Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Сходіть на всяк випадок. Я хоч і не дуже перестрашена мама, але майже завжди їздимо в лікарню. Я маю страх щось не допильнувати. Тому на загальний огляд їздимо. А інколи ще й на аналізі крові наполягаємо для заспокоєння.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    була в лікаря, виписав нам антибіотикте, що в нас понос, навіть не звернув увагу. сказав, що горло червоне і вуха болючі. я в шоці. думаю, може то, 1 таблетку вугілля, якось запхати в малявку???
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2016
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хочу спитати про вітаміни:
    Хто дає діткам риб'ячий жир?
    Бачите якийсь результат (покращився апетит чи імунітет)??

    Який саме купляєте- наш чи польський?
    Самий чи в комплексі з іншими вітамінами?
    В солодкому сиропі ?
     
  4. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Дівчатка, в кого в діток був вірус той, що зараз ходить, з високою температурою? Як лікували? Дитині рочок. Вчора температура під 40, прозорі соплі. Сьогодні вже кихикає зрідка. Призначення лікаря маємо. Але може хтось вже щось на практиці випробував. + Що думаєте про інспірон від кашлю? Можна такій дитині?

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В нас був. Лікували високою температурою, хоча на 3-й день збивала вже 38.5 бо малюку було заважко, хоча спершу з 39,6 бавився ще 3 год.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В мене минулий тиждень малий хворів. Темпу не збивала, давала лісобакт смоктати і мастила язика стоматидином, бо на фоні температури виліз стоматит. З середи вже мала має темпу 39,5 38,5, малій збиваю свічками парацетамолу, якщо темпа вище 39. А лікування те саме даю половику лізака смоктати. Малій 1,8. Ну і провітрювання і висока вологість наше все

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. Riba

    Riba New Member

    Дівчата, дитина 3 місяці не пісяє вночі, зранку памперс сухий, і так вже декілька днів. Це нормально взагалі ?
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А протягом дня скільки пісяє-какає?
     
  9. Riba

    Riba New Member

    Скільки пісяє не знаю, пелюшками не рахувала, але памперс кожні 3 години в середньому заповнюється, от сьогодні ми гуляли 3 години, малюк увесь час спав, то теж прийшли додому повністю сухі. Какає раз в три дні, взагалі останнім часом погано їсть - 3 хвилини посмокче і бавиться, відвертається, вередує, потім знову бере груди і знов те ж саме. І набрали ми не дуже за останні три тижні - 500 гр, при тому що тиждень вага взагалі стоїть на місці, я правда важу на дорослій вазі, цифра може бути не коректна але все ж
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Проконсультуйтесь все-таки з лікарем обов"язково, для такого немовлятка то не є добре, і груди пропонуйте(годуйте) нон-стоп.
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сьогодні в малого (9,5міс) вдруге помітила, що виступила кров з носа, це після сильного плачу. Перший раз, подумала, що пальчиком надер, а сьогодні я була біля нього весь час. Крові небагато, капля, але мене насторожило. Це може бути пов'язано з тим, що він вдарився головою (зараз це часто трапляється)? Недавно здавали кров, то трохи гемоглобін низький 90, але я не дуже довіряю нашій лабораторії. Варто переживати?
     
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Дівчата, порадьте таке (до лікаря про всяк випадок йдемо у вівторок). Дитині 7.5 міс. Не любить бути на животику (перевертається, все ок, але довго так не хоче бути - перевертається назад, або іноді починає нервуватись і плакати, але не сильно). Ще не сидить, я її не підсаджую. На животику спати не любить, якщо вночі перевернеться, то через якийсь час просинається і плаче.
    І деколи помічаю, що в неї буває рожево-червоний пупочок всередині. Я капаю перекис тоді, вона майже не шипить.
    З чим таке може бути пов*язане? Може, її щось болить на животику?
    От накрутила себе тим пупком-плачем - тепер чекаю вівторка
     
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В немовлятка подразнення на дупці, не почервоніння, а ніби ранки, які не гояться. Скупили пів аптеки Цинкова мазь, Присипка, Дитячий крем Кіндер, Деситин, Бепантен, Ойлатум, ванночки кора дуба, календула, ромашка. Найкраще допомагає поки Ойлатум і бепантен, але ранки толком не гояться. Що ще можна спробувати? ще радять ванночки з таблеток фурациліну.
     
  14. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Цe від підгузка?
    В нас в два місяці малого почались подразнeння, крeми то помагали, то знову тe самe. Пeрeйшли вдeнь на багаторазові- подразнeння зникли, за 2 дні майжe повністю відновилась шкіра на дупці.
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2017
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @BlackTee підгузки теж міняли, пробували Памперс, зараз на хагіс. Спробую ще в пелюшкає потримати.
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    було щось схоже, то ніякі присипки не помогли, і пеленки окремо брали, і судокрем, і просто водичкою мила, і мазала, і не мазала всякими мазьками.
    Порадили пробувати крохмаль як присипку, я трохи скептично поставилась, але пробували все що могли.
    То крохмаль одночасно з пеленками допоміг. Пройшли ті почервоніння. І поміняли косметику, Ойлатум і Емоліум не дуже добре пішли/
    Для зволоження взяли La Roche Baume AP+, засоби для купання White Mandarin дитяча серія, теж немає на них алергії.
    Ну і зараз якщо на сонечку то ще сонцезахист, але то з iHerb.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Дівчата розрадьте нам місяць, малюк останеі дні сорп носиком,,трохи похропує,похрюкує.не весь час...але дихає носиком,не ротом. Сопельок не видно, може то якісь, вибачте, кози чи шо? Шо з тим робити? Бо воно йому заважає,видно лоскоче, будиться від того(( лікар порадив Хюмером капати. Поки що два рази капали і нічого не змінилось. Ще порадили нам такою штукою як клізмочка висмоктати то що в носі, але воно нічого не витягнуло...допоможіть,порадьте щось...
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    в місяць дітки не вміють дихати ротиком :)
    Тому носик треба чистити. Прокапайте, і через 10 хвилин прочиститіть носик. Я дивилась відеоуроки як це робити, свого досвіду ще не маю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Зволожуйте повітря вдома (підручними засобами хоча б, а краще зволожувачем)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо нема сопель, то лишній раз не треба туди лізти.

    Похрюкування самі по собі нічого не значать. Я би робила як лікар каже
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2