Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кажуть же: якщо мало рухається, з'їсти солодкого.
    я з Сергійком і Вірусею каву пила (небагато, але щодня). З Вірусею на останньому місяці пила досить багато кави, бо майже не спала. Але Сергій мав одне "стандартне" обвиття навколо шиї, нетуге. А Віруся - навіть не знаю, якщо і мала якесь, то нетуге і теж одинарне. А може і не мала взагалі. При тому що товклася страшено
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думаю, що обвиття до кави не має жодного відношення. Пила всю вагітність, не міцну, двічі на день. Обвиття було, спочатку подвійне, потім ординарне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дівчата, порадьте будь ласка лікаря- дуже сильний кашель (перед ним хворіла), щоб послухав і призначив адекватне лікування- вагітній 16 років (5 місяць)- тому приватна клініка не підходить, бо без супроводу дорослого (мама, тато) не приймуть.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у пульмонологічному на Устияновича хороші лікарі.
    В поліклініці Університету ім. Франка (за університетом) всі лікарі з розумінням ставились до вагітності і приймали без батьків
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З 16 здається, можна без батьків.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та було якесь дослідження, з якого то все мабуть і роздули - що кава може бути причиною малої ваги дитини, але там такі дози кави були, не буду вигадувати, бо не пам'ятаю, але далеко не два горнятка
     
  9. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Не можна


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    В він ще працює?
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    якщо чесно,я сама того не до кінця розумію. Але мені от кава тиск взагалі не піднімає. Ніколи і ніяка. А чай чорний міцний піднімає, якщо вчасно випити. І вожу якщо хляти так склянку за склянкою,то може стати легше. Але то все я підібрала методом спроб і помилок. Останні два тижні кілька разів пила парацетамол,бо вже просто конала від того головного болю( ото чекаю поки чергова мігрень мине і буду вичитувати скільки то того парацетамолу пити можна вагітним, чи то не зачасто..
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Причиною головного болю може бути зневоднення організму. Треба слідкувати за питним режимом. Чай, звичайно, тонізує, але чи допомагає багато чаю, чи поновлюється вода в організмі - то вже інше питання. Свекруху якось влітку так від головного болю лікар звільнив - просто заставив пити протягом години десь 2 - 3 склянки води. Старші люди гірше відчувають спрагу, але не завжди то відчувають і молоді , і вагітні. Воду треба тримати в полі зору і попивати потрохи, навіть коли спраги не відчувається. А коли сильний токсикоз, то і не лізе, і вертається... Мені колись мусили поновлювали рідину крапельницями... Як при отруєнні...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мда... Ну цього разу болить живіт, як перейми ще раз. Нє, ну пологи це звичайно значно болячіше, але й те очищення матки не є приємним.. З Мелаською взагалі не боліло..
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    є така думка, що з кожною наступною дитиною більше болить
    Мені після Сергійка дуже боліло, а після Вірусі ні
    тримайтесь :)
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2017
  16. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Сьогодні почалися виділення, ми на повному гв, дитині 2,5 міс, це можуть бути місячні?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, можуть бути. Стежте за виділеннями, якби сильно відрізнялись від звичних КД, - варто показатися лікарю
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    Що порадите: вагітність 7 тижнів. На облік ще не ставала, планувала чуть пізніше. Хочу найближчим часом здати аналіз на антитіла до резус фактору (бо маємо з чоловіком різні), в приватній лабораторії такий аналіз коштує 250-280 грн. Як порадите здавати, чи йти в державну за скеруванням (але тоді напевно і одразу на облік ставати потрібно?)? Там здають такі? Чи безкоштовно? І питання, чи добре роблять такий в державній? З донькою постійно здавала в державній (від 9 тижня), але антитіл не було, бо група в неї була така як в мене. Дуже турбує дане питання, бо нещодавно серед знайомих мала плачевний випадок вагітності у звязку з резус конфліктом.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по-перше, пораджу консультацію генетика. Може бути таке, що у Вас з чоловіком всі діти будуть "неконфліктні"
     
  20. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Ачим вам не сподобалася державна лабораторія?Де ви здавали перший раз? Просто не бачу сенсу переплачувати за аналізи, якщо є велика різниця в ціні. На облік можете ще не ставати, просто попросіть направлення в акушерки.
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2