Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Мені теж педіатр казала, що якщо так вже турбує, то помазати олійкою зранку і помити ввечері, але зійде поступово, нема в тому ніц страшного.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дякую всім, що відгукнулися, заспокоїли мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    І мене. Бо я тоже то все зішкрябую, а воно все ще є. Дітей не турбує, а я щось трохи переживала, бо не мала пояснення звідки береться. Але тепер буду спати спокійно.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    О, і в моєі є досі. Але я шось олією ге мащу, бо в нас миття голови раз в місяць ледь-ледь, бо дуууже не любить. То таки треба мастити?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні не треба. Тільки якщо воно турбує дитину, чи Вас.
    Миття голови теж прийде. Але я трохи наполягала. Щоб вона не забувала, що таке буває )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Були теж ще після 2, зараз 4 - немає. Не мастила, не зчищала, не знаю, коли посходили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    також. Не мастила, не шкрябала, після 3років зійшли, але їх не було багато і були такі трохи мякенькі, не засохлі.
    Дівчата, а в мене питання --- чи має піт вашої дитини запах, бо щось мене це насторожувати почало. Малий дуже рухливий і швидко пітніє, і ось футболка може інколи мати такий злегка неприємний запах.
    Думала, що для діток це не є характерно...
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Думаю, що в 5 років вже може бути запах:girl_crazy:
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Якщо в когось з рідних є різкий запах поту, то дитина може успадкувати і проявляється воно вже змалечку.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Після хвороби є таке, напевно чиститься так організм. Від одягу неправил ного теж запах не дуже. І залежить ще від їжі. Якщо всі три пункти на раз, то ойой. Але це просто специфічно неприємний запах. Але бувало що мали і кислий, і липкий піт, ото гірше,
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2017
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А то чим погане? В мене Влад як хворіє і багато потіє то кислим пахне
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну ніби найближчі родичі не мають яскраво вираженого запаху...
    Від їжі -навряд , в нього доволі дитяче меню .
    Від хвороби - це може бути варіантом.
    Просто чоловік говорить, що в мене занадто добрий нюх . Тому хотіла би знати, чи ще хтось помічав таке за своїми дітьми.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Без "нічого", то на мою думку так. Хоча навряд чи наші лікарі на таке звертають увагу, це "всього лиш піт"
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Звертають-звертають, це може свідчити про проблеми з щитовидкою
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @svoybox ось це мене і насторожує. Тому і цікавлюсь .
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, я вже нічого з тими хворобами не розумію...
    перехворіла мала вірускою. була Т 38.5 два дні. не збивала. нежить+ кашель. легені чисті. словом інфекція була горло-ніс.
    зараз горло ок. не червоне все. але оті соплі ніяк не проходять. то більше, то менше, але є. носом дихає. але і носа періодично підтирає.
    періодично відкашлює то все діло. десь над ранок може прокашлятися і вдень кілька разів.
    не лікую. носа час від часу промиваю.
    загалом активна, весела, бавиться.
    в чому прикол? що робити? і взагалі що це за такі затяжні соплі? отак то гірше, то краще вже десь 3 тижні...
    йти до лікаря? якого? порадьте. будь ласка
     
  17. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    можe така віруска.
    ми літом тeж соплі мали, напeвно, більшe місяця.
    лікарка казала, що то віруска така, + жара і діти так мучаться.
    я вжe ті каплі із сріблом капала потім, алe нічого нe помагало, якось самі пройшли
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дівчата, поділіться своїми думками-знаннями стосовно ризиків відвідування басейну для дитини. Я дуже боюсь інфекцій, а також не знаю які норми по температурі води (басейн, що біля нас, спільний для дорослих і дітей, тож температура там як для дорослих, для дітей має бути вища? очистка води ультрафіолетом)
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нам 6 тижнів. І у нас досить суха шкіра. Після пологів ми облазили, але і зараз бачу, що далі шкіра суха і "сипеться". Купаємось у простій воді з криниці після фільтрів. Трави використовувати боялась, бо мали висипку. Зараз це пройшло. Лише щоки ще ширшаві. Отже, хто що робив з сухою шкірою у немовляти?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    у нас довгий час були такі острівці сухості. плямки на лиці, руках і ніжках. Нічого особливого не робили, воно малого не свербіло, тому не лікували. Мастили часто бепантеном. Ще помітили, що червоніє і посилюється під час купання, від води очевидно. Тому купали порідше (без ванни, просто під душем чи умивальником). З віком пройшло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1