Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Грип такий, при нирках би сильно не рухався. В мене вся хата таким перехворіла.
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В малого типу слиз випукується, вже тричі міняла трусики, какати не хоче. Вчора перед сном какав, але ніби все норм (я не розглядала). А сьогодні пукне і трусики мокрі, а коли мию попу, то така слизькувата. Без згустків, прожилків і будь-якого калу. Хтось з таким стикався? Що то може бути?
     
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Слиз чи ніби олійка?
    В Ані раз було: щось типу жирного з пуками летіло. То жовчний перевантажився. Лікування було доволі стандартне: шлункова дієта і сорбенти. По закінченню ще холосас давала по 1/4 ч.л. на день.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Насправді важко сказати. Скоріше мабуть олійка. Бо трусики просто мокрі, пляма така мокра. А як мила, то така жирнувата слизькувала попа.
    Хм, кажете жовчний... Дякую. Наразі тоді прослідкую за харчуванням.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Чим можна покращити апетит у дитини 6 років. Нічого не хоче їсти, взагалі. Я, зазвичай, спокійно до того ставилась, але мені вже всі роблять зауваження, що Анюта сильно схудла. Зокрема тренер на гімнастиці сказала, щоб я її трохи відгодувала, бо помітно, що вона втрачає силу в руках і швидко змучується.
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Lyudvig, сестра...Я ще пра тримаюсь.. А в моєму дитинстві була така річ, як солянка з пептином(здається) в рецептурних аптеках .
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я чула, що з Польщі везуть якісь капельки. Назви не пам'ятаю...Але чи вони помічні?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig риб'ячий жир але брати, як мінімум польський добрий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed, я не побачила аж такого покращення апетиту. Але так як малий категорично не їсть рибу , то даю з періодичністю; айхербівську.
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Lyudvig може тріметабол?
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2018 ---
    Нам для апетиту ще виписували БіоаронС. Хоча як такого ефекту я не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Айхербівську, то яку?) Я купувала різні(не тільки з айхерб) і не бачила ефекту, тоді таки не поскупилась нарешті, купила Солгар і курс до кінця не пропили, бо з'ївби скоро мене:girl_crazy:. Поки ще не повторювала давати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    О, Біарон, але я вже купую жир, подивимось, який буде ефект.
    Вже урізноманітнила меню, питаю, що тобі приготувати. Мовчок. Ложку запхаю, дві. Головне, ні солодкого не хоче, нічого.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2018 ---
    Покажіть картинку, який то?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig може якісь переживання має? Та, загалом, я б по дитині дивилась, самопочуття.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2018 ---
    @Lyudvig я на айхербі його не знаходжу. Це дитячий Солгар.
    .
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2018 ---
    @Lyudvig post #1972 в цій темі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я теж, поки що, не з метою покращення апетиту даю.... але хто зна.., якщо піде далі ще гірше, то тре бути "освєдомльонною і вооружонною".
    Дякую.
     
  15. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Малому 3 роки, в жовтні почав жалітися на животик, пішли на УЗД, все норм, але сказали що в одній нирці є якесь запалення. Живіт болів бо глисти були, якось вивели. Пили Зентел, але тепер думаю, що напевно потрібно було повторити. Здали сечу і кров все в нормі, каже лікар, що на УЗД також помиляються... З того часу появилися фіолетові круги під очима, до тепер мене турбують вони, вночі знов погано спить і скрипить зубами, напевно знов глисти є? Що можуть ці круги означати?
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2018
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В малого вже декілька днів помітні декілька червоних прищиків на підборідді і губах. Сьогодні аж дуже великі, гнійні. По всій спині непомітні ледь відчутні безколірні прищики, дуже багато. Від чого б це могло бути і чим помастити? ті, що на личку?
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Kshusia Зентел на печінку важкий і кола під очима про печінку можуть нагадувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь-ласка, хто добре знається: як то правильно промивати ніс (ми раніше хіба закапували), бо я начиталася, і всяка суперечлива інформація є:
    вода має витікати через рот?, але є описані способи, щоб через другу ніздрю (із застереженнями, що це може пошкодити вухам), також вичитала, що різко продувати ніс після промивання не можна, короче, я заплуталась і не хочу зробити гірше. А, і вода має бути як температура тіла?
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    я отих екстремальних, чесно кажучи, трохи боюся... Тому закапую так щоб через ту ж ніздрю назад і виливалося, нам наразі того вистачало... Шприц без голки, десь 3 кубики фізрозчину (кімнатної Т, не знаю наскільки то правильно :) ). Голова набік, заливаю у верхню ніздрю, перевертаю вертикально - воно витікає (зазвичай практично все через ту ж ніздрю, часом трошки через другу теж), потім аналогічно ні інший бік а тоді вже висякую. Лор нам казала вважати і не заливати в нижню ніздрю або лежачи на спині бо тоді якраз у вуха і може піти
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата хто в курсі, може Ви @сніжна. Якщо дитина ненароком з'їсть таблетку Каптопрес-Дарниця чи кавінтон форте, що може статись? Дитині 1.9р.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka