Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    То якийсь один аналіз чи треба кілька?
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Може бути один забір крові (мені так здається), але на кожен вітамін - свій аналіз. Страшно уявити, скільки то коштує...
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    є аналізи на мікроелементи по волоссю. дорогі. не робила. але читала за них. інколи подумую.бо виписують Ромі вітаміни групи б . а він від них на вухах стоїть
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Читала коментарі трихологів нормальних, а не тих, хто бабло гребе, що аналіз волосся на мікроелементи зовсім не інформативний і до уваги ними не береться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Женічка
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вітамінів В є багато. Варто було би здати на всі і тоді приймати лише ті, яких не вистачає. Можливо вам лише якийсь один заважав
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Діти обоє засопляли, без температури. В малої почалося ще в неділю пообіді, за пару днів і в меншого.
    Зараз ніс у неї ще закладає з ночі, кашляє вранці, потім весь день більш схожа на здорову дитину, але ще буває сопляє. І в мене питання як бути з танцями-співами , власне заняття дві години - по годині того і того. Коли вже можна дитину вести на заняття? Бо одне ми пропустили і я думаю як бути далі. Спів - то нагрузка на нездорове ще горло? Після танців не бачила щоб мала була спітніла, в залі 21 градус приблизно.
    В малого ще більше сопляння і він там має просто чекати в холі зі мною ті дві години.
    Інших ми вже не заразимо, але як то бути з дітьми в такому стані я шось незнаю.
    Порадьте хто як робить в тих випадках.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я би на спів не вела, на танці - вела
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, я б не вела. Нічого не станеться як пропустить. А вхопити на те щось нове є всі шанси. Краще гуляйте на вулиці.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми таки не пішли, шось в мене таке враження, що нині до вечора діти ше більше засопляли, вчора наче були здоровіші. Але то ще я малій сироп давала два дні, а вчора і нині не дала і вже на вечір чую знов починає так підкашлювати ((
    А коли йти на ті співи-танці? Вже коли буде в носі цілком сухо чи на що би то орієнтуватися? Бо то ж якраз такий час заходить, що сопляння може бути багато і часто.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я завжди дивлюсь по дитині). В мене менший ходить на футбол, заняття завжди на вулиці у будь-яку погоду. Як прихворіє, я його шкодую, хоча в школу йде. А чоловік гонить, і все ок. Переважно. Деколи знову затягує. Але в мене діти більші.
    Чекати сухого носу - то ще та справа), можна і до літа не дочекатись. Головне, щоб Ви вже до тих шмарклів звикли і не звертали увагу). Тоді можна йти))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ну соплі різні. як тече з носу безперестанку. чи кашляє безперестанку. то нікуди не йдем. а як зранку кашляє а вдень ні- то йдем..
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2019 ---
    а де це такі заняття на вулиці?
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Футболісти так займаються. Не грають, хіба коли поля, чи світу перед очима не видно)). Мій племінник, коли був малий я то ледве переживала))). Тепер, ходжу на матчі сама і в сніг, і в спеку, чи дощ:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Чим найефективніше лікувати стоматит у дитини 2.5 роки? Стоматидин, за порадою лікаря, не допомагає.
    І чим обробляти (чи взагалі потрібно обробляти) груди мені, бо ми ще вночі прикладаємося.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Водний розчин синьки придбаний в рецептурному відділі аптеки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Нам допоміг спиртовий розчин прополісу, можна просто прополіс, якщо маєте. Отой спиртовий розчин на вушну паличку і мазати стоматит, чим частіше, тим краще. Після півгодини не істи і не пити.
     
    • Подобається Подобається x 1