Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та то я просто, ще коли працювала, то регулярно робила комірцеву зону, бо в мене там між якимись хребцями колись рентген показав замалі проміжки, та і взагалі робота була сидяча нонстоп. То той масаж всього 15-20 хв роблять - половину часу лежачи, а потім сидячи.
     
  2. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    в мене так було в другому триместрі. Голова боліла через день-в кращому випадку. А так то і нонстоп кілька днів могла боліти. Тиск треба міряти обов'язково! Вам влучно Akina підказує в аптеці міряти. В DS і Знахарі дуже часто буває тонометр. В мене був тиск низький і я чітко відчувала проблему в плечах. Масаж трохи попустив. Допомагала зірочка на болючі точки, прогулянки, душ, міцний солодкий чай. (І нехай кажуть що кофеїн шкодить вагітним,а я думаю шо біль постійний шкодить не менше і з тим треба шось робити.)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    В поліклініку точно краще не бігати, з тими вірусами. Купіть, будете завжди мати, то така штука що не псується, і в хаті краще мати. Ми маємо механічний, він вроді не уже дорогий, і точний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Цьомцьомко, а ви не пробували акупунктуру? Моїй колезі від набряків під час вагітності помагало. Може є і від вен?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, я на системі лікувального способу життя.
    Завдяки їй з повністю нерухомого стану перейшла в нормально ходячий. І вже 30й тиждень вагітності, яку "виносити неможливо" через стан судин (була заборона вагітніти).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Взагалі, вплинути на набряки чи на одну якусь зовнішню проблему в організмі - по-чесному, неможливо, оскільки все тіло - цілісна система. Тому процедури на полегшення - це одне, а конкретні дії щодо лікування чи стабілізації мають бути системні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    а можете поділитись в пп?
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Три тижні після пологів. Сьогодні поясниця, тазові кістки дужедуже ниють, прям як на пологи, тільки без перейм. Таке буває? Може, вчора перегуляла-находилась?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може, і перегуляли
    А я раджу поміряти температуру. Буває, що лактостаз майже непомітний, а температура вже "ламає". І першими страждають, звісно, поперек і таз
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тоді ясно. Вночі зявився лактостаз, так і є.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ви чого ходите? Лежіть. В мене після других пологів дуже відчутно все ставало на місце. Я аж підстогнувала.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, в медтехніці на Личаківській 11 акція "до 8 березня" на компресійний трикотаж. Кому треба, знижки дуже непогані.
    Я сьогодні купила файні панчішки турецькі, покладаю на них великі надії.
    Правда, там досить специфічне обслуговування
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, що можна від болю в горлі при ГВ? Вчора трохи поболювало, нині вже добряче, ще й захрипла. Толкового лікаря, на жаль, не маю.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я полоскала горло тантум верде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Смоктала прополіс
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Вноч1 дуже сильно хапають корч1 одну ногу, як ви спасаэтесь?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Задишка. Мені просто нема повітря, ще в колінно-ліктьовій позиції можна жити, а сидіти, стояти і спати - один жах.
    Гемоглобін піднімається після фізіологічного зниження, а задишка посилюється. Таке враження, що тепер у мене вибір: їсти або дихати. Бо навіть якщо поїм зовсім трошки, то задихаюсь до якихось прямо лякаючих станів. Звісно, що і голодною ходити не буду, тим більше що натще вранці голова дуже крутиться.
    Загалом, що далі, то веселіше :)
    А, ну і різко не сідаю - з багатьох причин, а одна з них - коли живіт ще більше випирає вперед, здаєтсься, що пупок не витримає і відірветься. Серйозно, тримаю його руками :)
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ласкаво просимо в клуб задишників. В мене вона почалася в жовтні, чи що, через бронхіти застуди. Так і ходжу. Тому певно і не набираю багато, то або їсти, або дихати.
    Але зараз стало легше останніх кілька тижнів.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене у листопаді, також через кашель...
    ну то прикольно тобі :) а я набираю :)
    в мене на 28 тижні стало легше, бо виражено опустився живіт. А зараз знов підріс догори...