Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут таке діло. По-перше варто проконсультуватись в травматолога, чи нема часом розрива зв'язки.
    По-друге, з нешкідливої допомоги - може бути капустяний лист, відбитий молоточком для відбивних і покладений на пару хв у морозилку.
    По-третє, я постійно забуваю про ібупрофен - чи точно можна :) Але сама в 3 триместрі приймала одноразово
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    задри ноги, не ходи. Якщо дуже болить (прямо нестерпно) випий ОДИН ібупрофен - його взагалі-то в третьому триместрі не можна.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2018 ---
    Ібупрофен в третьому і в першому не можна. В третьому можна на доношеному терміні одноразово, коли прямо вже дуже погано.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2018 ---
    Сумніваюсь, що є розрив дуже сильно. Бо не ходила б і спухла нога, і взагалі зараз релаксин рулить, то розтягнення і підвертання любиме діло. А щоб розірвати, то треба дуже постаратись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може, завтра якщо не стане трохи краще таки покажуся десь в травмпункті :girl_in_dreams:
    О, я чомусь була впевнена, що можна... Болить не настільки АЖ. Воно взагалі болить найбільше при мінімальній спробі повернути ступню назовні (тобто в сторону протилежну від тої куди я її підвернула), коли нога рівно - то цілком стерпно. Тому надіюся що то просто розтягнуті мязи-зв"язки чи що там...
    Ясно, піду наразі, певно, мучити капусту, так чисто для морального спокою :girl_crazy:
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас було 37 тижнів і мені було дуже погано, ага.
    Ну от, і я знов забуду :)
     
    • Баян Баян x 1
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Якщо немаєш алергії на евкаліпт, то на 200 мл. тепленької води 1-2 краплі олії евкаліпт з інтервалом 2-3 години полоскати горло хочаб 2 рази і ще між тим смоктала лісобакт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну а як же гормони стресу , які в крові мами і відповідно в крові дитини? чи ми по різному підходимо до питання?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    трохи по-різному. Гормони стресу у нас виділяються майже щодня, інша річ - що в різній кількості. Але, як і в усьому, основний удар приймає на себе саме материнський організм. Якщо стрес вже відбувся, то картати себе за нього точно не варто, тому що це більший стрес, дрібними дозами і протягом тривалого часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Може, Траумель? При вагітності, наскільки знаю, його можна. Сама мастилася не так давно, та й подрузі вагітній від спини виписували.
    А взагалі підвернуті ніжки - то моя улюблена тема донедавна була. Після перелому в мене постійно підверталася нога, бувало і підпухала, і синіла. Але якщо можете стати на ногу і помалу дибати, то виглядає на просте розтягнення м'язів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, таки розтягнення. Бо не спухло і сьогодні вже трооошечки краще, ще за день-два буде як новенька, головне знову не підвернути, бо я вмію :girl_crazy:
    О, про нього не згадала, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Від сьогодні я офіційно в декретній відпустці! Це хороша новина.
    А тепер про не дуже ... Робила КТГ дитини, щось лікарям не дуже сподобалося. Одній замонотонне, іншій навпаки . Заспокійте мене, будь ласка. Я знаю, що все добре
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а балів скільки?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви погоду бачили? Це все вона так впливає... на лікарів.

    А серйозно: дитина теж має право на настрої.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сьогодні ще погода така... монотонна. Для заспокоєння переробіть за кілька днів ще раз те КТГ, думаю, картинка буде геть інша
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що бали за це дають?

    Один раз робила КТГ (за чотири вагітності), не казали балів. Але теж медсестра казала, що погане, а лікарка що добре.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені лікар КТГ казала, що якусь частину прослуховування запис виглядав монотонно "спить Ваша ляля чи що" - сказала вона - і почала совати датчики. І тут малюся на останніх хвилинах показала все, на що здатна :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Балів не побачила а. Ніхто не оголошував)
    Я так думаю може піти десь в іеше місце зробити
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в поліклініці дають :)
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мене якраз на монотонному записі спав, а потім розбушувався. Мама нерухомо майже 25 хв лежала, от малятку і набридло
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну то і переживати нема чого.
    Ще буває - датчики з'їжджають.
    Рухи ж чуєте добре?
    А про погоду @Orman права. Погода злобна
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Про погоду - я нині теж якась вхекана. Прийшла з басейну - доообре так... Але так розслабило остаточно що тепер би поспати чи що :girl_crazy:
    Ну і раз вже зайшла сюди - поділюся, раптом комусь знадобиться :) Виліз був мені вузлик геморою . Окрім обліпихової олії і холодного підмивання знайша ще класну штуку - ходьба на сідницях.

    Кілька разів туди-назад по кімнаті і реально відчувається як кров трохи краще рухається в тазі і ногах. Не знаю що саме помогло, але вузлик помітно зменшився:girl_smile: Доречі, при варикозі то теж, кажуть, дуже корисна вправа.
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1