Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Тепер завдання - знайти алое.
    А у вас власне соплі чи кашель теж?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    кашляє соплями
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    @Orman. Дякую за нагадування про алоє, мене тільки ним в дитинстві лікували, правда не розводили. Зараз хіба олійний хлорофіліпт допомагає.
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Яка таки різниця у лікарях.
    Державний лікар: хрипи - бронхіт - лазолван/проспан, протаргол.
    Приватний лікар: провідні хрипи (від сопель) - промивання, провітрювання, прогулянки, масаж, пиття.
    І це з різницею в дві години.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Тут ключове, мабуть, не державний-приватний, а адекватний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я нерозведене не можу в піпетку нормально набрати. Тільки тому і розводжу.
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так, але власне адекватні якраз, зазвичай, і приватні. Собі пояснюю це тим, що в приватних структурах вони зацікавлені в клієнтах, тому розвиваються, стажуються і т.п. А в державних мало хто цікавиться прогресивними поглядами. Але і то не аксіома. От попередній приватний нам теж не дуже "сподобався", а сьогодні вперше не побачила мед препарату в переліку лікування, наразі принаймні.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Наш - державний) ,але каже,що для дитини до року, в основному, найкращими ліками є зволоження,провітрювання, прогулянки. Максимум ,що нам виписував, то аквамаріс .
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    В нашого алое доволі рідкий сік, в піпетку набирається, може є різні види того.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, а була жовтушка новонароджених в діток?
    Брали додому спеціальну лампу ???
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мого була. Ніяких ламп не брала.
    (В принципі,ніхто і не казав)
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Світили в пологовому, вдома вже ні.
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас є десь тема про какашки? :girl_haha: Як має те діло виглядати в дитини віком 8-9 міс? Маю підозру що Яся мало п"є чи що, бо через раз видє такі собі жовто-коричневі ковбаски , то ж зарано чи ні? Вона категорично не хоче запивати грудьми прикорм :sad: (при чому не залежно від того багато з"їсть чи ні) і взагалі по власній ініціативі не біля сну майже не прикладається. Десь зо 2 тижні даю їй воду і компот - то п"є, навіть після їжі. Але ж п"є то голосно сказано - бо більше плюється-бавиться і по бороді їй стікає, але трохи й випиває. Какає десь раз на день приблизно (часом 2 рази буває, але досить рідко), раз на 3 дні десь оті "ковбаски" бувають :girl_in_dreams: То ок чи починати щось міняти?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вас все добре. Не шукай собі какашки на голову.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас ще "гірше" тоді, бо і менший, і не п'є взагалі (воду, компоти тим більше), і какає раз на декілька днів;) Але йому норм, то і мені норм.
    А сформовані ковбаски в старшого якраз і з'явилися з прикормом. То ж ніби так і має бути, ні?)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  16. Genka

    Genka New Member

    Дівчатка допоможіть! Моїй донечці 3 місяці. На ЗГ. Вчорая з"їла борщ з капустою і фасолею ( ну так мені захотілось маминого борщику !!!). Сьогодні донечка цілий день плаче, корчиться , пукає , але не какає. Їсть нормально.
    А ще у нас вчора була температура . лікар сказала , що то вірусне, трохи горло червоне. Призначила свічки Лаферобіон.
    Тепер не знаю, чи то коліки від борща , чи , можливо, від свічки.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви ж ще недавно були бабусею, і бачили дитину, яка без мами. Вже вам 26 років і дитина на змішаному годуванні.
    Нащо від вірусу свічки - це інше питання.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Здала я малому аналіз крові -і в шоці. Гемоглобін низький дуже, багато показників поза нормою((. Сьогодні відправлю лікарці, але хотілось би хоч гемоглобін безмедикаментозно підняти. І ніби все їсть , правда, основне ГВ. Може це мені щось приймати?
     
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Призначили нам таки залізо( причому мінімум на 3 міс.
    Хто давав .малим дітям? Як вони переносять?
     
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я давала дитині після року. Не могли підняти продуктами, тому давали препарати. Переносив добре.
     
    • Подобається Подобається x 1