Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відпочивали в Албанії, але не факт, що там вкусив. Можливо, укус був ще в Україні.
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Розказували мені недавно за Німеччину. Казали, що кліщів багато, але ні мешканці , ні лікарі проблеми з того не роблять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    zr yt
    ще й як відпаде - насмокчеться і відпаде. А коли він манюпусінький, то він не стає такий величезний і ви його может не побачити ніде.
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2019 ---
    маєте щастя, бо цього року в нашого їх мало, а минулі роки за одну прогулянку міг 10-20 штук принести.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Треба ЕХО серця. Завжди робили на Орлика. Тепер відправили на Дністерську. Але не дуже хочу йти з малим у лікарню, де купа вірусів...Може хтось робить Ехо в кабінеті приватному, так щоб не в лікарні. підкажіть...
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    Біомед на Драгана. Робили там УЗД щитовидної залози. Серце теж можна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    На Огієнка, теж непогані спеціалісти) Але взагальному в Чорнобильській, записуєтеся на певну годину, і мінімум часу проводите там, тобто звичайна поліклініка, не переживайте)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    дівчата, прошу допомоги.
    здали малому(2р) кров з вени ,виявили лямблії.
    поділіться чи страшний то паразит, і як лікували. в понеділок до лікарки, не знаю що вона там нам назначить.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Є якісь кращі аналоги Йодомарину з того ж Айхербу для дитини? Щось в моєї малої ТТГ високий, виписали ото на 3 місяці, хочу знати варіанти.
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @kykysia, нам Заставна гастроентеролог казала, що лямблії добре виходять тоді, коли йде жовч. Нам не можна жовчогінних препаратів рослинних, тому ми ходили на старий звичайний електрофорес і на його фоні то все проганяли. Препарати теж підбирав гастро. Бо ми сильні алергіки. Але я особисто, довіряю лиш результатам аналізу калу. Здавали за схемою 3-4 рази в тиждень на протязі місяця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дітиська кашляють від зими, особливо старший. Таке враження, що не до кінця вилікувавшись від одного, хапають інше. Аналізи підтверджують.
    В малого аденоїди не зменшуться, постійно в стані запалення. Солотвино не помогло, переїзд до бабусі і відпоювання чаями тоже.
    Що можна зробити?
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А алергії немає? Мій так кашляв, мав синюшний набряк в носі, здавали алергопроби виявили алергію лікувались десь 2 місяці, поміняли всі подушки , ковдри в хаті то стало легше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Як ви здавали? панелю чи на якийсь конкретний алерген?За направленням лікарря чи самозверненя?Якась перед тим підготовка треба? І яке лікування призначили. В меншої лор ставить алергію і радить здати алергопроби плюс консультація алерголога, а в нас алерголога нема треба їхати в область от думаю може самим здати ті алергопроби а тоді вже з результатом до алерголога їхати?
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Хіба би харчова так проявлялася.
    Пилюку ми тримаємо під контролем, бо в нього і в мене реальна чутливість до того
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нас направив лор до алерголога, а вона в свою чергу завела на алергопроби, здавали здається якусь загальну панель. Ми робили шкребки, підготовка ніби бути голодним. Лікувались еріусом і назонексом, потім перейшли на кромофарм, але ми ходили кожен місяць до алерголога і вона оцінювала стан дитини тоді щось додавала відміняла. Ну але на разі ніби все ок, набряк з носа забрали, тепер ще заберемо аденоїди і надіюсь буде взагалі супер.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. катенок

    катенок Well-Known Member

    Доброго вечора
    Напишіть будь ласка контакти на Коновальця де роблять добре аналізи на глисти
    Дякую
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    0972699877 Леся Степанівна
     
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, я вже не знаю що з малим робити: дуже поганий апетит. Раніше давала Тріметабол, потім лікар порадив Біоарон С, глисти пролікували, і далі не хоче нічого їсти, особливо в садку (вдома трохи заставляю). Наприклад сьогодні: зранку поїв трохи каші з канапкою (вдома снідає), садок: а на обід взяв 2 ложки "супу" і все. Весь обід. Після сну трохи вкусив сирну запіканку (любить таке їсти). Чи то на психічному рівні чи що? Як за пів дня не хотіти їсти??? Чесно я вже замучилась з таким харчуванням...
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Спробуйте холосас або рибячий жир з айхербу подавати. Мої після рибячого жиру дуже почали їсти.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    А дитина активна? Бігає, стрибає і т.д., розвиток відповідає нормі? Моя сусідка такий їдок. Лікар сказалв, вона їсть стільки скільки їй треба. Якщо б у неї не було сил рухатися, відставала в розвитку - тоді проблема. Не знаю, де здорова межа того правда...