Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    чим то полікувати кашель, такий сухий задушливий, від якого вже голова починає боліти? Я так розумію, що він в мене від горла, і взагалі якась "хвороба" дивна. Насмарку не маю, але ніс злегка закладений, відчуваю, що щось тече по горлі. Саме горло то болить то не болить. Полокала сіль-сода або амоль, ніс весь час промивала соленими водичками, капала піносол. Але я вже певно з місяць то роблю, а останній тиждень той кашель на мене насів , аж страшно. Зараз йде 13й тижд, може то вже чимсь сильнішим можна полікуватися щоб дати собі раду?

    Мені би до якогось лора в ідеалі, але до своїх в поліклініці не бачу сенсу йти - за роки вже знаю що кожен з них стандартно виписує. До якогось мені порадила моя Г, але там такий запис, що скорше як за тиждень ще не попаду.
    Чи хтось приймав мікстуру "Лінкас"? Вона по опису на травах і завжди мені дуже швидко допомагала. Але при вагітності там стандартно пише, шо "вони нічо не знають як воно там піде".

    дівчата, ті що лікували кашель сосновим варенням, який вид кашлю тим лікується? і чи то на будь якому терміні можна вживати?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не думаю, що від нього може бути шкода, лише багато їсти його таки не варто. 2-3 чайні ложечки буде достатньо.
    В мене переважно трахеітний кашель. То такий горловий, надокучливий і на довго. Смоктала прополіс, пила багато, соснове варення. От і все. Ну і терпіння).
    Одужуйте!
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Rodionochka в мене теж якийсь такий горловий сухий, задушливий.
    А де ви те варення купували?




    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Купував чоловік в центрі в тих сувенірних магазинчиках на Краківській, Вірменській та інших вуличках біля площі Ринок. А влітку вже сама зробила і всім пороздавала. Бо його там не накупишся - баночка 120-140 грн. Тепер своїм лікуємось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    поки написала про той кашель, то вже нині просто мру від головного болю. Випила пів цитрамону (зазвичай мені того вистачало), пролежала 3 години і таке враження, що толку 0. Взагалі останні місяці два, то теж моя топова проблема: всі зміни погоди і магнітні бурі (в які донедавна взагалі не вірила) - тепер відчуваю на собі. І власне через вагітність майже завжди переношу то без медикаментів, а нині ну просто неможливо вже терпіти... чим то ще порятуватися?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Як не маю сили терпіти головний біль, то п'ю парацитамол (по пів таблетки), або ібупрофен. В першому триместрі частіше були головні болі (десь раз на тиждень точно). Зараз ніби легше, але сьогодні теж голова трохи болить, але поки що нічого не п'ю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shumee

    Shumee Member

    Я читала в інструкції, що цитрамон не вживають під час вагітності...
     
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Дівчата, що можна пити при високому тиску? Тільки встала, а вже 146/80.Пульс 88.важко дихати
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Я пила допегіт. Тиск піднявся дуже з 41 тижня. Але з цим краще до лікаря.
    З тиском кладуть у лікарню. Він може різко піднятись, а вагітні навіть не відчувають цього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Цього найбільше боюся. Завжди був низький тиск, то знаю що з ним робити, а от високий... Сподіваюсь, обійдеться
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Самому - нічого. Тільки проконсультуватись в лікаря, можливо, здати позачергово аналіз сечі.
    Мені колись рекомендували чорноплідну горобину, я мала варення, але то було ще за царя Омелька, і що теперішня наука про те каже, я не знаю, тому рекомендувати не буду. В мене піднімався на ранньому терміні на фоні токсикозу до 140 а потім за тиждень впав до 90... Мусила перележати трохи в лікарні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене скакав тиск з другою вагітністю, пила папазол, але після консультації з лікарем. Робила кардіограму і ехо серця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Сьогодні зранку швидко пройшлася в школу з малим і почало колоти внизу живота і до лікарки не хочу дзвонити, бо зараз скаже приїхати або на узд відправить. Хто підкаже но-шпу можна випити?
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Краще до лікаря, якщо ще не внормувався. І обов'язково аналіз сечі. Я пила теж Допегіт. Правда мені він не допомагав. Як і всі інші препарати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не ходіть швидко.
    я би краще посиділа чи прилягла, якщо є можливість
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я вже дві години лежу, але біль щось не проходить, а зараз знову в школу:girl_cray:
     
  18. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Випийте ношпу)) будете бачити чи допоможе, як ні,то дзвоніть до свого лікаря.
    В мене вже 39-й тиждень, лежу така вся спухша як бджолами покусана)) аж страшно дивитись на себе
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ношпу не можна вагітним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Ого, мені чомусь моя гінеколог її радила якщо щось((((