Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Petrova

    Petrova Member

    Розрадьте благаю. Дано: вагітність 7 тижнів і нема антитіл до краснухи, здала аналіз, бо була впевнена що є, хотіла себе повністю 'заспокоїти'. Також є ще синочок 2.4 роки який почав ходити в садок. Що тепер робити? Забрати з садочка?Виїхати на безлюдний острів? Зробити йому прививку?Я спати не можу через то...
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Чому лікарі задають питання чи вагітність бажана? Це якось образливо, ніби мені 15 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ви здавали на антитіла IgM чи IgG?
    Ну це так вони коректно питають чи не планує вагітна переривання вагітності. Мабуть по протоколу таке вимагається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Petrova

    Petrova Member

    Ig gменше 0.17
     
  5. Мене коли спитали, то я аж розгубилась. Потім взагалі лікар видала "перл": "А чоловік теж хоче дитину?" В той момент мені хотілось її чимось стукнути в голову і гримнути дверима. То була звичайна консультація за "порадою знайомої". Більше я до неї ходила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    прийшла ставати на облік під час другої вагітності в 14 тижнів,і мене лікар за першу зустріч кілька разів перепитала чи я не хочу аборт зробити,в мене правда діабет і вони з таким діагнозом не дуже люблять вести вагітність,але ж я відразу сказала,що хочу на оюлік стати. Те питання вона задавала ще при наступній зустрічі через тиждень,було дуже образливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    На такому терміні? Це ж вже й по закону не можна робити аборт.. Вони зовсім помішались..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    так,я спеціально не йшла до 12- тижнів щоб не пропонували переривання.і то не минула та пропозиція
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. maty

    maty Well-Known Member

    за медичнтими показами...мені теж так пропонували, в 16 тижнів, як наслідок-в останню вагітність я на облік так і не стала. Бо це зараз я про це так спокійно згадую, а тоді- гормони, емоції... жесть
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мене кілька разів перепитували чи я впевнена на 100 %, що це лише третя вагітність і то для мене також дуже образливо ....
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka. ,ги-ги....мене перепитували після озвучення цифри,чи чоловік той самий.....кожен раз...!.
    І то не в розумінні сумісності....то чітко було..." о ...і де ще такі терплячі хлопи водяться..."
    Тоді було образливо, зараз --- навіть не сміюсь, ржу як коняка з того, а тоді.....:girl_feminist:
     
    • Подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Однокласника моєї малої мама народила за три місяці до свого 45-річчя. Я собі уявляю, про що її питали під час вагітності і як реагували... :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А я казала, що вагітностей стільки, скільки і дітей. Не вважала за потрібне нічого більше пояснювати.
    Про переривання мені з Вірусею казали. Я ставала на облік в 34 тижні, то перша реакція була "переживати пізно, ми нічим не можемо допомогти"
    --- дописи об"єднано, 28 Травень 2017 ---
    З приводу батька дитини ніхто, на щастя, не питав. Напевно, тому, що у мене плюсовий резус
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мене теж лікарка завжди питала чи бажана вагітність. От такими ж словами: "Вагітність бажана". Але я бігла до лікаря в той же день коли тест робила -- може тому, щоб
    І як я казала: так, бажана, то лікарка мені відразу розповідала історію про свою подругу, оперуючого хірурга, яка так трьох дітей за три роки народила -- то вона так пояснбвала, що організм все витримає і переживати нема чого. тільки от місця оперуючого хірурга після декретів уже не знайшлось -- пішла викладати. А цим вона вже натякала, що грошей буде менше і кар"єра не факт, що попре. Хоча в мене таки поперла і я стала "оперуючим хірургом")
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    дівчата в когось знаходили міому під час вагітності? як проходила вагітність?
    в мене на 31 тижні знайшли на узд досить велику міому,вона мене турбує, поболює
     
  17. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    В кого як з тиском? В нас 33 тиждень..Переважно тиск 110/50..Почуваю себе нормально при ньому... А от з вчорашнього вечора голова тріщить, поміняла тиск зранку а тут 120/45((і так голова болить страшне.... Чи то так на ту погоду,чи що((?
     
  18. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Отут Збираємось до ПБ -3
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я несподівано нині щаслива. Раніше я писала, що глюкоза мені вийшла високувата 98 (5,4) і таки лікар назначив мені тест на толерантність глюкози раніше. Я не дуже вірила, що буде ок, бо читала, що як в першій вагітності були проблеми з тим, то і в другій буде. Але вирішила підготуватись до тесту, не іла солодкого кілька днів, повечеряла за 12 годин до здачі і лимону в той порошок не втискала. І маю результати: натщо 90 (4,96), по годині 151 (8.32), по двох 121 (6,67).
    Не вірю своім очам, літом і нормально буду істи фрукти без страху і заборони!!
    Правда я поки верталась з того тесту додому вже така голодна було і жарко так було і мені якось так слабо було. Я вдома глюкометром зміряла цукор і вийшло 52 (2,87), трохи налякалась, поіла, попила чаю з цукром і стало 92 (5,07). То глюкометр глюканув шось, чи так могло бути від голоду і після тоі випитоі глюкози?
     
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    У мене міома була (і є)
    Вагітність з нею нормально пройшла, але постійно моніторили, особливо на початку бо могла дитинка не прикріпитись.
    Ну і далі дивились чи тиск не створює.
    Останні тижні лежала на підтримці в пологовому. Бо там свої ризики, то вже гінеколог озвучує.
    Але все ок, ускладнень не було, після родів вона в розмірах не мінялась, далі просто спостерігають.
     
    • Корисно Корисно x 1