Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не була там і особливо прицільно не спілкуюсь з людьми , котрі були/є в Гамериці, нічого проти чи за їх медицини не маю. Мене не дивує ,що міністерка не тутешня, най би робила реформи тут, але ж не як там. В нас що ,кінець кінців немає притомних медиків, щоб з ними радитись? В них там геть не так все чудово, як дехто малює і оці всі її "чорна ікра; залишкова температура " і т.п. в Америці мають зовсім інше підгрунтя. Ось, тут і собака зарита. нмсд .І мені дуже цікаво буде ,що скажуть люди, котрі працюють і їх дитина з темп. 38+ ,а до школи треба/"можна" йти, бо на лікарняне маму не відпустять, або лікарняні вже не будуть оплачуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В моєї середньої такий організм. Тим не менше, я її 3 тижні протримала вдома, бо при тому, що температуру вона переносить пречудово і часом до позначки 39 я її не підозрюю, вона так само чудово хапає ускладнення на горло, ніс, бронхи і інші частини тіла. Воно мені треба? І там в тих порадах йдеться більше про кінець хвороби, а не початок. А в нас воно виглядає приблизно так: фсьооо, дитина здорова. Пішли десь поскакали чи в колектив - наступного дня кашель і шмарклі, які виводити я буду місяць. І теж - нічого серйозного. Просто організм постійно в стані боротьби з якимись мінімальними неполадками. Супрун наголошує на незаразності. Тобто постійний акцент на тому, що є безпечним чи небезпечним для інших. А про високу ймовірність підхопити новий вірус на недолікований організм писати певно не буде, то не по гамериканськи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та то не тільки в США таке ставлення. Одна подруга в Лондоні, інша - недалеко від Відня. В них теж соплі-кашель не проблема, в садок водять, гуляти ходять, у ванні миють. Шапки - вже коли геть холодно, взуття на босу ногу і т.д. Босі в садку ганяють, іноді навіть без шкарпеток.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Dominika те, що Ви описали, я б назвала закалянням або не запарюванням)). А те, про що мовить міністерка наша немає нічого спільного, бо зводиться до щеплень. Ну, і з температурою дітей водити, то треш. В мого температури просто так не буває ніколи. Є температура- є болячка (вірус чи інше). Навпаки, він може хворіти без температури, як остатньо, то взагалі б можна була вважати здоровіським, але ж ні, бо горло було геть хворе і ніс. І я не бігаю з таким до лікаря кожного разу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та все правильно. Тут ж не йдеться про дітей з температурою. Мої діти по чотири місяці мають соплі і кашлі. Неприємно, але умовно здорові.
    З температурою зовсім інша справа.
    І так, без шкарпеток.
    Михайло любить на босу ногу - теж не бачу проблем власне з переохолодженням, але може бути проблема з грибком.
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2019 ---
    Про Супрун я не буду навіть починати. Вона займає посаду з величезними порушеннями, які неможливі були б в тих самих США.
    Про систему охорони здоров‘я США можна говорити довго і мало що з того буде весело. Є набагато «вдаліші» системи охорони здоров‘я. І там теж можна пити воду холодну і на бетоні сидіти (тільки нащо?).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я соплі і залишковий кашель хворобою не вважаю і не лікую. Температура до 38- 37,5 скажімо, часто залишається мною не помічена, тому малий може не раз з такою йшов до школи.
    Я не кажу що міністр ідеальна. Її політику вакцинації не можу списати ні на що, окрім лобіювання інтересів виробників. Але в даному конкретному випадку - погоджуюся з нею на 100%
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В соплях-кашлях я теж дуже проблеми не бачу, і ми часом трохи сопливі в гості ходимо, і до себе таких же дітей запрошуємо. Аналогічно з садком. АЛЕ соплі соплям різниця. Особливо якщо дитина в садок ходить. Як десь-там трохи шмаркає, ок, але як ті соплі до пупа течуть то ніхто їй там висякувати і тим більше промивати їх не буде. Те ж саме і з кашлем. Залишковий кашель - не біда, але є й такий кашель, який вартувало би ще кілька днів вдома що півгодини теплим відпоювати. Хто в школі чи в садку буде таке робити? Ніхто. Походить дитина день-два і з якимось бронхітом назад на лікарняний.
    А Т38 для мене то теж задужо. Влад може з 37,2 ходити в садок (тому що таку температуру я просто не бачу і не фіксую) при загальному доброму самопочутті. Але з 38 дитині реально занадто. Дорослому в крайній ситуації і на власний ризик з такою Т варто на роботу йти. А дитина ж іще геть не моніторить власний стан - наскільки їй зле і колдрекс в термосі не носить за собою + реальний ризик на ослаблений організм щось новеньке зверху хапанути від такого ж "майжездорового"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ага))
    Я з 37 труп, а з 38 можу йти.
    Дитину з темпер. не бачу здорового сенсу взагалі кудись водити.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Що я вияснила для себе про, наприклад, Лондон. Там температура в приміщенні +16 - то вже тепло. Діти не звиклі то сухих жарких приміщень. В нас що? Правильно, мінімум +22. Вийти з +16 на +6 - це не є велика переміна для організму. І там змалку діти звиклі то такого температурного режиму. В кінці кінців, в Швеції чи Фінляндії теж живуть діти, і навіть ще північніше. Словом, то все є класно і зрозуміло, але то має бути звичним для всього суспільства. Мої діти теж не перегріті. Вдома вони завжди з босими ногами, вікна вже зараз вдень не закриваються, я їх купаю з кашлями (інакше вони б були по пів року немиті), не примушую вдягнути шапочку, бо вітерець дує. Але з температурою до школи не поведу, що б там Супрун не писала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, я то написала не в сенсі, що все Супрун вірно сказала, а я про те, що не тільки в США, але й у Європі теж таке ставлення. Та й все...
    Звісно, що у нас все різниться з ними. Я її одним вухом слухаю, а своє знаю. Супрун то ж американський Комаровський)))))
    Я свого з залишковими явищами лишаю вдома(бо маю з ким). з легким кашлем гуляємо без проблем, з соплями(помірними) мию. Про температуру мовчу, бо зрозуміло, що сидимо і нікуди не йдемо.
    Ще Супрун так цікаво написала: залишається заразним після простуди...Це як?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Цілих 27, діти мокрі, хоч легко одягнені, а в спортзалі +16. Словом, такий контраст температур і стану дітей(бігають, пітніють, охолоджуються, переохолоджуються).
    Мене ще дивує, чому та мадам, якщо так ревно вболіває за здоров'я людей(особливо, дітей) не подбає, щоб меньше було харчового хламу на полицях магазинів. Це, як на мене, вбивчо насправді. І, батькам, котрі дбають про здоров'я дитини стільки треба прикласти зусиль, щоб пояснити дитині про здорове харчування і т.д. принаймі ,щоб найгіршого г**на дитина розуміла не вживати.
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2019 ---
    Ну, і хоч що кажіть- не вірю, що 38 температуру можна не помітити. Можна не хотіти помітити.
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2019
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed , так я її помічаю...по чууточку гарячому лобику, як цілую ; по чууть гостріших реакціях на подразники, по чууть швидшому темпу гоніння по хаті... Так .Тоді я його ловлю і з плачами міряю температуру.Тобто , якщо з дитиною буде лиш тато, -то дитина буде 100% здоровою.
    Окрім цього я регулярно мацаю йому гланди ,з зовнішньої сторони ,:girl_haha: ,бо його ніколи не болить горло...навіть як там усе збільшене у два рази. Він цього не визнає.
    Абсолютно не рахую себе безвідповідальною мамою.
    І попри те - так я поведу його гуляти з усіма симптомами, якщо дитина себе адекватно почуває.Бо ,маю переконання,що свіже повітря і рух - кращий помічник, ніж хата з +22 і ковдра з ліжком.
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я в старшого 39,5 декілька раз виявляла, коли випадково торкалася до дитини. Ніяких змін в поведінці і зовнішньому вигляді.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви помиляєтесь. В моєї доці температуру можна намацати лише на животику і то коли вже десь 38,5 є. Чоло при тому нормальне на дотик. Я спочатку дуже злякалася, але педіатр нас запевнила, що це варіант норми - не у всіх діток гаряча голова. Старшому 37,2 намацаю рукою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Mи обоє працюємо, малий в садку, з соплями беруть, aле тут залежить від дитини. Нещодавно подзвонили з садочку, сказали, що температура 38 майже, але малюк ослаблений і хникає. Тато забрав його, в той день сидів з ним вдома, зранку нічого не було, жодних ознак хвороби. Часом буває свекруха сидить, часами я з дому працюю.
    З вітрянкою в садку приймають, але теж дивляться по стану дитини, якщо лиш висипка то ок, а якщо дитина в’яла, стомлена, то просять забрати. В нас була проблема в тому, що в той період помер хресний чоловіка, прощання і похорон, свекруха там, бо то близька родина, ми теж там, а малюка в садок везли. Щоправда температури в нього не було і бігав як слоник. Вдома в нас 18 градусів, в садочку чуть тепліше, діти часто знімають взуття і шкарпетки.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я можу пропустити початок температури, до 38. Іноді так буває. А от мій чоловік одразу відчуває на дотик. Ми з ним іноді бувало сперечались, він казав, що є, я - немає. Він завжди в підсумку мав рацію. Але от будо останньо кілька разів, що малий хворів без температури і мав погані аналізи крові, а от температури не було.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marianast @Havronia@nibysh дівчата, я нікого не цитувала і не тегала і це моя суб'єктивна думка :girl_yes:.
    На рахунок сопель, то діло також неоднозначне, бо вони також бувають різні. Але я дитину із соплями не воджу межи люди(то мої мухитаракани), бо вважаю таке, як мінімум не дуже)) гігієнічним.
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed , це не вам.. це в загальну картину....
    Питаю нині малого:
    - хто з діток є з соплями в школі?( бо те самостійне дитя я зустріла вже на півдорозі додому)?
    - нікого нема.
    - і що , навіть, "імярек" без сопельок?
    - нєєє, в неї їх повнооо..
    - а хто колупавсяв носі ( соррі)?
    - всі ! крім мене
    -:girl_haha::girl_haha:
    Картіна маслом - за 3 дні сопливі будуть 90%.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я так і зрозуміла. Просто пояснюю, що таке буває і, як виявилося, є нормальним. Я сама не знала, поки не зіткнулася з такою дитиною. Відповідно скільки разів я провтикала температуру в малої- невідомо. До того як починаються зміни в поведінці вона три дні може 37,5 мати.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відки знаєте?))