Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник


    @Akina Влад вміє полоскати горло? Можна пополоскати ромашкою, ротоканом, фізрозчином, сіль+сода. Може, ще поспостерігайте день, в нас така ж дільнична: антибіотик фореве.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Х.з., ми спреєм хлорофіліптовим десь з 3років користуємося (я інструкцію тоді читала, точно не пам"ятаю, але якби там про 12 йшлося я б не ризикнула, певно)
    Нєа.
    Я якась той-во слабовольна стала (гормони чи що :girl_crazy:) - не витерпіла навіть 3 дні, сьогодні пішли здали аналізи, ввечері побачу. Але щось мені здається, що малий таки йде на поправку. Я вдень трохи погарячкувала дала таки нурофен, ой зря :girl_haha:(хоч Т 39,6 була, але дитьо лежало собі спокійненько, не стогнало, не жалілося, просто тихенько сопіло в 2 дірочки і казало що змучилося, мультики дивилося і чай пило), а тепер скаче як козел вже 3 години не зупиняючись :girl_emo:(вчора-позавчора від тої ж дози нурофену лише трошки бадьорішим ставав, а сьогодні прямо підкидає вже ним, знач всьо буде ок :) ). Аби лише не настрибав собі яких ускладнень :girl_in_dreams:Соплі, кашель так і не з"явилися, доречі...
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2018
  4. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Дівчатка, порадьте що робити. У дитини (6 років) 6 день висока темература, перших 3 доби збивала , ьо валили під 40. Остнні 3 доби коливаєтьсЯ між 39.4 до 38, вже не збиваю. Крім температури сильний кашель. Робимо інгаляціі. Лікар послухала, запалення нема. Але чого температура? Йти на ренген, чи давати антибіотик???мозок кипить у мене вже, що я маю робити. Дякую вам за поради
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    у всіх незрозумілих ситуаціях - здавайте аналіз крові, навіть без направлення лікаря (той що "по формулі", "розширений" чи "з диференційованим підрахунком лейкоцитів").
    Ну і послухатися щодо хрипів в легенях ще в когось про всяк випадок, бо лікарі різні бувають...
     
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @rytasa, у мене одного разу була ситуація, 6 днів темпа 39. Без нежиті, кашлю та горла. Нічого не прослуховувалось. Здавали аналіз крові, теж у нормі, більш-менш. Я повела малу на ренген. Діагноз вірусна бронхо-пневмонія. Приписали антибіотик. Легше не стало. Лиш як прокололись дитина пішла на поправку. Тому я за аналізи, при потребі ренген.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас так було, але на 3- 4 день одне очко таки почервоніло. 10 днів була мала здорова, а з неділі знов - мабуть від старшого вхопила. На ангіни не схоже, пам'ятаю свої ангіни - то без обезболюючого ковток води не могла зробити, а як горло навіть пече, драпає, червоне, але немає гнійничків, то скоріше не бактеріальна ангіни, а та "герпесна", якось так. Я гуглила відмінність між вірусної і б. Анг., то там такі гарні фотографії, наше горло було точнісінько, як герпесна. Соплів теж не було, але булькання , як і у Вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ждьомс :girl_in_dreams:але надіємося що мине :girl_smile:Наразі очі хіба злегка підпухшими виглядають.
    Прийшли результати аналізів, коротко - все ок, даремно я панікувала: ШОЕ і лейкоцити збільшені кожне на 1 одининцю, решта +- норма. Знач таки вірус. Ну і малий сьогдні явно був живіший ніж два попередні дні, незважаючи на температуру... Буду надіятися, що вже йде на поправку :girl_smile:Якось я цього разу трохи більше нервувалася через той вірус ніж зазвичай
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я сьогодні намагаюся не панікувати: син пообідав собі сухариком, потім жалівся, що болить животик, відмовлявся їсти, хіба вбалакали попити. Через 3-4 години почався рідкий стілець, раз вирвав водичкою, піднялася Т (38,4). Дали спершу смекту, потім чай і чуть електроліту. Хникав, жалівся, що болить животик. Але були періоди, коли відповідав, що не болить. Зараз заснув.
    Ото називається відмовилися від ГВ. Причини в нашому раціоні не знаходжу. Вдень був нормальний стілець.
    Вночі його піднімати, щоб пив, якщо сам не прокидатиметься? Швидку вже час викликати, чи час поїти, обіймати, і дихати для заспокоєння мами?
    Дорослі ротавірусами заражаються? Наскільки берегтися вагітній мамі?

    Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    швидку коли не зможете довший час зупинити рвоту чи понос (кілька разів за день - не страшно наразі) або дуже висока Т.
    Вночі якщо спить - нехай спить. Вранці - поїти, стежити за ацетоном (якщо продовжуватиметься рвота). Якщо буде запах ацетону чи тест смужки покажуть його - поїти солодким і електролітом. Поїти в будь-якому разі досить багато але маленькими порціями щоб не провокувати рвоту. Ну і дієта кілька днів - кашка на воді (добре рис), картопелька на воді, "порожній" супчик, сухарі.
    Заражаються. Але залежно який вірус. В нас одного разу і бабусі захворіли (які з дитиною всього годину в одній кімнаті були), а іншим разом Влад в інфекційну потрапив, а ми з чоловіком легкою нудотою, бурчанням в животі і порцією вугілля обійшлися.
    Може скажу песимістично але берегтися - все одно не вбережетеся, просто слідкуйте за своїм станом, про всяк випадок пийте багато і не ускладнюйте собі самопочуття важкою їжею та при перших проявах жуйте щось типу атоксилу чи вугілля :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    закисає око в дитини. припухло трохи. чим допомогти/полікувати?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Запареню ромашкою промиваю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Khrystik, мені розчин фурациліну дуже допомагає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Питаю поради для подруги...Малий 6,5 років. Під час вірусної інфекції, коли темп. підіймається вище 38, починаються проблеми з ніжками. Останнього разу навіть не міг на ноги встати, повзав. Але переважно просто ледь ходить, тримаючись за стінку, ноги болять і трясуться. І так двічі-тричі на рік, протягом 3 років. Легше стає десь на третій день після спаду температури. Але от останніх пару ночей прокидається вночі з плачем, що болять ніжки, хоч вже тиждень як здоровий. Що робити? ревмопроби здали, в невропатолога на Орлика були. Сказав, що по неврології чисто.
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika, з досвіду, але без мед. думки -- легкі фіз. навантаження. довго не сидіти.
    Але з радістю послухаю інших дівчат теж.
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika може в хірурга проконсультуватися?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, як ваш синочок? У нас ті ж самі симптоми, що і у вас. Але сьогодні вже 6-ий день, темп 39,3. Здавала позавчора аналізи у Веселці. То взагалі все в нормі. Лиш ШОЕ краплю збільшене. По формулі. Але доня якась така в’яла, лягає, очі якісь такі червоні. Моя лікар не знає. Каже, добре було б прокапатись. Але, я як поїду в лікарню, то з горлом мені інфекція світить і я дико сумніваюся, що антибіотиками там не капатимуть. Що ще можна зробити? Лікар радила відпоювати електролітами та пити біле вугілля, щоб зняти інтоксикацію. Але шось воно не дуже допомагає. Темпа збивається до субфертильної.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми прекрасно відтремпературили минулий тиждень, а з понеділка вже пішли в садок. Хворіли активно з температурою 39-39,6 днів 4, здається, Т збивалася до 38С. З понеділка вже пішли в садок. Лікувалися лише частим чаєм-компотом :) (перші дні ще хлорофіліпт в горло бризкала бо було трохи червоне). Якийсь день чути було ацетоном то активно поїла і годувала солодким - до обіду пройшло. То якийсь такий вірус, багато в кого зараз розказують... Малий був реально вялий дні 3, потім вже краще. Але після одужання мав "відходняк" (як після грипу - змучений трохи був і нервовий).
    Ацетон у вас в нормі? Влад коли потів багато то в нього піднімався. Ми, правда, цього разу обійшлися лише компотом з сушки, чаєм з ромашки, варенням, медом і отією круглою дитячою аскорбінкою з глюкозою (ну щоб веселіше і смачніше було лікуватися :) )
    Ну і
    думаю, зайвим не буде.
    В інфекційну - варто коли буде дуже високий ацетон в сечі (купіть собі смужки в аптеці) інакше сенсу капатися я не бачу. В них загалом не завжди АБ, можуть і просто фізрозчином і розчином Рінгера капати для очищення (ми так після кишкового вірусу лежали), але хто зна чи ще яку прєлєсть там не хапнете, так само відпоїтися-відкормитися глюкозою (солодким) можна і вдома тільки трошки довше (звісно якщо немає геть критичного стану).
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Полоски маю, зараз поміряю. Лікарня, то крайній варіант, бо ще прийдеться меншого тягнути з нами( солодкого не їмо ніякого, бо ми алергіки( п’є ну дуже багато..але..
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну але цукор же можна чи теж ні? Солодити добряче чай. Або глюкозу купити в аптеці і розводити (є ще таблетки глюкози, здається)