Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Розеола Артема висипала на 4-ий день. Т 38,5-39,5. Була у віці 7-8 місяців.
    Нирки (але це не були точно нирки, а поганий аналіз сечі, поставили діагноз під питанням «інфекція сечових шляхів») дали Т одноразову 38,4 і то пару годин. З симптомів ще кривився, коли пісяв і сеча була мутна з домішками ніби.
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Постійно була така Т? Ти збивала її?


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Постійно: вдень, вночі. Спав погано. Вдень лише в ерго. До того ж Т збивалась максимум до 38,2.
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Кирило добре спить, півночі проспав з високою т і навіть не крутився. І Т збивається гарно на півдоби десь, не міряю, але по ньому бачу - перестає бути червоним, гарячим і навіть трохи бавиться сам.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Бач, в нас було протилежно при розеолі. Та хз чи це саме вона в вас.
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та, можуть давати. Можеш спробувати постукати в зоні нирок, чи не буде плакати, ну але сеча в такому випадку найкращий показник.
    А розеола в нас теж була з високою т, 39, висипало на початку четвертої доби, здається, т трималась до цього постійно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Десь так, у старшого на 3-ій день висипало, із симптомів до того - тільки висока темпа (38-39), яку він, в принципі, ще нормально переносив.

    Так, дають, ща цим теж слідкуй. Нещодавно в 1-річної дівчинки братової так була висока темпа (доходило і до 40) кілька днів, здали аналізи на 4-5 день і виявилося запалення. А така мала дитина не вміє розказати, де болить.
    Будьте здоровенькі!
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дякуємо! Сьогодні третій день, все без змін, хіба більше спить і в'яліший. Завтра здамо аналізи.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Можеш одразу в Лілі здати. Вона ніби і кров, і сечу робить, і проконсультує одразу.
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Таки розеола виходить: на 4ий день температура сама опускалася до 38, потім 37.5, на ніч вже мабуть і зовсім нормальна була. Сеча в нормі, кров ніби вірусна (лейкоцити трохи нижче норми, лімфоцити завищені, нейтрофіли занижені). До лікаря так і не дійшли. Сьогодні на 5ий день побачила висипку на животі, тепер і на спині, шиї є, і ніби на бороді і щоці, але вона така лайтова, що годі розгледіти.
    По всіх ознаках співпадає з розеолою. Кір дуже малоймовірно, правда?


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дитинці подруги (неповний місяць) попередньо ставлять діагноз гіпотиреоз, кажуть їхати на Лисенка. Хтось стикався з цим? Кого порадите з лікарів? Там самі скерують до кого йти? Цікавить всі деталі про цю хворобу (можна в ПП)
     
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Юрко (8 міс) нині вовтузився вночі, вдень спить уже вчетверте і все по пів години (в нормі 3 сни за день). Наміряли 39.1 в роті, дала нурофен, то за годину 37.8 під рукою (інакше поміряти не дав). Від прикорму вранці сам відмовився, більше норми зависає на грудях. Видно, що йому зле: хоче бути на руках, постогнує, в'ялий. Інших симптомів не бачу, хіба пнеться, коли їсть груди. Але стілець в нормі.
    Зубів уже має 8, жоден не давав Т. І в рот якщо щось і тягне, то як завжди. А слиниться може і менше.
    Завтра здамо сечу (до речі, де завтра можна здати і до котрої?), щоб виключити нирки. Ну і чекаємо три дні. Щось ще пропустила?
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас якраз з вт на ср вночі загарячкував. Цілу добу був гарячущий (в районі 39), на руках весь час, на грудях спав часто і коротко, очі солов'їні, але сам досить нормальний був, на руках бавився, проявляв інтерес, не геть чисто в'ялий, то я і не збивала. Але на другу ніч збили, холоднющий став, під ранок знову гарячий почав робитися, вчора ще був гарячий, але вже не міряла. Сьогодні нормальний вже. Симптомів теж ніяких більше. Зубів має 5, але підозрюю, що якраз 6ий лізе. Але такої Т окрім розеоли більше не мали, та й зуби таку високу не мали б дати. Думаю, вірус. Перед тим старший мав ніч Т і через пару днів легкий кашель. В мене з чоловіком трохи хапало горло. Бабуся наша на вихідних хворіла.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ну, нам взагалі важко придумати, звідки вірус взявся. З неділі ніде не ходили: лиш дома і на вулиці. Є, звичайно, ліфт і під'їзд, і навіть один раз забігли в місцевий магазин, але якось то фантастично звучить. А дома всі здорові. Принаймні, поки. Тому, певно, і так переживально.
    Одужуйте!
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я теж так думала, поки якось не захворіли діти в той час, коли ми реально ніде не виходили. Але ж тато наш ходив на роботу, тому все можливо. Він, до речі, тоді сам не хворів.
    Дякую! І ви одужуйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Завтра офіційний робочий день, телефонуйте і запитуйте, або в приватній лабораторії))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    В них усіх субота :) Принаймні, у нас в поліклініці (Дитячий центр здоров'я ім.Мазуренко) і в нашому відділенні в Медісі. Завезли в Медіс на Некрасова, чекаємо до вечора результати.
    Малюк стабільно тримає Т понад 39, збиваємо то нурофеном, то ефералганом. Збивається до 37.4 десь. Можуть нирки таку Т давати, чи то все ж більш характерно для розеоли?
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А горло дивилися? Бо, таку температуру, горло може давати.
     
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Не показувалися ми педіатру. Горло сама не змогла заглянути, але по його поведінці в моменти спаду температури не скажеш, що його щось турбує.
     
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    У нас три дні протрималася Т 39 (збивали), на четвертий не було уже. Іде п'ятий день, висипки нема, дитина капризує і швидко втомлюється. Боюся, щоб ми не пропустили нічого небезпечного, але іти до лікаря не дуже хочу, бо зараз почнуть заліковувати :sad: