Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

 1. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  думаю, що причина таки не в харчуванні, бо вона там їла хіба борщ, буряк і макарони, які до речі були там мало не щодня. Ну іноді ще якусь зупку могла хлепнути, а мяско їли коли шматками давали, а ті котлети дивні (сірі якісь такі, хлібно-надувні) навіть в рот не брала. Тому доїдали йогуртами, вареними яйцями, огірками - все як і вдома.
  Тому думаю про ефект саме від води. Але Ваш допис мене надихнув на повне обстеження, а не слухати сімейну і отак сліпо відразу поїти холосасом. Наразі купила моршинської , стараюся її давати більше, навіть компоти думаю припинити треба, побачимо. Думаю як спаде спека наст.тижня то таки мушу йти в поліклініку
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Fiancee

  Fiancee Well-Known Member

  Retaret, а може проблема в тому, що доня мало п'є води? А на відпочинку більше пила, от і було краще. У старшого синочка була така проблема, коли він мало пив, правда то ще був крихітний вік, до року.

  Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
   
 3. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  @Retaret коров)яче молоко п)є? Рома після молока горошками кака. а як не п)є. то нормуль
   
 4. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  ні, молока по суті не п'є як такого. Трохи вранці до каші, і десь колись трошки молочного коктейлю. Але то магазинне молоко.
  я про це також один час думала, але зараз трохи невпевнена що воно саме це є причиною.
  До речі ті нечасті каки в нас вже давно, ще року їй не було, як я то помітила. Але тоді воно не наче не приносило ніякого дискомфорту. Просто собі какала раз на пару днів і все.
   
 5. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  РОма теж магазинне пив..
   
 6. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  А я думаю, що таки в харчуванні. Борщ і зупи, напевно, були пісні, без зажарок , кашки - на воді, салати з олійкою, м'ясо варене. Котлети, певно, якісь парові.
  Спробуйте не варити зупи на бульйонах і борщ в тому числі. Каші на воді - всі. Без цукру, підсолоджуйте печеним яблучком, фруктами. Побільше фруктів і сирих овочів. Виключіть всі покупні солодощі, в тому числі і " дитяче" печенько Марію. Поменше, якумога менше мучного. Пити водичку, а не компоти і чаї. М'яса теж поменше, і тільки варене або печене. Якщо після двох тижнів такого харчування не буде ніяких змін, то тоді можете йти у поліклініку.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. slio

  slio Member

  Підкажіть будь-ласка. Вчора зробили сину (7 років) щеплення. Медсестра сказала, що можливе почервоніння в місці уколу (плече). А сьогодні почервоніння і підпухання досить велике, десь на півплеча , тобто близько 10см х 10см. Чи це нормально?
   
 8. slio

  slio Member

  Ну скажыть будь-ласка чи були почервоныння у когось з Ваших дыток пысля вакцинацыы.
  Ну...хто не будь??
   
 9. Donata

  Donata Active Member

  В знайомих в дитини була реакція, набряклість доволі сильна, почервоніння і температура, на вакцину від дифтерії, пройшло за дні 3-4.

  Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
   
 10. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Маю таке питання. Малеча під час ходьби ліву ножку ставить дуже пальчиками в сторону. Родичі говорять, що то проблема. Чи це внормі??? Дитина ходить лише 2 місяці, і мені здаються, що то нормально. До лікаря йдемо скоро.

  Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
   
 11. MissO

  MissO Well-Known Member

  В мене доня як починала ходити, то теж ліву ніжку так закидала, але з часом виходилася.
   
  • Подобається Подобається x 2
 12. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  Якщо родичі не медики - не накручуйте себе. Дочекайтесь візиту ло лікаря. Тоді будете знати точно.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Liliya Shukh

  Liliya Shukh Member

  В сина (6 років) наслухали в поліклініці тахікардію. Порадили мені звернутися до кардіолога в Охмадит. А як краще спочатку піти на ехо серця а тоід до лікаря? чи краще до лікаря а вона вже тоді направить на аналізи?
   
 14. BlackTee

  BlackTee Well-Known Member

  Спочатку до лікаря, а вона вжe направить на які обстeжeння трeба.