Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я за всіх не скажу, а в мене була паніка прям. І то ж не вперше, а все одно. Але вагітною ніхто не лишається, то ж краще не переношувати, а народити швидше, бо я останні тижні вже просто здихала. І боятися дитини не треба. Вона Вас ще більше боїться ☺. Педіатр все покаже. Ніякої вищої математики там нема. А вдома прийде медсестра і все ще раз детально розкаже.
    Кукуся скоро народить!!!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Дякую всім) буду налаштовуватися на те ,що все буде добре) дам знати коли появиться синочок на світ)
    До речі про таке пишуть тут,чи є окрема тема?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  3. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Здала аналізи в санепідемстанцію. В носі виявили стафілокок, симптомів застуди, нежиті немає, горло теж не болить. В санстанції сказали, що особливої небезпеки він не несе. Але мене непокоїть, що він все таки є. Вже не знаю куди бігти, чи перездати ще раз той аналіз в приватній лабораторії чи бігти завтра до ЖК(((
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Не переживайте, він у всіх є. Питання який і в якій кількості. Якщо в санстанції сказали нічого страшного - значить нічого страшного.
     
  5. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    в кількості 2,8х10^3. Читаю в неті, що це ніби в межах норми. Трохи заспокоїлася
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А чому вирішили здавати ці аналізи?
     
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Гінеколог наполягала, що вони потрібні. На всі інші платні аналізи писала відмови.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    В мене таке питання. На лиці чомусь зараз почали вискакувати прищі, таке якби підлітковий вік почався, хоча навіть в підлітковий вік в мене їх мало, що було. В когось таке було? Мені йти до косметолога чи воно саме пройде?
     
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    А місячні давно відновилися?
     
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    В мене таке було під час вагітності і десь 4-5 місяців після родів. Хоча навіть в підлітковому віці прищів не було. Лікарка сказала, що то гормони, але лікувати нема потреби, організ сам перелаштується. Так і вийшло, зараз вже все ок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    І в мене така ж проблема, найбільше набрякають ноги, особливо ввечері, до ранку набряки трохи зменшуються. За листя малини нічого не чула, мені порадили трохи менше пити, і вживати менше соленої їжі. Тепер стараюся недосолювати. Ще сказали їсти побільше свіжих огірків, вони ніби теж борються з набряками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Petrova

    Petrova Member

    Тромбоцити 166 на 16 тижні? Як гадаєте є причиною для хвилювання? До лікаря аж завтра
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я колись читала, що навпаки пити треба багато, але простої води. Усі решта напої обмежити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    обмежувати себе у звичайній воді не потрібно - пити по спразі (оскільки при недостачі рідини- організм починає її "запасати", а це і викликатиме набряки). Мені допомагає полежати з піднятими ногами і зробити простенький "масаж" душем теплою водою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Зараз п"ю відвар листя брусниці , пів склянки на день і ношу компресійні панчішки від варикозу. То набряки не збільшуюються ,але і не зменшуються .....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Справа в тому, що я вагітна
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2017 ---
    Але jylanda вже відповіла на моє запитання. Це напевно гормони такі
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як я на облік з вагітністю ставала, моя гінеколог так тактично порадила мені попити вітамін Е. Я прищава була дійсно, але не надавала цьому такого значення. Стан шкіри набагато покращився. А потім я мультивітаміни для вагітних почала пити і все внормувалося. А може це і гормони перебудувалися і все минуло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Купила в аптеці листя брусниці, прочитала рецепт в книжці Рослини дарують здоров"я - 4 чайні ложки на 0,5 літра води кип"ятити 15 хв, коли охолоне процідити . На день можна випити лише пів склянки . То я зранку наливаю пів склянки і протягом дня випиваю по 1-2 столові ложки . Брусницю можна пити після 7 місяця вагітності ,коли є набряки , так пише в тій книжці ...
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Взагалі той вітамін е кажуть треба дуже обережно приймати. Та і взагалі будь які синтетичні вітаміни. А тим більше зараз, коли купа овочів і фруктів, вони зовсім не потрібні.
    А прищі то швидше гормональне і тут вітамінами не поможете
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3