Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Згідна з Акіною, зволожуйте повітря зволожувачем, чи простиньки вішайте. Водичку краще крапати, пшикати до двох років не бажано, можна просто фізрозчином, надлишки просто видаляти, клізмочку краще не використовувати.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2017
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мій синочок теж сопе, особливо коли щось не подобається. Я тим питанням педіатра вже мабуть забембала, і то не одного) Кажуть капати носик сольовим розчином 3-4 рази в день при такій спекотній погоді, як зараз, слідкувати за вологістю вдома. І якщо є соплі-кози то відсмоктувати.
    Те сопіння через вузькі носові ходи, має дитина перерости.
     
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    фізіологічний нежить може бути. Купіть аспіратор в аптеці, можна самий дешевий. Соплі висмоктує на раз. Але делікатно треба відсмоктувати. В нас таке було, нічим не капала, просто відсмоктувала. За тиждень пройшло.
     
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Ой то в нас теж вузькі носові ходи... І теж сольовим розчином капаю, Хюмером. Але він все одно хропе, сьогодні під ранок погано спав через того носа, так похропував, і ще й покахикував,напевно лоскоче його в горлі від тих козів чи що?!
    маю такий, але щось він нічо не висмоктує, чи може я не правильно то роблю((?
     
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Може.
    В мене малий десь приблизно в місяць почав вранці крутитись, десь коло 6 години починає, і так до тепер. Я різні причини бачила, але що не робила - не допомагало. Потім десь прочитала, що в такий час починає прокидатись кишечник і дитина вже не спить міцно. Тому змирилась) Щоб трохи ще поспати більше тулю до себе, іноді допомагає руку на живіт покласти, іноді ставлю собі на живіт, щоб спав підсмоктуючи груди, а іноді нічого не допомагає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    О мій малий десь теж в той час крутиться, як 5 мине то вже рухатись починає...а зараз з тим носом то ще гірше. Теж пробувала до себе брати то ще трохи досипав.
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    значить, може нічого нема рідкого . Або там є тверді кози . Х"юмер, а потім аспіратор. І вичищати носик, як бачите в ніздрях козів)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @kykysia викладайте дитину частіше на живіт. мій в тій позі так пихтів, що всі кози самі вискакували) а взагалі я би до того фізіологічного насмарку з аспіратором не пхалась. там той носик такий манюній, я навіть не уявляю, як ті маніпуляції проводити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Прошу поради. Синочку місяць і 3 тижні. Сказала нам наша лікарка шо погано голову він в нас тримає коли лежить на животику.... Я. Сама помітила що як тільки почала його викладати раніше то він більше старався і краще підіймав голову. А зараз чи лінується чи шо(( носом тре по поверхні,і ледве її шось трошки припіднімає..((чи то так страшно все і погано в нашому віці? Що порадите щоб малюк більше старався? Викладаю на животик 4-5 разів на день. Починала з 1 разу в день. І то якось краще йому получились тоді ніж зараз.
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @kykysia ви писали, що малеча хворіла, відмовлявся від грудей. А на таких малючків навіть незначне нездужання сильно впливає. Я думаю, він поки що відновлює сили, а потім здивує вас новими досягненнями)) Можете йому іграшкою помахати перед носом, коли викладаєте, щоб стимулювати піднімати голову і дивитись на неї
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @kykysia, подруга розповідала, що коли почали плавати з тим колом на шиї, то відразу краще мала стала голову тримати, та і взагалі рухатись. Як маєте можливість -спробуйте. А взагалі всі діти різні. І оте підганяння під стандарти так дратує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Rodionochka і мені то не подобається, бо ж кожна дитинка розвивається трошки різними темпами ,а не так як книжка пише....
    Та вже в нас краще справа з шиєю, вже гарно піднімає і утримує голову, але ще одне мені не подобається,що більше на праву сторону її повертає і коли коники пасе і коли просто лежить...(до того гірше було, на ліво взагалі не хотів повертати голву, нервцвався, підкладала йому рушник скручений щоб на праву сторону не клав.тепер роблю масажики і часто на животик викладаю,сиьуація покращилась, але все ж не дуже він з лівою стороною подружився(В когось таке було?
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    майже у всіх... в кого спокійні діти, то й поготів.
    В нас навпаки---все робив зашвидко, то теж наслухалась до 5 місяців різного страшного..аж поки на нормального хірурга потрапили і він сказав розслабитись і насильно не обмежувати дитину....--хоче сідати- хай сідає, хоче стрибати- хай стрибає.хоче стояти-хай стоїть...
    Тому ви все правильно робите
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то було у всіх, в кого є інтеренет)) Або таке саме, або шось інше. Постсовєтский інформ. простір для молодих мам - то супер засіб, шоб впасти в депресію. Почитаєш форуми і статті, то прям всі діти шось там відстають і нуждаються в масажиках, вправах і ше в невідомо чому. Плюс неврологічні проблєми, зелені какашки і всяки жахи. В 99 % випадків то норма, але постраждати треба) Знаю, бо сама така була))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    О то в нас теж було,зараз вже рідше бувають) і температура а малого весь час 37+-, при тому й що він спокійний, спить їсть нормально. Недавно перехворіли трошки,грипом,а температура залишилась така, і хоча до того теж була не нижча...моде то в нього нормальна така...так от за зелені какашки сказали нам ,що стафілокок, бо ще й висипка була...то і температуру до того прив'язали...
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @kykysia, здається для манюсиків 37 це норма.. але я вже не памятаю точно..
     
  17. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @nibysh от і я таке чула що то нормально, і я як мацьопка була то таку температуру мала в тому віці,мама казала що теж переживала, а мені нічо не було, просто Т 37+- була.
     
  18. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    нe пам'ятаю до скількох місяців, алe така тeмп. -норма для діток)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Педіатр мені казав, що до 6 місяців.

    Мій малюк дуже сопе носом, особливо в збудженому стані. Педіатр спочатку казав, що до 4 місяців має пройти. Не пройшло, радить звернутися до лора, якщо буде проблема загострюватись. В когось таке було? Що робили?
    До лора записані на наступний тиждень, хоч загострення і нема.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Капайте носик соляним розчином і зволожуйте повітря в кімнаті