Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Я
    піся кесаревого ходила через місяць. Так сказала лікарка.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    рекомендують огляд та УЗД після повного завершення виділень і до початку відновлення статевого життя після пологів.
    те, що шви відчуваються, нормально - це не "вже" місяць, а "ще лише" місяць
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. kykysia

    kykysia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Буду дуже вдячна за всі рецепти від запалення ясен
    Крім всього іншого, ношу зараз капу ортодонтичну вночі і 2 години на день. Так виглядає, що яснам вона не подобається... такого стану не мала ще ніколи :sad:
    Порадьте мені, будь ласка, пасти, трави, ополіскувачі.
     
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    мені моя стоматолог радила полоскання содою, спробуйте.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Кора дуба добра для полоскання, якщо є запалення. Сода може подразнювати натерті місця, я б з нею пообережніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Часто страждаю від запалення десен або ще люблю вкусити щоку чи губу з середини, то мені дуже допомагає паста Метрогіл дента. Її по крапельці наношу на ватний тампон і прикладаю до запаленого місця, і вона чудово знімає біль, набряк і лікує слизову. Аще полочу рот ополіскувачем Парадонтакс (з червоною етикеткою). Але він лікувальний тому довже як 10 днів підряд ним полокати неможна. Це власне єдині засоби які мене рятують.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це не зовсім паста, це гель такий після чищення зубів, вірно?
     
  9. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Так не паста для зубів а лікувалний гель, тобто після чищення зубів профілактично його не треба наносити, тільки на ділянки які уражені, і кілька раз на день. Реально дуже ефективний засіб. В мене така нажаль чутлива слизова в роті, що це номер один в аптечці. Вдячна тому стоматологу що одного разу порадив цю рятівну штуку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дівчата, маю таке делікатне питання: хто стикнувася з гемороєм підчас вагітності? Яка профілактика щоб гулі не повилазили в процесі потуг?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Скоріше за все, підчас потуг таки щось вилізе, але при правильному післяпологовому періоді є шанс перевести то все в хорошу ремісії.
    Підчас вагітності головне - контролювати стілець, щоб не було закрепів та натужування.
    Якщо сильний дискомфорт, треба звернутись до проктолога. На це зважитися страшно, але тільки лікар може порадити лікарські засоби, які полегшують стан
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @cjomcjomka спробуйте бомбезний гель для полоскання, він і загоює, і точно не подразнює, називається "Генгігель", але не у всіх аптеках буває.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а у вас віін з"вився вже під час родів чи був до того? в мене виліз під час другої В (маленька гулька). Бо були часті закрепи. Ніякої профілактики не проводила. Під час потуг повилазило купа всього, по відчуттях там був капець. Але зразу в роддомі ставила свічки, потім ще дома і пройшло
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @cjomcjomka , шавлію спробуйте запарювати і полоскати. Обходжусь без купованих ополіскувачів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    З'явився після перших родів і з певною періодичністю про себе негадував поки зовсім не пройшло. А зараз нема ані закрепів ані інших проблем шлунково-кишкових, а з'явилися мікротріщини.
    А Вам свічки в пологовому лікар виписав?
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Від мікротріщин дуже мені помогли свічки з обліпихової олії. Краще на ніч, але при потребі можна і вдень. Ну і прокто-глівенол. Гемороль, хоч і на травах, але вагітним не можна, так в інструкції вказано. Та й не помагав він мені взагалі. Тільки обліпиха і прокто-глівенол, прохолодні підмивання і основне (!) дієта.
    Ну і традиційно з рецептурного у аптеці свічки масляка. Кажуть на них все проктологічне відділення сидить).
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тільки треба вважати, щоб не холодні. Я восени-взимку перестаралась і заробила уретрит :sad:

    так, і мені проктолог ще сказав щодня їсти натще столову ложку перемелених родзинок з чорносливом, курагою та горіхами. здається, це називається "паста Амосова". Свічок мені також написав, але попереджав, що підчас вагітності та ГВ все крім обліпіхових - то тільки на крайній випадок. Назв не пригадую, бо то 6 років тому було, та і не стала би медпрепарати радити.

    В мене найгірший стан в тому плані був коли старшому малому було ближче до 2 років, він був ще на ГВ і враження було таке, що вся випита рідина у мене йде в молоко. Закрепи були страшні і наслідки теж так собі. Після завершення ГВ ситуація трохи стабілізувалась, але коли підчас вагітності другим сином я побачила кров в туалеті, то забула весь "народний фольклор" про проктологів і кулею полетіла до лікаря. Найдієвіше, що сказав мені лікар - це те, що ситуація в мене "звичайна для вагітних", "нічого страшного", і що як я буду дотримуватись режиму-дієти, то все має бути дуже добре.
    От що було в тому плані після других пологів (КР), я зовсім не пригадую. Пам'ятаю, що загалом ситуація з варикозом (геморой - то ж теж варикоз) перейшла в ремісію.
    А після третьої дитини (пологи з більш як годиною потуг) я думала, що мені там вилізло все, що можна і не можна. А ні, була малесенька тріщинка, яка зажила в перші пару днів і ходити в туалет після звичайних пологів виявилось значно легше, ніж після КР, клізм і дисбактеріозу від антибіотиків.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    ну і ще спостереження - підчас кожної вагітності проблеми з венами "в усіх місцях" починались, щойно починався набір ваги. А коли після пологів сходив десяток кг, то вени ховались і наставало полегшення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. то були Реліф-адванс, підходили годуючим
    тріщина була після перших родів. то я так по відчуттях діагностувала, бо до лікаря не ходила. справилась обліпиховими свічками. можете їх спробувати. вони "безобідні"
     
  19. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    От і мені так в ЖК сказали. Але в мене ще підчас перших пологів склалось враження що
    Буду обліпихові свічки пробувати, бо якось хімії не хочеться. Досить що вже застуду на четвертому місяці перенесла і таки довелось раз парацетамолом збивати температуру бо висока була :sad:
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1