Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В садочку може слухатися вихователів. Тому я би не списувала з рахунку цей садочок. Я дуже-дуже задоволена такого типу садочком
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Вихователі не хочуть брати такого хлопчика.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    а як вони про це дізналися?

    мій малий ходить в звичайний садок, він теж з тих, хто робить, що хоче, але бачу, що вихователів слухає більш-менш, принаймні вже на нього менше жаліються
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member


     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Минулого року, я ходила з малими у парк кататися на санчатах. І якраз застала заняття діток із цього садочка. Вони спочатку пили тепленький чайок, співали пісеньки, щось обговорювали. А потім пішли з'їжджати із гірки. Вихователі ну дуже молоденькі, діти манюні. Як вони їх спускали із крутих пагорбів, це потрібно було бачити, вважаю дивом, що ті дітки собі шиї не поскручували. Мені страшно було зі своїми кататися, щоб раптом не на їхати на ту комашню, яка ще зовсім не володіла собою. Реально, це трирічки, максимум. Я ще довго відходила. Чесно, це потрібно 100 разів обдумати, подивитися на вихователів, аж тоді віддавати дитину. Я вважаю це повною безвідповідальністю. Це не діти років 6-7...
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА, все можливо, оскільки, інформація не сьогоднішня, так сказати.
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В доні запалення вуха. Були соплі, жовтозелені, вони від антибіотика на основі пініциліну, пройдуть? Бо ті соплі вже 3ій день лише до обіду. Спочатку були біложовті.
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Basyanya, а є температура? Запалення сильне?
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @HappyViki я не міряла сьогодні. Вчора була 38.4. А як визначити чи сильне запалення?
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Basyanya, на огляді видно. У мене одного разу малий мав сильне дуже, барабана перетинка надулась і трісла, витік гній, текла кров. Іншого разу, я вже сама пробила у лікарні. Бо вона як тріскає сама, то жесть. А були такі рази, що лиш трішки червоне, то обходились без аб.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це, напевне, дуже сильний біль має бути при такому? В мене молодша схильна до отитів, але вона верещить вже при перших болях страшенно. І це добре, бо обходимося отипаксом.
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Haidee, ой, ви знаєте, ні. Він просто температурив, ми спокійно грали в шахи, як з обох вух раптом по шиї потекла кров. До речі, ми тоді поїхали у Охматдит серед ночі, то вони нам лиш місцево краплі прописали з аб і все. Казали, що то тріщина не сильна, якби розрив, то шили б.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @HappyViki лікар не казав, тут взагалі дивні лікарі, все якісь загальні діазнози. Чи то ті діагнози так називаються. Ми після огляду від лікаря. Мене цікавить чи ті соплі пройдуть від аб чи мордувати дитину краплями до носа?
    Бо я лікарю сказала, що були соплі, бо на час нашого візитуніс став сухий, а сьогодні зранку знов почало текти, але після обіду знову сухо.
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Basyanya, скажу так, дитина має дихати носом. Якщо густі-прегусті +отит, то судинозвужувальне давати, якщо водичка то сама тектиме.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то, певно, по-різному буває. В нас останній раз було по такому сценарію. Мав температуру. Пожалівся вночі на вухо. На наступний день поїхали до лора. Вона сказала, шо чуть червоне, антибіотиків не виписала. На наступну ніч вже були страшні плачі, до вуха не торкнутись. Температура поза 39. Зранку вже навіть аналізи не здавали, позвонили до лікарки - виписала антибіотик. І вже на другий день і темп. спала, і біль пройшов.
    А в брата мого в дитинстві постійно вуха боліли. І ні разу страшного ніц не було. Обходилось без температур і антибіотиків. При тому, що їх гріли восковими пластинками чи якось так
    соплі пройдуть від антибіотика, якшо вони бактеріального походження. Я так думаю, шо мали б пройти, бо отити переважно з них і починаються. Принаймі у мого малого соплі вухам передують. Але як повністю не пройдуть, то значит ше вірусне є, шо ніц страшного. Ви якими каплями лікуєте? Взагалі при отиті вроді радять судинозвужуючі в ніс також давати
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @бетменша я не краплями, а порошком. Amoksiklav = Амоксицилін+Клавуланова кислота.
    Я взагалі думала, що вона з вухом фантазує і просто так каже, бо я на неї трохи насварила і показує, то вухо, що мене боліло. Але так як сьогодні скорочений день і далі 2 дні вихідних, то все ж пішла до лікаря, бо в лікарню їхати і чекати 3-4 години на прийом не хотілось.
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З досвіду наших отитів (а вони у нас були часті), якщо є оті жовто-зелені соплі (навіть невеликі, а вони через набряк можуть і не витікати), то краплі до носа (судинозвужуючі), то обов'язково. Бо найчастіше саме ці соплі й провокують отит. Ми лікували отити і з АБ, і без (якщо температури не було), але практично завжди зі судинозвужуючими. Тому що через отой розсадник бактерій у носі, через набряк носоглотки якраз ота вся бяка йде в напрямку вуха.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Gloria Tempus а як отит можна без аб лікувати?
    Доречі сьогодні вже краще, ніс трохи мокрий але виділення прозорі з білими вкрапленнями. Той жовтозелений жах пройшов.