Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    мені обліпихові свічки взагалі не дали результату. Під час другої вагітності на 35-му тижні дуже активізувалась та боляка, пішла до хірурга,після його огляду ще й шишка вилізла, яка тиждень жахливо боліла,не могла ні сидіти ні ходити ні лежати. Лікар тоді виписав нормовен таблетки,анузол і проктозан свічі. Стало легше,думала під час пологів стане гірше,але на той момент нічого не змінилось, трохи загострення було в 3 і 8місяців доці, зараз вроді більш-менш,хоч розумію,що треба оперувати,чекаю поки малеча підросте, та й відлучати не хочеться, доці тільки рік,а поки не турбує сильно то тягну з тою операцією
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. his joker

    his joker Well-Known Member

    І мені теж. Як і Реліф, який порадив лікар, що приймав пологи. Лікар з ЖК сказав ставити свічки Постеризан + дієта і прохолодні підмивання, оце й допомогло.



    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Тому і боюсь йти до лікаря... Щойно тільки з токсикозу вилізла і не хочеться ще якоїсь болячки на свою голову. Буду пробувати таки обліпиу, холодні підмивання а як не поможе вже далі щось думатиму. Хоча надіюсь на краще :)
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А які саме свічки?
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    реліф-адванс. вона назначила певний курс (5 чи 6 днів). але дома через деякий час яїх знов використовувала, бо до кінця не вилікувала
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Мені допоміг свого часу часник (зубчики середнього розміру). Використовувала замість свічок. Але то при умові, якщо немає тріщин.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    З приводу запалення ясен мені вчора стоматолог відкрив очі на одну штуку. В мене загострення почалось від ортодонтичної капи, з якою я сплю. І саме в ній він бачить основну причину і радить підрізати її так, щоб вона не тиснула на ясна взагалі.
    А для виходу з плачевного теперішнього стану сказав масажувати ясна пастою парадонтакс червоною. Так, ясна - пастою. Казав інтенсивно масажувати пальцями, і що кров у перші дні такого масажу, - це нормально. Потім має стати краще.
    Ну і шавлію куплю теж, але масаж ясен пастою - такого ще не пробувала, роблю ставку на це наразі...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    випадає волосся.
    Pregnancy calendar солодко розповідає, що завдяки гормональним змінамшкіра має очищуватись, волосся ставати розкішним, та і досвід попередніх вагітностей пригадується... Але наразі після кожного миття чищу стік ванної.
    Харчуюсь повноцінно, грудьми не годую вже 7 міс, зуби в порядку, нігті не ростуть, але вони у мене в принципі не ростуть.
    Розкажіть мені, як у вас таке було, минуло і волосся стало знов гарне і ви відростили косу до пояса. Ггг.
    Масаж шкіри голови роблю.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ще трохи поміркую тут уголос.
    Отже, варикоз.
    Я знала, що він загостриться, просто не думала, що вже у першому триместрі і настільки. Правда, я також не думала, що наберу ледь не 5 кг за той малий термін. І живіт у мене такий, як у вагітності 2 і 3 дітьми був на 20 т. Але з іншого боку, я ж нікого на руках не ношу... Ех.
    Бачу, що цього разу треба буде ще серйозніше поставитись до тих всіх підтримуючих штук - компресійні панчохи треба ще одні купити, щоб взагалі майже не знімати їх. Додаткові вправи, перевернуті пози (минулого разу я стояла на руках щодня до 28 тижнів, чоловік казав, що то було видовищно).
    Цікаво як з пологами в плані тих панчіх. @Markkomp може ти можеш з досвіду супроводу жінок з варикозом сказати щось - чи допомагають від ускладнень панчохи і бинтування ніг еластичним бинтом на пологах? Минулого разу я справді забула про це. Тепер бачу, що не забуду, бо ноги постійно нагадують про себе..

    а ще у мене пігментна пляма на чолі :) і волосся перші місяці було яскраво-жовте, і на обличчі були цяточки (зараз, слава Богу, колір відносно норм і шкіра очистилась)
    Загалом, сама собі закономірність придумала "кожна наступна вагітність важча, кожні наступні пологи легші" - сама і ходи/повзи/котися.
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я народжувала найменшу в травні. То в холодну пору носила компресійні колготи спеціально для вагітних зі виставкою на животі під все - і під штани, і вдома старалась. Навесні було жарко, то носила панчохи під все. В них і народжувала ( бо в колготах якось би не зручно було :girl_crazy::girl_haha:). А що з віком і з наступними вагітностями важче ходити - то факт. Але все буде добре, я точно взнавала . Якщо я в 41 третю народила і все добре, то Ви 4 - ту в 30 - спокійно! Еластичність тканин і судин все одно краща. Але пильнувати варикоз треба. Частіше лежати, тримаючи ноги чуть на підвищенні. Прогулянки корисні . Некорисно довго сидіти і стояти на місці. Треба прислухатися до себе і берегтися. А волосся десь з середини другого триместру перестало падати.:girl_curtsey:. Легкої Вам вагітності, і прожити цей чарівний час в гармонії з собою і зі світом!
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ми теж десь на цю пору чекаємо
    незручно, панчохи ОК
    Тут ще важливо, щоб вдягти їх одразу після пробудження, потримавши ноги догори. Минулого разу мені допомагало.
    найгірше мені - вставати з сидячого положення. Я мушу потихесеньку, потрошечку. А інакше чи то вени, чи то так корч хапає... біль нестерпний.
    Для сидячої роботи вже маю спеціальну підставку під ноги, щоб сидіти зручно, нічого не перетискаючи.
    Дякую за Ваш досвід!
    оце бажано :)
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата я до Вас з питанням щодо температури. Є якась верхня межа? Бо в мене 2 дні 37.1. Воно мене не турбує, але лікар сказала що якщо 37 то зле і треба пропити аб. І скільки часу у Вас були болісні скорочення? В мене ще досі так досить боляче, четвертий день після пологів. Буду вдячна за ваш досвід.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    я такого досвіду не мала, з власного досвіду два сеанси остеопата забрали варикоз ноги зовсім ( у кінці другого триместру я знайшла остеопата )
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2017 ---
    Дочитала нормально :) 37,1 може бути Болісні скорочення спробуте більше тепла : шкарпетки на ноги , пиття гаряче, грілку на живіт теплу.

    Послеродовая памятка - восстановление женщины после родов. Женщина и новорожденный после родов
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене на 3-4 день після пологів піднімалась температура - що після КР, що після звичайних.
    Найвища була 37.8 на вечір, на ранок вже 37 і потім нормальна. Після першого КР навіть максимум 38.1 було, медсестра злякалась і відправила мене на клізму. Після процедури температура знизилась одразу (то не рекомендація жодним чином, просто так було)
    коли були болісні (після других пологів) - то сильно боліло перші 5 днів, далі легше з кожним днем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Matvijko, казав мені лікар, що у випадку закрепів після пологів може піднятися температура. Ну і з приходом молока може бути пов'язано, у мене було 37 в ту добу, коли прибуло молоко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А де температуру вимірювали? Може то молоко прибуло, тому і температура?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    до речі, так. Треба міряти в трьох точках - під обома руками і в паху
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та міряла під рукою. Закрепи є. В принципі ще підвязуюсь слінгом. Молоко прибуло ще в пологовому. Дякую дівчатка за поради. Сьогодні вже ок.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Вже від кількох мам чула про таку закономірність... Мені однозначно друга вагітність в 36 років важча за першу в 26. Важчий токсикоз (який зрушив шлунок і на 20 тижні далі мені їжа не в радість, волосся також випадає жмутами, і то вже я мовчу про якусь незграбність шалену і геморой на додачу :sad: )
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене третя була в 25, але тяжка, напевно, тяжча за цю.
    знайома річ..
    зараз теж? в 20 тижнів?
     
    • Подобається Подобається x 1