Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мого і таке було. Ніби. Бо особливо шкіру не вивчаю. Є, та й є. Знаю, що пройде) найбільше було десь в 2-4 тижні, зараз малому без тижня 2 місяці, то де-не-де ще можуть бути білі прищики. Все.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Звичайно не буду стверджувати, але це дуже подібне до АД. В моєї дитини таке, вже минуло 5 р., а ще час від часу висипає. З харчуванням пов'язую 50/50.
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    припустімо це таки АД - що з ним роблять в цьому віці на цій стадії?
    сімейна сказала подавати малому Атоксил для зняття висипу, та в самій інструкції пише до року не давати дітям.

    Потегаю дівчат з сусідньої теми (дуже не хочеться в неї попадати) @Dominika @Haidee @Ligymunka можете допомогти розібратися з фото , яке я закинула пару постів вище? схоже на АД чи ні?
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Я б не давала. Прослідкуйте, чи росте висип. Якщо росте - шукати алерген.
    Ті краплі просто знімуть висип трошки швидше. А якщо це АД, як наслідок алергії, то воно знову появиться. Спостерігайте. Зробіть собі фото, і через 5 днів порівняйте.
    Я мажу малу урьяжем для немовлят після купання (в нас дуже погана вода, на собі то відчуваю), то шкіра ідеальна, і той наш АТ забирало, після того як я забрала олійку (алерген). Хоч дерматолог вже виписував гормональну мазь і краплі від алергії.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені не дуже видно, але то не АД. Заберіть з раціону цукор і молочне, якщо вживаєте, і подивіться через пару днів. То мій такий досвід з молодшими не-ад-шними дітьми: на цукор і молочку можуть такі прищики вилізати. В вас можуть бути інші подразники. А може бути просто акне. Я не маю під рукою фото малої з АД, пошукаю потім. Це і близько не воно.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ваш допис мені як бальзам на душу ))
    Ну молочного в мене небагато, хіба на солодке трохи присіла. А ще мої мене звабити арахісом і я його час від часу поїдаю як є в хаті, він наче алергенним вважається


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Бачите, а мені виглядає АД, кожен порівнює із своїм.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Retaret яка щока на дотик? Чи тепліша за інші, не вражені, частини обличчя? Чи є шершавість? Почервоніння? Мені по фото видно лише окремі прищики, схожі на гормональний висип. Якщо нічого з того немає, це не АД. В нас при АД висипки як такої не було взагалі, але стан шкіри був такий, як я описала вище. А лікарі дуже люблять ліпити всім нові модні діагнози. Колись у всіх був діатез, а тепер АД і неперносимість лактози. Я часом в фб як почитаю, на яких дієтах діти сидять відразу після початку прикорму (до того - безлактозна суміш, всяке молоко - автоматично зло), то волосся дибки стає. А потім в 3 роки дихальний тест і виявляється, що лікар "трошки помилився".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Haidee воно трохи сухувате і ширшаве, але не гаряче.

    Я ще подумала, що от сама зараз маю вже два тижні страшну сухість всюди, в деяких місцях те лущення і тріскання шкіри вже аж болюче , хоч і приймаю вже тиждень вітаміни - чи може малому якийсь фактор передаватися з молоком?

    Я взагалі то розумію, що якимсь продуктом могла викликати отой висип в малого, але тут хочу якось розібратися чи то АД чи разова алергічна реакція? Бо сімейна наша загалом непогана, але вже старша лікарка. Ну і судячи з того, що на її думку шкіра дитини має бути взагалі чистою і не мати ніяких висипань зовсім (ну хіба би мама шось не те з'їла), не можу їй цілком довіряти, хочу розібратися для свого спокою.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    У мого малого акне виглядало 1 в 1, як на вашому фото. Прищики були шершаві, горбинками, і багато з них білих, типу як пора не відкрита, навіть видно ті дірочки було. Я не маю фото на телефоні, але приблизно так по опису. І в мого лише в районі голови. На ніжках, ручках і животі не було.
    Але я не знаю, який на вигляд атопічний дерматит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Найбільш поширені причини на АД, то пиловий кліщ і молочка.
    Від кліща треба позбутися максимум текстилю в хаті , повдягати матраси в спеціальні наматрасники і прати постіль при 90 градусів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Retaret мені на АД не схоже. Фото не дуже добре передає, але.. в нас висипка АД була схожа на "манну крупу" під шкірою, яку малий роздряпував до крові. Спочатку були острівці сухої шкіри, потім малий чухав і висип ставав більш видимий, червоний. У вас більше на прищики схоже. Може дійсно акне. Плюсуюсь, що не АД.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я не знавець, але здається в мене в Толіка було щось схоже, якраз на арахіс була реакція (їла цукерки з арахісом, коли перестала їсти - зійшло). А акне новонароджених - білі прищики - в Толі було дуже багато, в Ганусі вже теж трохи є. Має саме пройти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дякую дівчата всім за відгуки. Акне в нас точно було , ті білі прищики, може то вони відійшли вже і зараз дійсно просто вистпка на якийсь продукт. Малий як на боці полежить чи десь ті щоки потруться то воно таке страшненьке червоне стає, а як довше на спині - то досить спокійне в колір шкіри.

    Взагалі якийсь малий чутливий дуже, дупа все червона, хоч останнім часом тіки бепантеном і мастюкаю. Нині шей там додалося йому прищиків червоних таких, чи то ще чимсь іншим треба змащувати?

    А судокрем десь такий же як і бепантен, чи варто брати його ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені знайома дерматолог радила Десетин. Свою меншу ним мастить, як є почервоніння.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ніяк з цьої теми не випишуся - малий всю ніч кашляв, вранці подзвонила сімейній , прийшла послухати - наче поки все ок всередині, але червоне горло і тече там по задній стінці. Він бідака так кашляє удушливо, вдень якось так кашляв-кашляв і здається аж зригнув від того, все що наїв непосильним трудом...
    Наразі сказали промивати носик і лісобакт давати. А що ви даєте таким малюкам в таких випадках? Мала якось в тому віці не хворіла, аж у 8 міс. вперше довелося лікувати її, а тут лиш 6 тижнів, шось страшно, щоб не розійшлася та хвороба.
    З позитивного - виписали нам присипку, вже зробили в рецептурному в аптеці, хоч дупасика полікуємо.

    На личку висипка стала менш жорсткою на дотик, візуально наче ще є. Цікаво за скільки часу то би могло зійти, якщо це просто алергічна реакція на продукт, який я їла.
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Таких діток не лікують, якщо це грві. Промивайте носик, провітрюйте, годуйте. Виздоровлюйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У можї старшої реакція сходила десь 3 тижні - були великі червоні прищі на дупці.
    Від простуди вам Сяна гарно написала. А ще носіть вертикально і навіть спіть так, щоб сопликами не давилося дитятко, а ковтало. І гуляти можна і треба, бо надворі свіже повітря, вологе, сонечко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А хтось стикався з водяним пухирцем на яєчках малюка? Мені схоже, як мозоль, без почервоніння навколо, просто здута шкірка і невеличкий пухирець.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Miss Sixty це може бути водянка. Гляньте в гуглі фото. Якщо таке, то консультація в уролога.