Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Дівчата, хотілось б почути Вашу думку. Мої діти їдять щоранку пластівці 9злаків плюс льон. Харчуються повноцінно, дуже до цього прискіпливо відношуся. Але до кінця не можу зрозуміти пластівці це добро чи зло? Зауваження лише до вівсянки чи загалом до усіх злаків в такій формі?
     
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    О, я теж послухаю про ті Козуб 9 злаків+льон. Ми його теж часто імо на сніданок. Не щодня, бо любимо всякі млинці-оладки з різними начинками -іх легше розігріти
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    якщо ви про фітинову кислоту - то вона є у всіх цільнозернових продуктах. То ж в таких пластівцях (швидкого приготування особливо) теж мала б бути.
     
  4. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    А наскільки вона шкідлива? Дітям щодня зранку можна? їм смакує і мені зручно)
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    на попередній сторінці я давала посилання на статті про цю тему
     
  6. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Селеру і варений буряк беру на перекус на роботу, я лінива до себе, хочу навчитися правильно харчуватися . Де ж тих овочей набрати стільки? Особливо в зимку. Маю хіба ще квашені капусту
     
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Капуста - різна, селера, буряк, морква, редька (дайкон та звичайна), зелень з підвіконня ( чи супермаркету, як в моєму випадку), цибулька зелена, тощо.. то все досить бюджетна штука, бо звичне для наших широт ;)

     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Також трохи страждаю зараз через недостатній вибір овочів. Салати зелені обожнюю, літом з села такі "породисті", соковиті... зараз в супермаркеті по ціні як мясо... Зовсім не бюджетно. А капусточка то добре, можна салатик, може підтушити в різних варіантах. Дайкон, морква - доступні наразі.Бурячки. Вінегретик зробити, замість картоплі - файну квасолю відварену. То можна чергувати і такво зиму якось пережити. Бо огірки і помідори зараз дорогі і пластмасові. А ще бажано мати морозилку і про овочі думати літом, в сезон, коли дешевші. ( то я так хочу почати з наступного літа, а то від свекрухи дещо перепадало, але треба вже робитись ліпшою господинею).
    Тако написала і мабуть тре завтра зібратись купити бурячок і звариьи на вінегрет... захотілося...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Селера, морква, буряк, редька-всі види, капуста-всі види (їх багато), гарбуз, салат, шпинат, кріп, петрушка, рукколу, морожені кукурудза, фасоля всяка, горох. В маркетах великих є вибір морожених овочів
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Взимку? Та ну...
    Маю свій заморожений шпинат та кріп, які додаю в омлети.Мікс салатів купувала двічі на свята, не те задоволення,не те...
    Але я Галя балувана, люблю все в сезон і власне))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я вважаю сиру зелень обов'язковою в здоровому раціоні.
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    На базарі на вагу виходить значно дешевше. Там взагалі всі овочі значно дешевші, ніж в супермаркеті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ludamylka

    Ludamylka New Member

    Здорове харчування воно трохи дорого получається особливо якщо готувати на велику сімю. Враховующи правильне и збалансоване харчування. Але звичайно можна дещо замінювати, і хоча би частково дотримуватися правильного харчування. Ось наприклад я щоб схуднути вечерю собі замінила йогуртом власного приготування. Я купляю заправку і сама готую йогурт. Заправку беру ось таку вид віво.
    [​IMG]
     
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Завжди купувала мікс горіхів, серед яких був очищений мигдаль. Вчора придбала сирий неочищений мигдаль.Замочила на ніч.Але дилема із шкіркою:одні статті радять очищати її, інші - навпаки, не очищати,бо шкірка в мигдалю = шкірці в яблуку.Тобто все саме найкорисніше знаходиться в шкірці. От де правда?Хоча, якщо готувати мигдальне молоко,то пишуть,що можна горіхи молоти із шкіркою,це вплине тільки на колір молока.Я не молоко хочу молока,хочу так гризти)
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, щось не знаю де то написати. В малого 3 р дисбактеріоз і застій жовчі. Чи можна йому давати шрот гарбуза? І взагалі, що було б добре продавати дитині для відновлення мікрофлори? Бо рию інтернет, а там рекомендації типу давати м'ясний і рибний бульйон і ферменти, а це мені трохи не те. Щось не можу знайти чогось путнього.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вода з лимоном, вода з медом, шипшина -натще, оливкова олія до каші, перепелине яйце до каші. Це рухає жовч. В обід добре йогурт домашній. А шрот нащо?
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2018 ---
    Мені шкірка не смакує, це раз. Два, що вона доволі тока і не впевнена що відповідає за те саме, що шкірка яблука..я б скоріше сазала запобігає висиханню, бо основна шкура там груба і м'ясиста. Але шкірка дозволена у вживання, так само як у грецькому горішку
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Так от під питанням)В одних статтях - та шкірка (цитую):
    Сухой миндаль содержит ингибитор фермента в кожуре, который фактически защищает орех перед прорастанием. Этот ингибитор, известный как танин, также препятствует поглощению питательных веществ в организме человека.

    После вымачивания коричневый, почти горький, семенной слой или кожура, легко снимается, что высвобождает питательные вещества, а также значительно облегчает процесс переваривания ореха в желудке.
    Ферменты желудка свободно работают, и происходит максимальное поглощение питательных веществ.

    В інших - що в ній більше корисних речовин, ніж в самому ядрі (вже не можу процитувати,загубила статтю)
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я знімаю, бо мені не подобається смак шкурки, будь -якої,, а смакує замочений горіх дуже і дуже.
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @KAPUCHINKA на шкірці сирих фруктів і овочів є багато бактерій. Тобто їсти яблука, грушки зі шкіркою.
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2018 ---
    @Vinnytska якщо питання не втратити можливо корисні речовини зі шкірки, а смакує все ж очищений мигдаль більше, то можна заморочитись так: очищені шкірки не викидати, а просушувати (сохнуть швидко) і перемелювати для посипання каш :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мою дитину обсипало плямами типу лишай від українських яблук, куплених, а не своїх, як завжди. Думаю, зараз не варто шукати сирі овочі і фрукти, бо їх банально нема. Хіба квашена капуста, але нормально заквашена...і то дитина не схоче її їсти багато.