Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Retaret, у мене були такі проблеми. Але я точно знала, що закреп психологічний. Малий не какав по 5-6 днів. Але позиви були. Він ховався і притискав. Скільки ми не просили і не ходили за ним. Усі іграшки на унітазиках - горшках сиділи. Ну і в нього не було закрепів. Тобто на 5-ий день стілець звичної консистенції і у велиииикій кількості. Зараз нам 3,5 теж не вельми біжить у туалет. Раз у 2-3 дні. Іто як я бачу і кажу, що давай іди вже)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ми здавали на КОновальця за порадами. Дуже хвалять ту Лесю Степанівну. Приємна така пані. Вранці приносите матеріал, вже за хвилин 20 готовий аналіз.
    Але на глисти треба здавати тричі. Вона все скаже. Маю її номер телефону, дам в ПП, якщо треба.

    Ще маю крнтакти якогось чоловіка, якого також хвалять, що ніби добре робить аналізи. Але кажуть, що він дуже специфічний у спілкуванні...
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Retaret і у нас з каканням не все було гладко. Какала не щодня, а раз на кілька днів. До якогось моменту то було ок, ну бо какала таки. Але потім каки все твердішали і раз просто вже дитина ледво викакала, ще й зробилась ій тріщинка, бо була кров. Після того вона почала боятись какати.. Раз було, що просто кака на піа вилізла, величезна. А дитина не викакує далі і навіть не дає зігнути ніг, а кричить... Чоловіу купив в аптеці таку міні клізмочку з медом, зробили, вийшла тверда какашка прям під час сну малої... Після того почали давати порошок dicopeg junior. Воно типу таке не діє миттєво, а наводнює каку. Почала ніби з ним какати частіше, але коли переставала давати, знову не какала щодня. Ну але ніби той страх перейшов. Вона свідомо казала, що хочу какати, не зжимала то в собі. Приіхали ми до Львова, знайомий лікар сказав, що дитина має какати шодня і все. І призначив нам Дуфалак почати від 5 мл довести до 7мл, щоб дитина какала щодня і тоді зменшмим до 5ти мл знову і так давати довго. Ну от ми досі даємо, мала какає щодня. Вже зовсім нема страху. Але як було забувала давати, то не какала.. І ось так наразі й живемо. Треба багато клітковини, от фрукти зі шкіркою, а наша малява вперто шкірки не признає взагалі
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я знаю таке, що дитина має какати регулярно і не твердим. Регулярно - це може бути і раз в чотири дні, але постійно і без жодних проблем (затискання, страху і сухих горошків).
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так, але в нас вже було трохи таки затверде. Меласька потійно затискалась, відповідно ті каки там скупчувались і потім вже не хотіло виходити. Я лікарю доказувала, що не буде такого, що наша дитина буде какати щодня, але таки зараз какає.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    але на ліках?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Поки що так, а що робити? Овочі, фрукти вона їсть, води п'є достатньо, я стараюсь це все пильнувати, але повторення тих закрепів не хочу. Поволі буду сходити з того Дуфалаку і дивитись як буде.
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас так. Найменший какає в середньому раз в три дні, але без страхів і проблем, кал звичайний. Проблеми не роблю, по лікарях не ходжу.
    Дитині майже чотири.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Vittoriya , можу лиш зі свого досвіду сказати, що звикання до дуфалаку нема зовсім...
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та я вже навіть про то не думаю, бо я дуже довго впиралась, чекала, сподівалась, а робилось лиш гірше. Мелася з самого початку прикорму, а це з 9ти місяців десь, перестала какати щодня. Ну ок, то іі не напрягало, то й мене ні.. Але от той момент прийшов раптово, після 2,5 років, що затиснулась і все.. І тут вже потрібно було якось з ліками вирішувати, бо не варіант дивитись, як ій важко..
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В нас були регулярні горошки що два дні.поки не забрала молоко взагалі. До речі магазинне.Інколи і розбавляла водою.горошки були. Зараз що два дні норомальносформований кал.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мелася молока вхагалі тільки
    нещодавно почала чааасом пити... я вже комбінувала, банани забирала, буряком годувала, каші їсть, яблука їсть. Направду вже все спробувала. Вона просто сама блокувала, в неї і з пісянням довго було так, що тримала , аж поки вже дригатись не починала і воно вже само підтікало, до того ніяк не вдавалось вмовити попісяти.. Такий впертюх, не хочеться їй час тратити на горшкові справи. Але пфся, то воно ітак потече, а какашку затискала при позивах і потім вже робились закрепи.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В нас теж проблема з каканням :sad: питала в педіатра нашої, теж казала, що можна той дуфалак спробувати. Але суть в тому, що він збільшує кількість калових мас і дитині важко то тримати. І, відповідно, какає частіше
    це беззаперечний плюс
    А мій взагалі ніяких фруктів-овочів не хоче :girl_cray:
    Як про мого Макса написано
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Моя теж таке робила. Полегшення принесли заняття в басейні, а потім ванна майже повна води. Мама вже з мене сміялася, що не стільки плаваєм, скільки сидим з малою в туалеті, бо за пару днів того добра набиралося.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    занесли ми нині дві баночки, одну в поліклініку на капрологію, іншу в синево - на капрологію і глисти. З синево вже прийшов результат - виглядає що все ок.
    дякую, може знадобиться на майбутнє, покажемо ще ті результати в Параскеві в пятницю.

    @Vittoriya в нас десь від 4міс. почалися такі періоди, коли кака була раз в 4 дні. Я той час добре запам'ятала, бо то було літо, ну і ясно, що тільки ГВ, а мене тоді всі навколо напрягали щоб я давала водичку малій. Але ніколи не було проблемно то.

    От десь аж від цієї весни воно таке явно ненормальне стало. Відколи мала ходить на горщик, перестала ховатися з тим за шторами. Але десь за годину до процесу весь час масую і грію їй животик, певно болить її дуже, біжить лягає на дивані і просить гріти животик. Клізми їй ніколи не ставили. Але завжди та кака вилазить на одному кінці така аж запечена, тверда.

    Дуфалак мені сімейна радила, але мені от бачте якоїсь такої схеми не пояснили. Та і мені наразі ще неприйнятний варіант сидіти на якімсь препараті. От останні пару днів теж лікували тріщинки дрібні, бо аж потріскало їй від того тиснення. І от я намагаюся вияснити - в чому проблема?

    Якби не той досвід Моршина, то я би може змирилася , і давала якісь ліки. Але ж там вона майже ніц не їла, хіба що могла наїстися хліба вмоченого в зупі, іншим разом - макаронів (а вони там щодня були). І всеодно какала щодня, без мордування. І води спецової ми теж там не пили. Але ж це повторилося пару тижнів тому - всього на три дні! в Славське поїхали. Аналогічно - дитина всі ці дні какала спокійно, щодня по трошки.
    В результаті в мене два варіанти:
    1 - вода впливає на якийсь орган, дотичний до травлення - жовчний, підшлункова , може ще щось. Воно в свою чергу впливає на склад калових мас.
    2 - може шось психологічне зарито глибше, ніж просто "не піду на горшок".
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Спробуйте дитину погодувати, щось таке на загал, певного коктейлю, і тоді підключіть якісь розмови, масажики. Знаю, що то нелегко, але дійсно існують якісь психологічні проблеми.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Порадьте де краще зробити УЗД нирок 3-річній дитині, будь ласка.
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    шось я трохи не зрозуміла ідею - можете пояснити?
     
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Специфічний не те слово. Хамить.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    побували нині в гастроентеролога в Параскеві - я розчарована (((
    вирішили, що причина в непереносимості глютену або молочного!! Вчепилася за те, що вранці їмо вівсянку, і ще в раціоні присутні йогурти. Роказую, що при виїздах все в порядку. "Ну а вівсянку ви там даєте? Ні? От бачите, вівсянка якраз містить багато глютену.... Ну хлібчика кусочок то можна десь не десь". Та блін!!!! От останні два дні ми вранці їли гарбузову кашу, вівсянки не було взагалі, але шось те какання так рєзко не внормувалося, як наприклад в тому ж Славському, де ми всього 2!!! доби провели. І то там вранці два дні поспіль вона їла сирнички , а то ж молочного походження продукт!! І нічо, непереносимість молочного тут не далася чути! Та і в тому ж Моршині, де вона в їдалці їла тіки хліб, макарони і пельмені, ми весь час доганялися растішкою (нічо ліпшого в єдиному магазині поблизу не було).
    Ото вже як вчепляться тих модних непереносимостей!!!
    Бачу нам зараз хіба варіант присідати на той же Дуфалак (який нам прописували всі - від сімейної до нинішньої дохторки). І на закінчення сказала - ото зміните раціон, поприймаєте ліки і за місяць самі прийдете і скажете, що все набагато краще. Та ясно, якщо сісти на ліки, то можна й раціон не міняти, ясно шо ліки своє зроблять!! Я така зла на то всьо!

    А як скажіть нагодувати дитину тим, чого вона в рот не бере? Ту ж гречку наприклад? колись їла довший час, а зараз такий період, що не хоче і все тут!! так само кукурудзянка. Чи то треба дитину витримати зо два дні в голоді, щоб вона потім вже й гречку з голодухи почала їсти?