Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    мені мак допомагає)
    їм по декілька ложок в день
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Якщо можна, поділіться що входить/що робите в цей період післяпологового відновлення?
    Поки для себе спланувала лежати. Підв'язуватися бенкунгом. Старатися менше нервуватись. Все. Що б ще можна було зробити корисного для свого організму та для швидшого і якісного відновлення?
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Китайська медицина радить жінці після пологів бути в теплі - не влаштовувати перетягів і не стояти біля відкритого холодильника)
    Обмежити мучне, дріжджове, чаї-каву, шоколад (це, власне, обмеження не через гв, а для кращого відновлення), і добре харчуватися.
    Ще траплялась мені корисна порада - спланувати собі маленькі ритуали релаксації, потім направду може бути не до того.
    Ну і вправи легенькі, лежати на животі, слідкувати за рівною спиною, і дитину намагатись брати також з рівною спиною.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    до 40 днів? особисто я
    не практикую.
    плюсую. Теплі шкарпеточки, тепле пиття, теплесеньку лялюсю собі на живіт - і під ковдрочку.
    дуже важливо, особливо в перші дні, ходити в туалет регулярно. Навіть якщо дискомфорт. Переповнений сечовий чи кишківник- це ризик застою крові у матці.
    повноційне по харчовій та енергетичній цінності харчування. І постійно тримати коло себе малючка: в післяпологовий період йому дуже потрібна мама, а мамі дуже потрібна її дрібося.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Корисно Корисно x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я маю на увазі справді легенькі - наприклад, типу "скручування" - лежачи на ліжку закинути ногу за ногу), Кегеля з підтягуванням на видоху.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для чого? До 40 днів самого вставання-ходіння-поступового збільшення самообслуговування з голово досить. Ще прогулянки. І так до дитини сто разів в день нахилишся-візьмеш-покладеш.

    Щоб добре потім все працювало треба добре дати відпочити тілу. Вагітність і особливо пологи це колосальні і різкі зміни.

    Про Кегеля я взагалі чого багато думаю і нічого з того хорошого.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Чесно кажучи, я відчувала потребу. Тільки першого разу, я нічого не знала про те, що можна і як робити правильно, і вже не було часу розбиратися, тому так і ходила з відчуттям застояності і залежаності в тілі, і хотілось якось розрухатись, потягнутись - але боялась, щоб не нашкодити, тож нічого не робила. Спину мені обидва рази після пологів зсутулило - і першого разу, коли я ще й дитину брала якось незручно, кособоко, ще більше горблячись, з'явився постійний відчутний дискомфорт в спині. Та, воно потім якось наче пройшло, але не бачу шкоди в тому, щоб зарадити собі одразу, як мінімум тим, щоб слідкувати за поставою.
    Тому, я не про якісь навантаження, а про те, щоб трошки почуватись комфортніше, оте, "скручування" - замість того, щоб вставати з ліжка пресом (а я цим грішила), можна ж закинути ногу за ногу і з перевороту піднятись. Можливо, це доречніше було б назвати "правильними рухами", а не вправами.
    Може це все і несуттєві дрібниці, але мені різниця була помітна.
    Цікаво. Це шкідливо? Мені допомогло з незначним нетриманням сечі після пологів.
     
  8. Danuta

    Danuta Active Member

    мені так важко було з тренувальними, мусила зупинятись і передихувати, і біль також був присутній
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, порадьте будь ласка, бо вже відчуваю, що моє дитя не хоче народжуватись через мій ніс, набрякший, червоний .
    Десь тиждень просто набряк, не виключено, що на днях трохи продуло і от від вихідних ніс не дихає,
    соплі не розвиваються, вірусно-грипозних симптомів не має, якщо думати, що алергічне- то думаю щось би мінялось. Промиваю соляним розчином, капаю піносол - ефекту "0", на ніч дитячим судинозвужуючим, бо не сплю інакше.
    Просто не уявляю пологи в такому стані, боюсь гайморит заробити, а зарадити собі нічим можу, Г. теж. Серйозних насмарків в житті не мала. Може можна якесь гріття в фізкабінеті чи що?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Другу, третю вагітність доходжувала в такому стані. Обидва рази це було зимою, "скидала" все на погоду. Теж була в шоці від сценарію пологів з нежиттю. Але якось воно відійшло. Народжувала і дихала носом за пару днів до пологів нормально.
    Може хтось колись розумний напише наукову працю про взаємозвязок третього триместру та закладенності носу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Та я вже стільки начиталась в гуглі про алергічний, горманальний- власне перед самими пологами. Але ж мені від того не легше і сидіти чекати, думати, що пройде не можу.
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ага... тому я і не люблю фінальні тижні вагітності. :girl_crazy:
    Сидиш собі, розсипаєшся, здоровя ніц, настрою тим паче.
    Печія, гикавка, ноги крутить, впиваєшся тією содою, намагаєшся дихати, ганяєш в туалет і хочеться стукнути того, хто сказав "Вагітність - це прекрасно!" :girl_dance:
    Ще я масажувала кісточки: носу, скул, між бровами...Іноді ніс ставав не забитим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та всьо уже украдєно до вас...

    Риніт вагітних. Терпіти вдень. Як не можете спати піносол, чи що там.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, неприємно... я цього разу народжувала з зеленими соплями і очима, які не розліпляються. Постійно вмивалась і видувала носа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ох, це ж яка картина була нєдляслабонєрвних :)

    То саме важке буває..
    А Вам ще багато чекати? Четвертий триместр починався? :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я навіть доцю трохи погано бачила перші години. Потім вже встала, вмилась, роздивилась.
    А запах її стала чути може за тиждень.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Це ж саме нямням... :))
    Маю питання не зовсім по здоровю, а, скоріше з косметології: пігментація на обличчі - гормони після пологів можуть провокувати збільшення плям на обличчі? Чи то вік, чи сонце таке..
     
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В мене після вагітності з'явилося багато пігментних плям по всьому тілу - особливо на плечах, навіть на животі малесенькі крапочки. Хочу піти до лікаря з тим, щось переживаю.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дик в травні і почався. Четвертий акушерський.

    А хто ж його знає скільки ще чекати. @Натуля пропонує заклад в ІГ чи поб‘ю я Юлії рекорд чи ні. Ото думаю, може хоч зароблю гггг
     
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1