Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну та що ділитися. Бронхіт за замовчуванням не лікується антибіотиками. Мучаєтесь кашляєте довго, минає. Воду теплу з медом. Якщо дуже напад сильний, то но-шпу можна. Аналіз крові здайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я собі і дітям лікую небулайзером.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Для загальної інформації. Я колись "Імунофлазід" теж давала, бо лікарка виписувала. Такоє...
    MED GOblin
    Взагалі там багато статей слід переглянути для кращого розуміння того, що наші лікарі пробують тулити, а в світі поняття не мають, де в тому ліки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Shapokliak я в полеміку не вступаю. На титул "мами з досвідом " не націлююсь .
    І , якщо що, то це різні препарати:girl_smile: .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я до Вас особисто нічого не маю, для мене самої купа інформації стала шоком. А склад там той самий - вєйнік і щучка. Мені лікар приписувала, і я вірила інструкції і давала. І анаферон!!! колись давала,і афлубін, і інші фуфломіцини, на жаль. Причому ніколи сама - все за призначенням лікаря... Кожна мама хоче найкращого для своєї дитини, і поступає, як вважає за потрібне. Інформація давалася для загалу, хто схоче, поцікавиться і зробить висновки.
    Я тепер дуже акуратно відношусь до призначень лікаря, всі перш ніж купити, перевіряю з різних джерел, чи справді ліки є доведеної дії. Різниці в перебігу грві з так званими противірусними і без них я не помітила - в обох випадках були як легші форми, так і ускладнення, де потребувались антибіотики. Відсоток приблизно однаковий. То тепер того всього не даю, тільки при потребі жарознижуючі і краплі в ніс, шоб дихати можна було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shumee

    Shumee Member

    Де можна здати аналіз на лактозну переносимість? В Ескулабі можна? Дитина 2.5 місяці
     
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Shumee знаю що є в Синево
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В нас ніби є тема по тому. Я вже багато читала і перепитаю - ви хочете генетику здати? То можете не здавати, бо вона не покаже нічого, незалежно від типу. Якщо цікавить реакція на молочне - покаже дихальний тест. В нас ніби тільки в Медікавері роблять. Але там чітко видно як організм реагує
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ненаважуюся зробити. Боюся процесу. Вже мали кропивницю неясно від чого, і висипи на ябоуко, як зреагує на молоко...
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    О - процес не страшний, все просто і культурно. Дають місце в палаті де можна спокійно розміститися, взяти іграшки, мультики. Раз на 15 хв приходить медсестра і просить дихнути в трубку. Я з дитиною все наперід обговорила, то проблем не було ніяких
    Але зразу прояснює картину
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тобто це не як звичайні тести з навантаженням? Але я турок :girl_crazy: порівняно з тим, що проходили, то дихання в трубочку,,,найближчий місяць то питання настрою, але сподіваюся далі буде легше
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А як звичайні виглядають?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну я мала на увазі не звичайні з лн. Просто , навіть з глюкозотолерантний тест - це теж з навантаденням, бо дають ударну дозу і перевіряють через певні проміжки часу. Провела аналогію і уявили, що буде якщо злопати концентрат молока
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    так, дозу дають, і треба татще. Але малий якось без проблем випив
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А підкажіть, нема аналізу крові на лактозну непереносимість. Обовязково пити молоко? Бо хочу брата перевірити, йому 11 років?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Є, звичайно. Можливо, в 11 років вони будуть інформативними, хоча, вони загалом показують схильність (якщо я правильно розумію матеріали, які читала) до засвоєння чи незасвоєння молочного цукру. Я бачила малого з варіантом сс(капець повний, відмова від звичних молочних продуктів) - їли молочне і батьків взагвлі нічого не турбувало в малому, здавали під шумок з молодшим, в якого варіант ст (скажемо так, наполовину, з різними ферментами, має бути ок ) - в якого як не те, так інше.
    А, і непереносимість лактози і алергія на коровячий білок - різні речі, і симптоми теж різні.
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Є. в нас найгірший тип - сс. А дихальний показав що нема проблем з засвоєнням молока. Зійшли з дієти, наразі все ок
     
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А там є ще типи, я просто не в курсі, хочемо якраз перевірити, бо щось зі здоровям останнім часом не дуже ок. А підкажете де можна зробити той аналіз і як він називається?
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я читпла, що цей аналіз крові хоч трохи показовий при 8 р і вище, ну і він показує ймовірність. Якщо нема симптомів, то треба просто ставити правильну дієту і памятати, що в нормі з віком в люлей і має щгасати функція трафлення молока - здається найбільше довгожителів в тих районах, де їдять різну кисломолочку - де бактерії вже розправилися з частиною лактози.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В малого другий день періодично з'являється ікота, якщо не сказати - постійно...що це може бути? Іти до гастроентеролога чи спочатку якісь обстеження зробити?