Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене був 2-3 зі старшим, і 3 з другим в 37 тижнів

    з хлопцями були. І не завадили їм до 42 тижня досидіти без шкоди для себе.

    Зараз за словами УЗДиста просто - "плацента стара, ну але як інакше може бути?"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тівортін панацея чи просто обман | 4wellness
    Orman має рацію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую!
    Ясно, що переживаю трохи за кровообіг, бо і в першу В. були нюанси, писали всякі ЗВУРИ. А вже в пологах мене залякували тим, що падає серцебиття і тд. Але то був термін значно більший і ходила до 41,1т.

     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Я активно до себе прислухаюсь...
    відчуваю слабкий тиск на промежину у вертикальному положенні. Це нормально?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це - нормально
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Тут є хороша табличка продуктів багатих на аргінін. Вибирайте улюблені і насолоджуйтесь.
    Я пригадую, то саме кедрові горіхи рекомендують дієтологи, як найкраще джерело аргініну. Жменю кедрових горіхів щоранку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А я лопаю морозиво з арахісом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Щось сьогодні малятко гіперактивне. А я схвильована через це.
     
  9. Shamna

    Shamna Мамуся

    І не тільки у вас.
    Я списую то на зміну погоди.
    А ще сьогодні м’язи навколо животика так потягувало, думала трісну після того як поїла, збільшуюся я швидкими темпами.
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Аналогічно. І на тонус не схоже, а щось незрозуміле.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а я вчора мала конкретний стрес і ба-бах :cry: водій авто так тупо гальманув, що я влупилася в його водійське сидіння зі всьої сили, не так щоб саме животом, але просто вся. Вже вдома сіла собі розслабитися-поплакати, додалася капризна дитина , то ще мені більше кришу понесло ... так шо я поки поплакала - покричала - поплакала- потім вийшло нарешті піти спати, а вночі ше трохи поплакала... нині геть розбита була весь день, подрімати вийшло аж в 17 год. Малючок вчора так рухався в животику, зо три години поспіль я його чула. І тепер думаю, чи від того удару могло йому шось статися, чи кудась піти (типу до лікаря), але шо мені скажуть і чим поможуть..?? ну то шо від моєї псіхатури він конкретно постраждав, то я і так знаю, і от через це почала думати, що треба вміти якось себе заспокоювати, щоб воно все не розкручувалося, а я виходить геть не вмію (принаймні в часі вагітності точно) :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене навпаки - 2 дні якось дуууже спокійно сидить :girl_in_dreams: Ну але 10 рухів до обіду є, наче (чи скільки там треба?)
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    псіхатура - це захисна реакція. Повірте, "фільтр" на таке у малюка стоїть потужний, і висловлюючи емоції, Ви нічим йому не шкодите. То треба довго і систематично негативити, щоб боротись з природними механізмами захисту дитинки. Ну, тобто, не треба.

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    навіть я вчора відчула здається рухи
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 4
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую! Від сьогодні на посиленій гарбузово-кунжутній дієті)) Хоч впринципі постійно вживаю більшість продуктів з переліку.
    Буду просити малявку довго не засиджуватись.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2018 ---
    Заспокоїли, дякую! От власне і я так логічно подумала звідки ж це дізнатися, якщо далеко не всі ходять на узд в 35-36т.

    Їх лише на узд бачуть, правда? І якщо не вказано нічого, значить з тим наразі ОК?
    Робила ктг вчора - в нормі.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так їх видно на УЗД. У вас все добре, не надумуйте.

    Ну раз КТГ в нормі то що значить з кровоплином все гаразд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Так, уздист запевнив, що добре і швидше народжу.) Бо певно бачив, що я на огляді натягнута як струна була. А! Єдине, попереджав, що через багатоводдя можливе передчасне відходження вод:girl_sad:.
    Я себе вважаю такою здоровою конякою, не жалію і навіть близько не підпускаю думки, що щось десь не так. А тут та плацента мене вже вдруге виводить з рівноваги.
     
  18. Shamna

    Shamna Мамуся

    Підхопила якусь болячку, страшенно пиршить горло, що можна випити чи краще полоскати і чим?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прополіс - моє все. Відрізала шматок і смоктала як цукерку. Навіть на ніч можна залишити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підвернула я сьогодні ногу так добряче :sad: щиколотка, наче, не напухла, та й ходжу в принципі якось по хаті з горем пополам (ще еластичним бинтом вдома замотала - більш-менш терпимо стало). Але болииить мені таки при рухах ногою. То ж не можна ні дип риліфу, ні ніякої іншої такого типу мазі? Ібупрофену всередину наїстися трохи чи що - мо, полегшає?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4