Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А за ними знову тяжкі 5-ки...



    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  2. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Не маю часу перечитувати темку, бо чоловік йде з роботи через аптеку. Нам призначив лікар делуфен спрей і анаферон для профілактики. Таблетки давати не планую. Підкажіть, будь ласка, чи варто спрей купувати. В нас насмарк і трохи набряк, хрипів нема. Вже 3 день. Темп нема. Дитина така як завжди. 2 дні просто водичка текла, сьогодні сопельки густіші. Я поки просто промивала морською водичкою. Після сну може кілька разів кашлянути. Боюся, щоб гірше не було. Але думаю, той кашель через сопельки, бо протягом дня нема

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    При таких симптомах я лише сольовим розчином ніс промиваю
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. mavpena

    mavpena New Member

    Підкажіть в кого були лямблії,як ви лікуватись і чи серйозний це паразит.Доці 1,4 виявили лямблії.
     
  5. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Вибачте за нескромне питання, а ви знайшли причину? Доці 6,5 міс і вже пару днів зеленуваті какашки зі слизом. Дитина активна, добре спить, ГВ на вимогу, прикорм ще не починали, какає двічі на день, температури нема. Думаю, чи можуть бути такі каки перед прорізуванням зубів. Вона пальців з рота не витягує, а як витягує, то запихає іграшки і книжки - чухає і чухає ясна. Подивитися не дає. Варто звернутися до лікаря чи, якщо нема інших симптомів, то дати дитині спокій?
     
  6. happy story

    happy story Well-Known Member

    Може бути через зуби. В нас був понос і темпа . Лікар призначив препарати для лікування ентеровірусу, а в результаті все пройшло, як прорізалися одразу два зуба .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ні, дала собі спокій. Зубів нема, хоча руки теж весь час В роті, але каки зараз рідше зелені
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я її сьогодні потероризувала і, якщо придивитися, то накльовується два нижніх. Може і з ними пов'язано, а може підлогу пару раз лизнула...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дівчата, може хтось з таким стикався. В Марка верхні зуби не повністю вкриті емаллю. Були і в стоматолога (є підозра на гіпоплазію емалі, але сказали просто спостерігати і чистити зуби), і в педіатра (відкорегували харчування в бік віт.Д і кальцію).
    От що мене турбує - він не дає торкатись до верхніх зубок, тобто їх і почистити ціла проблема. Їжу їсть лише нижніми, тре все об них як об тертку. Не знаю, що з тим робити...
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Значить вони чутливі. Або пасту, або гель для чутливих зубів потрібно. Попитайте в стоматолога.
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    У моєї старшої таке було. Верхні відразу з дефектом емалі прорізалися. Та, і чутливість була сильна, ні кусати не могла ними, ні чистити не давала. З того, що ми робили - фторування і тусмус (трохи знімає чутливість і ремінералізує емаль). На жаль, нам не допомогло, сподіваюся у вас буде краще (в моєї зубки посипалися, тож нарощували і лікували під наркозом).

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    не можу знайти теми про зволожувачі повітря, може хтось тицьне пальцем. Дякую
     
  13. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради. В сина(3 міс.) сопельки вже другий тиждень, такі досить густі, і кашель, я так розумію від тих сопельок. Хрипів нема і температури такоє, лікар каже промивати і все. А мене це починає хвилювати, чую як там в носику ходить. Як помогти малюку? Вже думала своє молочко закапати.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @МАСЯ може то не сопельки? В манюнь носові ходи вузькі і є звук при диханні, тобто він може бути при глибокому. Якщо не довіряєте педіатру, то шукайте іншого.
     
  15. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Довіряю, при чому була у двох. То точно сопельки, бо кашель такий відхаркуючий. Переживаю лише чи це не задовго в нього той кашель, може масаж дренажний поробити?


    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Розрадьте мене. Маля мало вночі 38.5 давала 2 рази дитячий парачетамол, то збив десь до 37.8. Має теж понос. Маємо 8 зубів. То в нас так 4ки лізуть? Як можна допомогти дитині. Бавиться, сміється але й одночасно скиглить. От зараз спить з цицею в роті.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    То я б нічого не робила. Слідкувати за проносом - то разова акція чи буде повторюватися. Давати достатньо пити.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я якась перестрашена. Чуть в лікарню не поїхала. Не можу дивитись як дитина мучться. З того всього переплутала дозування ібупрофену, замість 1.25 дала майже 2.5. Була т 38.9 і то після 3 порцій парацетамолу. Зараз т коливається в межах 37.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ви головне не панікуйте. А часто пронос? Давайте пити, прохолодне повітря, менше одягу. Дивіться по дитині. Я не збиваю поки не почнуть марудитись. Якщо погано почувають себе, то даю і при 38 з хвостиком. А можу і при 39 не давати.
    В нас до речі теж щось схоже було перед четвіркою. Але спочатку рвота один вечір. А потім був пронос і трохи температура. Маркус взагалі лежав, навіть не бавився. Рятував лише ібупрофен. Нас казали, що вірус такий. Пройшло саме, А зуби так і не вилізли.


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @EineGuteFrau стілець загалом за добу був десь до 10 раз, . Постійно пропоную груди. Марудить цілий день. Якось так страшно. Завтра підемо, певно, до лікаря. Малявка знає, що таке мультики, то тільки це і рятує.