Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по-перше, там мають бути цифри. Скільки це - низька? По-друге, з цього терміну якраз стрімко росте матка, тож і плацента піднімається.

    я би переробила УЗД нирок (воно дуже швидке і одна з найдешевших послуг УЗД) і здала аналізи сечі. Все-таки, на облік краще йти з хорошими УЗД і результатами :) Якщо у Вас нічого не болить, в нормі тиск і нема набряків, то скоріше за все, переживати абсолютно нема чого. В мене була нефропатія правої нирки, але це було видно неозброєним оком - права нога в півтора разі товстіша від лівої. Аналізи і тиск були ОК. Але це було вже на 34-36 тижнях, і симптоми зменшились, коли опустився живіт і Сергійчик перестав тиснути мою нирку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дівчата, дякую усім, так швидко відгукнулись! Дуже дякую! Зроблю ще раз УЗД як тут радять і з аналізами сечі піду на консультацію)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    якщо двохстороння то варто переробити узд і здати аналіз сечі, якщо одностороння, я би не переживала. Прокопчук мені теж ставила нефропатію, на пізніших термінах, та й до узд я про неї підозрювала.
     
  4. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дууууже болить горло!!! Пече аж, важко говорити... чим можна полегшити біль?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Спробуйте полоскати свіжим соком буряка, бажано щогодини, і звичайно тепле пиття, замотайте на горло хустку з простої тканини і відлежуйтеся. Можливо, ще можна якісь смоктальні таблетки, запитайте в аптеці. Одужуйте!
     
  6. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Та мені не помагає ні лізак, ні фарингосепт, лікар сказав багато пити, промивати ніс, вже п’ятий день минув...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @JaNazarkova , розчиняєте таблетку фурациліну в склянці теплої води. Полощете кожну годину..після цього розсмоктуєте те що прописав лікар .
    Є ще така пшикалка гівалекс.... не стверджую , що її можна застосовувати при вагітності, але мені її виписували-" коли користь від препарату ймовірно більша ніж ..."
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дуже мені жаль Вас, тоді надія тільки на сік з буряка. Не полінуйтеся, попросіть чоловіка, або самі, натріть буряка, відцідіть і полощіть (навіть затримуйте в горлі), тільки щоб сік був теплий, можете капнути гарячої води.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    От не повірите.Була сьогодні на контрольному узд в Прокопчук і також написала мені в заключенні нефропатію 1ст зліва + пієлоектазія до 14 мм. Останні аналізи сечі теж не ахті так що доведеться таки позапланово в жк йти :sad:
    Зате "низька плацентація" (35 мм) стала нормальною (54мм), як і передбачалося.
     
  10. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дякувати, є соковижималка) та нема буряка, завтра спробую)) дякую)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    @JaNazarkova якщо немаєте алергії на евкаліртову олію, капніть пару капель 1-2 на склянку теплої води і прополощіть горло, за декілька захОдів. Мені добре помагає.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    а ще якщо немає алергії на евкаліпт - дуже гарно допомагає хлорофіліптом (спиртовим розведеним водою полоскати горло або масляним бризкати). Коштує копійки і гарно допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та вона в багатьох і є) бо це фізіологічно обумовлений стан, не у всіх буває, але справді досить поширене явище.
    не хвилюватись, здавати регулярно аналіз сечі, їсти журавлину, приймати колінно-ліктьову позицію часто. Ще плавання корисне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені прополіс просто чудово допомагав. Мала такий твердий, відколупувала шматочок, і смоктала. Ефект був моментальний. Одужуйте!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Ще мед в сотах дуже допомагає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Де його можна купити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Там, де мед продають. Знаю, що на Сахарова є магазин. Чоловік там часто купує. А ще, думаю, є на ринках.
    Я з тим прополісом в роті навіть спала).
     
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    На Шуварі гуртовому, там де мед.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    З горлом вже майже все добре) дякую за поради) можливо комусь знадобиться, то рятувалась так- часто полоскала горло фурациліном, майже що години-дві, тоді лісобакт після(лікар приписав), знайшла прополіс- справді дієва штука, сік буряка ... не змогла полоскати ним- рвотний рефлекс і ще більш дразнила собі горло. Ну з горлом Ок, не тривожить майже.
    Але лишився кашель, взагалі у мене як є кашель то довго проходить, але коли кашляю, то аж живіт поколює деколи від напруження м’язів. Може щось від кашлю попити... рідини п’ю багато, кашель вологий, вночі інколи задирає сильно.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тижня три тому дітвора перехворіла вірускою по повній програмі. Я хіба що лимони поїдала для мінімального захисту, але кашель таки вхопила. Тиждень мала зранку хворе горло і напротязі дня/вночі кашляла (вологий, потім просто гучний). Буквально може днів 5 як кашель минув. Зранку для горла пила чай з молоком і трохи медом, чай чабрець, липа. Від кашлю ще допила дитячу алтейку день-два.

    Маю питання стосовно лакун (лахун?). Була сьогодні для узд, 31-32 тиждень, зрілість плаценти 1 та невелика наявність лахун. Мене запитали який тиск в мене норма і після моєї відповіді (110-100/70-60) запевнили, що поява цих лахун при гіпотонії може бути, критичного стану нема. Запис в протоколі дослівно не памятаю, але що то таке ті лакуни? :) звідки взялись і як ситуацію контролювати?