Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    То ЛОР визначає, чи можна. Якщо звернутися на самому початку і площа запалення невелика. Були краплі у вуха, в ніс і двічі пронесло. Раз таки полізла температура, на огляді запалення гірше, тож антибіотики. А так всі решта рази - з АБ. Коли малий прокидається від болю у вухах, ми з цим не жартуємо і йдемо одразу до ЛОРа, а там вже лікуємося за призначенням. У нас отити спровоковані аденоїдитом. Нещодавно видалили аденоїди, дуже сподіваюся, що врешті забудемо про ці запалення вух.
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Gloria Tempus я двічі лікувала краплями, то ті краплі теж аб, просто місцево.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тому що отити теж бувають вірусні. Я лікувала доцю кілька разів без аб.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нормально, цілком. Доня має схильність до отитів, АБ застосовували лише один раз, вперше, коли вона маленька була і ми пропустили початок.
    Лікарка дивиться по аналізу крові, бувало, що кров вказувала на бактеріальне походження, але лікар все рівно не прописувала АБ, бо стан дитини був задовільним. Далі в тел режимі, дитині стає краще без АБ, тоді навіщо їх застосовувати?
    Але панькатися з отаким здоровим підходом хочуть лише лікарі з приватної клініки, в державних індивідуальний підхід до пацієнта трапляється рідко.
    Така сама історія з моїм гайморитом - в Параскеві рецепт без АБ, при аналогічних показниках і самопочутті в державній АБ в першу чергу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну і ще не менш важливою умовою є запит від пацієнта на такий виважений здоровий підхід.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. lula

    lula Member

    Ми теж лікуємо отити без атибіотиків, потрібно лише показати лікарю, що ви адекватні і несете відповідальність за здоровя дитини
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @marianast хотілося б почути, чим лікуєте. Там компреси, краплі... як проходить таке лікування, які медикаменти використовуєте?
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Basyanya отипакс чи отикаїн, нурофен симптоматично. Краплі знеболюючі, зазвичай після другого чи третього разу біль перестає бути дошкульним. Якщо дуже зле додаю нурофен.
    Але я здаю ЗАК і схему лікування мені прописує лікар. Я вас не закликаю повторювати таке лікування, просто відповідаю на питання.
    Не розпізнали отит одразу ми лише вперше - Яні було 7 місяців, далі вже були уважніші, а згодом дитина сама почала жалітись на вушко, реагую одразу, щоб не запускати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми отити лікуємо стандартно - ніяк. Лише ібупрофен, якщо дуже болить.
    Ну ефірні олійки ще - але то теж не доказова медицина
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Порадьте як допомогти дитячому животику . Малий ще в середу перед сном ввечері почав рвати, то було зо два рази і він заснув. За ніч то повторилося ще двічі, один раз дала Домрид. Більше рвоти не було, вранці трохи давала регідрон.
    Незнаю від чого рвав, на їжу ніяку списати на можу. Може яка інфекція , бо старша мала понос ще в неділю, а чоловік в понеділок.
    Але от в малого тепер одне-два випорожнення таке з великою кількістю рідини, а іноді однорідне як понос. Чим йому допомогти? Ліків ніяких не давала та і до лікаря ніякого не ходили. Може шось треба подавати? Чи чекати що само внормується?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Не можна, напевно, радити ліки, але я даю Ніфуроксазид

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Retaret можна щось типу бактерій (ентерожерміна, буларді і тп). Якщо нема температури і вже нема рвоти, то скоріш за все йде на покращення. Вище радили ніфуроксазид, то локальний антибіотик. Відповідно, якщо дитині вже легше, я би його не давала. Але стежити, щоб зневоднення не було.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Retaret Ентерол можете дати.
    Ніфурокзазид -ні. Мені колись педіатр казав дітя взагалі його уникати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Так от старшій дала ніфуроксазиду сироп буквально раз і в неї перейшло. А от маленькому здається його і неможна ще. Та в нього і не є класично виражений понос, пробую давати лише якусь легку їжу , в перший день після того то ьільки печені яблука давала, але всеодно він хоче їсти те , що і ми, десь м`яса хапне, десь овоч сирий, чи ше шось таке . Чи то та їжа ще так провокує


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зупку легку- рис-морква-картопля?
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Таку зупку якраз вже другий день поспіль даю на сніданок і вечерю. Таку, як ви написали, не як у статті ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    в моїх дітей ті ригачки як мінімум раз на місяць і я нічого з ними не роблю, тобто не лікую. Їдять, що хочуть, не хочуть - не їдять, хіба пильную, щоб пили
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Зацікавили мене тут одні ліки. Не знаю чи можна обговорювати таку тему. Мені то зараз не актуально, але хочу знати, бо в діток часто проблеми з травленням бувають, кишкові інфекції і т.п. Стосовно Домриду. Його призначають, щоб зупинити рвоту наскільки я розумію. Почитала я інструкцію, а там купа застережень і стосовно серця і стосовно нирок. Наскільки цей препарат безпечний (при умові застосування згідно призначеного дозування, звичайно)? Особливо в ситуації, коли є застереження власне зі сторони серця та нирок.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про закрепи....Два останні рази стілець на 4-5 день. Обидва рази, на жаль, довелось вдатися до Мікролаксу, бо дитину мучилась. Два-три дві нормально, без особливостей, на 4-5 біганина в туалет кожні пів години, тужить, але не виходить, метеоризм, вимучений дуже. Першого разу лікарка сказала давати бактерії і чекати. Давали, але не чекали, бо мучився. Продовжували давати далі бактерії, але ще додали Дуфалак раз на день, пише, що ефект на 2-3 день, третього дня ніякого полегшення не було, тиснувся, але не виходило, зробили вчора Мікролакс, бо аж зелений був. П'є багато узвар, їсть щоранку кашу з вівсяної плющеної крупи(не пластівці), борщ, багато різних супів - то наш звичний раціон і без закрепу. Ну на карантині трохи більше прикладався до печива, хліба не їсть зовсім. Що робити далі? давати Дуфалак(ми поки лиш 3 дні давали)? Якщо далі будуть закрепи? Бо третього разу Мікролакс вже явно не можна давати та я вже й сама не стягну так мучити дитину(((
     
  20. vituska

    vituska Member

    Кілька років тому менша теж мала закрепи,ми їздили на Орлика,нам хірург порекомендувала софтовак,то ми його приймали ( в меншій дозі,бо по віку нам ще рано було його пити).Він на травах і вроді трохи гидотний,вже погано памятаю,але дія його мені сподобалась,на відміну від дуфалаку
     
    • Інформативно Інформативно x 1