Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вже декілька днів міряю в себе пульс, і він не менше 90. Буває 105, 95 (це фітнес-трекером міряю, але чоловік перевіряв на собі, то в нього 74). Сьогодні вночі аж чула, як сильно б'ється серце, і відчуваю невелику біль в грудях, хоч не сильно. І це в стані спокою! Це аритмія? Чи можливо через те, що я ще трохи застуджена такий пульс? Закладений ніс, то важко дихати, може і від того?
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хм. а якої комплекції чоловік? Трохи забагато на перший погляд. Може, трекер які 5 ударів додає?
    У мене електронний тонометр. То його не тими батарейками "погодуєш" - і він вже бреше страшенно.
    так, від цього може бути. Але 105 якось все одно трохи...
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Поміряла щойно електронним тонометром, то тиск 98 на 65, а пульс 90.
    Ну в мене в принципі пульс бував високий і до вагітності, але не сильно звертала увагу на це. А зараз звісно за все переживаю, то читаю) Попробую вийти на балкон, подихати свіжим повітрям.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви маленька і худенька, у Вас і дихання частіше, і пульс.
    Я з того всього поміряла пульс собі, і в мене 87 :) полізла в гугл. І він сказав, що тахікардія вагітних до 110 - фізіологічний стан. Головне - як при цьому почувається жінка
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    трошки заспокоїлася:) ще й теж чоловік от почитав, що пульс може підвищуватися при вагітності, і якщо раніше був 75, то цілком може зрости до 90 (особливо у 2-му триместрі). Але пару хвилин на балконі і 81:)
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2018 ---
    Але при наступному візиті в ЖК таки скажу про це лікарці (хоч вона в мене така, що більше переживає за мене:))
     
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Thebestnata , у вагітних кількість крові зростає.Може,то пов'язано з потребою більшу кількість крові перекачувати?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я старий солдат...

    Тахікардія під час вагітності це нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я от сиджу і думаю, записуватись до окуліста зараз чи після пологів.
    медогляд пройшла в 28 тижнів, зір у мене добрий, очне дно добре, все ОК
    тиждень тому мені звернули увагу на плямку на оці. На слизовій очного білка. Прозора блідо-жовта жовта плямка, десь 2 квадратних мм у діаметрі. Зовсім не відчувається. Не помітна, якщо не придивлятись. Трошечки вирізняється над поверхнею. За тиждень не змінилась, а коли з'явилась - точно й не знаю...
    Наразі спостерігаю. не хочу гугл-картинки дивитись, там повно страшилок.
    розкажіть мені щось цікаве про свої очі підчас вагітності.
     
  9. ilu

    ilu миється в бані

    Заспокоювати чи страшити?

    Спочатку настрашу. Я б пішла до окуліста і заспокоїлася, якщо це так хвилює.

    Тепер заспокою. Мені під час обох вагітностей здавалося що щось з очима. У мене лінзи -6. Спочатку мені здавалося, що зір на одне око сильно впав, потім що якісь помутніння перед очима. Записалася і пішла на 8 місяці, щоб почути все ок. Коли меншій дитині було місяць чи два було так, що сплю на одному боці, просипаюсь і дуже розмите зображення на тому оці на який бік спала, через пару годин проходить. Все, караул! В мене інсульт, невиліковна хвороба очей і жити залишилося недовго. Я люблю трошки посипати голову попелом і порвати на голові коси. Знову пішла до окуліста - пересушене око було, покрапала найпростіші крапельки-слізки, пройшло. Це вагітність, всяке буває. Вітаміни, спокій, відпочинок. Не про очі, але в тему. З другою вагітністю мені виросла якась гормонного походження кіста на яснах, вже не пам'ятаю як вона називалася, але то тільки якраз для вагітних властиво. Лікар мене заспокоїла. І так і було - після вагітності як корова язиком злизала.

    Але я б просто прямо зараз встала і пішла до окуліста.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та власне, що не відчувається взагалі, і якби не сказали, то я б і не знала
    також вважаю, що краще сходити
    прямо зараз нема до кого, хіба що десь їхати. А їхати я не буду. Запишусь з понеділка і відвідаю лікаря
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не буду ні лякати ні заспокоювати. Подібне є в свекрухи ( але то вже вік) в значно більших масштабах. І невеличкі одиночні плямки у чоловіка. Теж трішки виступаючи над поверхнею. Роками на то ніхто не звертає уваги, видно, тільки як дууже придивитись. Ніхто не перевіряв, що то є... Як Ви вже зібрались перевіритись, то відзвітуєтесь тут, добре ? :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Боже, що я мала з тою тахікардією у першу вагітність, капець. 120 ударів, у відносно спокійному стані, а трохи хвилювання 150 як мінімум. Гонили мене і на ехо і на всякі різні обстеження, а виявилося, що це моя особливість(емоційність) ну і звичайно, такий організм. Але з тими всіма обстеженням, я мала ще більший стрес.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Просто пожаліюся трошки. Вернулися додому, ура! . І Влад і я ходили трохи пошморгували, а вже по дорозі додому мій організм таки вирішив розслабитися остаточно :girl_crazy:То капееець, з носа і очей вже, певно, літри зо 2 рідини вилилося від ранку. Спати - не спиться, читати і тв дивитися не можу, бо очі сльозяться страшенно, Влад (невідправлений в садок) мізки виїдає (навіть не зважаючи на мультики нонстоп і необмежений доступ до булок :girl_haha:). П"ю-п"ю-п"ю (а воно одразу носом назад витікає :girl_crazy:), капаю піносол, обмазуюся зірочкою і періодично контролюю Т (наразі 37,8...). На ніч точно доведеться нафтизин шукати і папацетамол, бо чую що без них не засну...
    Завтра мала в жк явитися і взяти направлення, бо аналіз РВ якийсь неоднозначний в них, бач, прийшов, треба переробити. Вже вичитала для власного заспокоєння, що таке буває, і то не оразу означає сифіліс, а, швидше за все, печінка пошалює... Але все одно якось стрьомненько, хотілось би швидше його перездати і заспокоїтися :girl_in_dreams:А з тими соплями хз коли туди дійду...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Просто інформація по темі.
    Відновлення після пологів. Одна знайома каже, що чи більше вагітностей - тим можуть бути довшими лохії. І тим проблематичніше може скорочуватись матка.
    У неї після 5х пологів лохії тривали майже 3 місяці, виписали з розмірами матки як на 16т вагітності (робили якийсь укол за 800грн, і теж не допомогло скорититись добре... що то за укол? Ціна 2017 року). Їй 35 років.
    У мене після третіх - лохії до 43 дня.
    У знайомої, з ким лежала в палаті, після 3х - майже 60 днів, проблема зі скороченням. Нам по 27р.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене після всіх - 38 днів. Це норма. Матка скорочується завжди добре. З четвертими буде видно, але я не бачу чому це має якось принципово змінитись.
    Мені 37 в серпні.
    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2018 ---
    Я думаю є якийсь комплексний вплив. Прийом магне-їв з гінепралами і папаверинами. Передозування штучного окситоцину в пологах. Різниця в часі між вагітностями. Куріння.

    Або просто якась індивідуальна особливість.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це встановлена закономірність. Але на практиці все індивідуально. В мене між 2 і 3 пологами рік і 9 міс, дитина "крупна" - всі умови для поганого скорочення. А матку на 3й день шукали :) так вона зменшилась.
    загалом матка щоразу добре скорочувалась, а живіт після 1 і 3 пологів одразу зникав, а після 2 був "мішком" ще довго.
    тривалість лохій у мене щоразу однакова - трохи більше місяця.
    І щоразу рівно в 2 місяця дитини одноразове кровомазання, яке ніхто і нічим пояснити не може (на УЗД все добре, гістероскопії не робила)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    з"явилась на обличчі плямка десь 1 см на 0,5 см, не сильно помітна, трохи темніша за мій звичайний колір
    що то можу бути?
    бігти до дерматолога?
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ви вагітні? може то пігментація? в мене таке було і лишилось, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    пігментація вагітних
    Раджу на літо придбати капелюшка. Сезон різноманітних пігментацій відкрито
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене і зимою вилізла((( не знаю, чи шось поможе, якщо то гормональне. але від сонця краще ховатись, плюс сонцезахиснй крем
     
    • Подобається Подобається x 2