотему і ферсінол.
     
  16. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Мені його в п'ятницю виписали, але мій гемоглобін впав до 90 і мені таки дійсно було погано, тому прийшлося купити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я
    Який тиждень? Правил харчування дотримуйтесь? Як почуваєтесь? Коли сіли на залізну дієту? Який і коли попередній показник?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Коли в мене в 20х тижнях був такий гемоглобін, то жк-лікарка казала, що при такому МУСИТЬ мене проінструктувати, які медикаменти вживати для підняття. Але, на її думку, достатньо звернути увагу на харчування і дієту, збагачено залізом і т.д.
    У мене харчуванням гемоглобін піднявся до 120 в 30х тижнях, потім опускався, але не критично.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    почався 33й.
    а які правила харчування маєте на увазі? бо я шось правил незнаю ніяких :blush:
    загалом я ніби і в нормі, але якась така загальна слабість трохи є. Але в мене і тиск все життя 90 на 50, і зараз в районі того. Та то не є така слабість шоб я з ліжка не могла встати чи шось таке. Та я її списую на В загалом, ну і плюс жара (ну крім останніх днів).
    Залізна дієта, то в моєму випадку надто голосно сказано, просто запікала яловичину, старалася так трохи з'їсти хоч би двічі в день. Ну і сік-фреш з гранату трохи пила. Намагалася в той час не пити кави і чаю , тобто близько по часу до їдження м'яса.
    Попередній показник 103, зараз - 104. Різниця в часі десь 3-4 тижні
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    На мою думку, у вас гарний показник для такого тижня. Пошукайте моі дописи про залізо - там про харчування (буквально на днях писала). За три тижні не впав - це дуже добре, бо це якраз тижні, коли найбільше падає.
    Здасте ще раз через тижнів три, бо якщо тоді сильно впаде (нижче 85-90) і будете погано почуватися, то щоб встигнути ще до пологів трохи підняти таблетками.
     
    • Подобається Подобається x 3