Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для перистальтики потрібні не довгі молекули, а тверді і грубі (умовно) шматки овочів. Ну от для прикладу потерти моркву і пропихати пальцем через лійку, це зовсім не те що залити в лійку пюре з тієї ж моркви. Оця «непропихабельність» змушує кишківник рухатись і просувати маси далі і далі аж до виходу. А пюре «стекло в першому відділі і лежить.
    Це я зараз дуже огрубила процеси
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а потім гладенькі м'язи мають розслабитись - це оце все холодне, чи гаряче пиття, чорнослив і мед.
    А ще оремо має розритись анус - там вже чиста психологія, і налякана попереднім невдалим досвідом дитина, може саботувати процес.

    коротше кажучи - покакати - це вам не просто так)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Точно. І я сюди з тією ж проблемою. І бачу я, що я ту проблему задавнила.
    Отже, є красуня 2,8 років. При переході какання на горщик стала боятись покакати. Спочатку ховалась, потім почала затримувати. Зараз дуже боіться(((. Какає на 4-5 день. Бачу, що хоче. Починає перебирати ногами і терпить. Починає плакати. Каже, що дупця болить. Але коли покакає, каже що не боліло. Вмовляння, призи, погрози тощо не допомагають). Деколи менший син якось з нею «парішає» і вона покакає. Але то є реальна проблема. Бачу, що то психологічне. Вперта страшенно. Не давала їй нічого. Клізми не робили. Вона не піддається жодним маніпуляціям. Їсть нормально, всеїдна. Але й хліб любить. П’є багато, але саму воду не любить. Часто в часі карантину є «добра» бабця, яка годує всяким непотребом.
    Шо дєлать? Налякати разок клізмою? Давати щось послаблююче? Заспокойте мене, бо щось я почала панікувати...
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дати кукурудзу )))

    Подивитись чи коли сидить на горщику коліна вище тазу (якщо горщик великий, а дитина мала, може бути незручно.

    А давно вже це? Може перейде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    @Rodionochka , поділюся своїм досвідом. В нас теж так було спочатку, пісяли на горщик нормально, а з каканням було так як у вас. Спробуйте посадити на горщик, заговорити, покажіть якийсь мультик, відверніть увагу від самого процесу, знаю що довго сидіти на горщику шкідливо, але 5-10 хв ніби можна. В нас таке спрацювало) На початках ми змінили горщик, бо був незручний, з тонкими краями. Зараз маємо найменший з плоскими широкими краями, доні від підходить, в нас попа маленька, худенька. А може само з часом пройде. Братова колись купувала своїм дітям горщик з музикою, їм таке допомогло).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Orman, горщик маленький, зручний.
    За час - важко сказати. Я така не дуже уважна мама). Десь певно з лютого. В нас і в підгузник вона не щодня какала, раз в 2-3 дні. Але ніколи не було проблем з тим. Тобто приходив час, вона собі ходила, потім валила десь в штани. І ніяких проблем. Я і зараз не бачу, що то якісь серйозні закрепи. Але є страх какання, і є оте перетерпіти.
    Ми тут такі танці з бубнами влаштовуємо, щодня. Як тільки бачимо, що ніби хоче. В мене вже до малої така трохи злість. Вона дуже вперта. І ото заперлась з тим каканням... Посидить, попукає, а коли какати - втікає.
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Лишити в спокої: ви «танці з бубнами» - вона ще більший спротив. Хай какає, як їй зручно. В мене з найменшим приблизно в такому віці було аналогічно, з часом перейшло.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну раз ф до того вона не щодня какала, то приставати до неї зараз щдюодня тебе нема сенсу.

    Я кажу дати спокій. Пару разів обкакається - помиєте її безцеремонно і одумається, що краще 3 хв на горщику, ніж 10 митися прохолодною (в межах здорового глузду) водою.

    В мене Петро так какав в штани, бо йому лінь було проситися, але митися (після аварій),він не любить ще більше, то тепер проситься завжди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я не проти щоб в штани валила). Але то така мадам), що не по принцеськи то. Останній раз як какала, то було ну дуже смішно). Біжить малий, кричить що Єва какає. Я спочатку думала поморозитись, щоб не спугнути. Але таки пішла глянути з-за рогу. Дивлюсь - вона на дивані лежить на животі на подушці такій диванній, штани зняті, з дупи старчить кавальчик какахи. Я її бігом на горщик, туди все і пішло. А могла б мати сюрприз на дивані (падаючий щур).
    Ну і в той щасливий день, коли ми всі скачимо від радості, вона нас може ощасливлювати 2-3 рази.
    Я якось ігнорила трохи ту проблему, але в мене є свекруха, яка постійно цабанить, що то є зле, чому я ніц їй не роблю. Я її відшила. А потім я таки призадумалась. А раптом таки треба якось ту ситуацію вирішувати. Дякую, дівчата, ви мене трохи заспокоїли.
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Емм, я з трохи дурним запитанням. Тема "гігієна хлопчиків" є, а про дівчаток немає :)
    Ви витираєте дівчаток після того, як попісяють? Я їй навіть попу лише водою мию а потім витираю рушником з боями, тому не уявляю як би то я мала її ще по 10 разів на день серветкою витирати. Гугл в цьому питанні мені якось не сильно допоміг, тому вся надія на в
    ДП;)
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2020
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Можна не витирати після пісяння, якщо це не заважає. Мої витираються, «бо мокро», меншій я не витираю.
    Якщо є якісь подразнення шкіри від сечі - тоді зрозуміло, що треба щось робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, витираємо. Якщо не витирати вони випрівають.
    Просто промакнути туалетним папером.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не впріває ніц. Ввечері мию (чи після какання) і жодного дискомфорту в неї не помічала. А от коли витирають (навіть після купання просто рушником промокаю спину-руки) то дуже дратується чогось і вважає за краще бігати голяка поки само все не висохне :girl_crazy:
    От вона коли пісьне в труси 2 краплі чи з кружки десь проллється, то кричить "мокро", а після пісяння ні.
    Хочу зрозуміти наскільки принципове взагалі це питання
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знаю наскільки воно взагалі в житті принципове.
    Якщо дитина десь побіжить не витерта, то я не буду в паніку впадати, але за замовчуванням витираю.
    Може десь є обґрунтований «правильний» варіант, але я його ніколи не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. shemely

    shemely Member

    @Akina, я витираю вологою серветкою(великою дит) і мала сама іноді може, як не забуде. Мені так якось надійніше
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Варіант "волога серветка" я не розглядаю взагалі :) Для мене то засіб вийнятково для поїздок та інших екстремальних умов.
    Надійніше для чого? Цікаво знайти обгрунтування, бо наразі то для мене виглядає більше "на всяк випадок" як от олійки і засоби для купання немовлят чи мило при кожному підмиванні. Раніше я якось не замислювалася, а зараз от вирішила озадачитися :girl_haha:
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Народне(стосується чоловіків але мені і для жінок/дівчат аналогічно),ховаю . От, тому і витираються )).
    .
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. shemely

    shemely Member

    нуу, ви мене озадачили, та від запаху і капельок, типа альтернатива підмиванню. Коли витираю вологою серветкою, то в кінці дня ніяких запахів попісів
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, я тут в дрібному шоці)) а що можна, не витиратись? Для мене то гігієнічна процедура "першої ланки". Там же ж солі, кислоти, то все роз'їдає, випріває, запах, свербить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хоча я і витираю дітей і себе, але відчуття шоку в мене нема.
    Кажуть, що не випрівають.
    Не маю підстав не вірити.


    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2020 ---
    От вологими серветками я б точно не зловживала. Порушити мікрофлору - раз плюнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4