Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А чого? Ми зранку п'ємо і ніби ок
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в малого від нього здуття.(пардон за натуралізм: пузик болить і тяжко пропукатись, схоже на немовлячі кольки) . Не знаю, чого так, починали з маленької дози. Але таке часто є. Навіть в Комаровського читала, що він радить Дуфалак з еспумізаном приймати
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи бувала у ваших малюків безсимптомна рвота під час прорахувався зубів?
    Малий у вівторок вирвав свій звичний сніданок, але десь через години дві після трапези. Вирвав і все, далі бавився, хотів їсти/пити.
    Сьогодні зранку, хвилин 20 після пробудження, теж мав позиви до рвоти, буквально 1 ч.л. вирвав (вночі не їсть, не п'є, тільки перед прокиданням ГВ). Активний, апетит має хороший.
    Бачу, зуби мучать, але це триває вже дуже довго, близько двох місяців: пальці в роті, періодами більш активне гв, при чому мене аж груди від того болять. Чи може рвота бути спричиненою тими зубами?
     
  4. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    А я - ота сама горе-мама, яка чекала, поки дитина переросте. Я про психологічні закрепи і какання раз у 3-4 дні. І, в принципі, Аня переросла.
    Вже 4,3, останні місяці 2 - щодня саменька на унітаз какає. Не любить того процесу і дотепер, але вже усвідомлює, що сьогодні не покакає - то завтра будуть камінці.
    Перепробували ми все, крім медикаментів. Казки, ігри, психолог, розповіді про роботу шкт у доступній їй формі...
    А, ні, з місяць пила по половині чайної ложки Холосасу на день, але то на консистенцію каків ніяк не впливало, хоча трохи покращувало їй апетит.
    Дієта в неї нормальна: достатньо води, крупи, овочі, фрукти, кисломолочка. Але вона така і була раніше.
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2017 ---
    Ці 2 прийоми їжі складалися з різних продуктів?

    -----
    Я вже побачила. Зранку взагалі не їв. А на ніч?
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зовсім інше.
    Зранку у вівторок каша молочна з ягодами, вчора ввечері гречка з кроликом+огірки.
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Порадьте чи щось робити при внутрішньому ячмені. Побачили зранку підпухлу фіолетову верхню повіку. Всередені вже дозрілий штир. Витікає той гній просто в очко. На вулицю не хочу дитину брати навіть.
     

    Вкладення:

  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Промивайте хоча б заваркою. Завтра вже робочий день, то може до окуліста - якісь краплі випише згідно віку дитини. Нам виписувати Тобрадекс він вроді з чи з 2 чи з 4 років.
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Боюся брати дитину на вулицю, щоб не простудити.
     
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчатка , чим мастити ясна при прорізуванні зубків. З старшими не знала коли і який виліз, а з найменшою сьогодні цілий день Біднесенька плаче і тільки цицю смокче . Їй 1 ,1.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Заварку не бажано а очі. Хіба Ви самі той чай збирали і сушили.
    Краще ромашка, в крайньому випадку - розчин фурациліну

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ніколи нам не пошкодила, але то таке. В такому разі фізрозчин - найбезпечніше і пекти не буде, бо концентрацію солі має як і сльози. В будь-якій аптеці і за недорого. У всякому випадку якби до завтра не покращало, особисто я йшла би до окуліста. Не так зараз зимно , щоб застудити .
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2017
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Їй краще, гній ніби весь витік, я боюся поширення. Тому на вулицю не хочу тим більше.

    Чи можна щось купити самому? І чи є різниця всередину чи назовні то користати?
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я вище писала назву крапель, які нам приписували. Можете погуглити інструкцію. Виписував саме дитячий окуліст. Лишилося багатенько, поставили в холодильник, то і відконьюктивіту чоловік рятувався. То протимікробні як я зрозуміла і протизапальні. Але я сама ніколи дітей не лікую ( крім грві - я його спостерігаю і стараюся полегшували стан). Якщо є можливість відвідати лікаря , бо провізори в аптеках не завжди компетентні. Але був колись форсмажор на селі в гостях, добре що райцентр близько, але то була така явна ангіна гнійна і вихідний, то ризикнули і купили антибіотики, які нам колись призначала лікар. А так то Вам вирішувати. Комаровський казав, що антибіотики у вуха і очі доцільно і діють тільки місцево.
     
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Порадьте перевіреного, хорошого, дитячого кардіолога. Педіатр почув шум в серці, сказав зробити узд. Дякую!
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Gajka самій краще не треба. Там є нюанси, можна наробити гірше. То я так капала була чоловікові звичні від конюктивіту, а там виявилось якесь інше підгрунтя і казала лікар, що мені ще повезло, що оте моє капання не дало наслідків гірших.
     
  16. magic

    magic Well-Known Member

    Ми зверталися до Куриляк Ольги Богданівни з Охматдиту. Толковий спеціаліст. Ось тел. в її кабінет на Лисенка:

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    може не зовсіи про здоров'я, але запитаю тут - в малої на голові досі купа лусочок, отих дитячих, молочними їх ще називають, що є на голівці, коли волоссячка ще по мінімуму. Не скажу, що я дуже вперто їх вичищала тоді, але зараз таке враження, що вони далі появляються, а не просто злущуються старі. То нормальне таке явище в 2.5р? Бо вже і волосся багато, і вона не дає так дуже себе шкрабати, щоб вичищати голівку, а воно весь час є.
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Retaret в мого те саме. і вік то самий. як був немовлятком, то я то все зчистила. коли ті нові появились, вже й не пам"ятаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Retaret в мого в такому віці теж були ще ті кірочки. Хоч попередні я добре зчистила. Зараз вже чисто. Самі зійшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, це нормально. Зішкрябувати не треба.

    Намастити олією кокосовою, або оливкової ввечері помити голову.

    У Варвари в 5 років ще були. Це така особливість. Лікарка сказала, що як воно мене турбує, то випише якусь мазюку. Але мені було нормально отак олійками мастити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1