Здибанки на Вернісажі

Тема у розділі 'Вернісаж', створена користувачем Galysik, 17 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    гааааарно

    в Ірки-Шкірки (дуже рада була бачити) такі прикольні туфлі-босоніжки, ну такі-такі - канхветка!

    бачила КвВітчину скатерку (штанці в сердечка і нову взуванку) - люблю я це діло, Бурульчині троянди на стільчику, Імельчину сорочку, Мар"ясину медведю, Фіянині мушлі і процес вгадай-що-це-буде

    Дуже гарно провела час, шкода, що мало ...
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Було дуж кльово
    Для тих, хто був нечемний і не прийшов, напишу хто був:
    Холлі з Оленкою, Імель, потім прийшла taniarz, потім Мар"яся, потім Богданка з оксою, потім Ната з дітками (хлопичики дуже питали нашо тьоті вишивають, тьоті нічого мудорого так і не придумали, що сказати), потім підтягнулася ще Хомочка , яка принесла кульок квітів для скраперів , Орман-чемнюлька і гарнюлька, супер-позитивна Фіяночка, льдінка Бурулька, вагітний Пупсик :))), роксоланка, а на закінчення нас тішили квВітка та Ірка-Шкірка :girl_tender:
    сиділи ми до побєди закриття Челентано.
    Було люкс, наговорилися, насміялися, натріщалися :girl_yes2:

    дякую дівчатка за зустріч


    і не пригадую, щоб хтось фотографував, тому фото напевно не буде
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    уважаю ....
     
  4. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    і мені сподобалось вчора, познайомилась з деякими новими для мене форумлянками, побачила купу шедеврів , всі молодці. І нарешті, Фіяна мені принесла моє замовлення довгоочікуване:girl_tender:
     
  5. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Була рада всіх бачити, направду! Шкода мені, що я тепер такий "частий" гість на Вернісажі, що аж Хомочка мене не впізнала, але думаю, я то діло поправлю, бо подивилася, як дівки багато всього вишивають гарного, і самій захотілося :)
    Квітка дуже потішила своїм настроєм (ну і зовнішній вигляд суперовий, але то завжди так без винятків, бачу ;)), Мар'яся кльово виглядає, та зрештою мені всі здалися дуууже гарнішими (А Орман то взагалі, тобі кльово з такою зачіскою, шкода не встигла добре порозглядати) :) Пупсику ріспект і уважуха, і дякую за розповідь, а Фіяна то просто реактивний моторчик вишивальний, мама трьох дітей-малявок!, без няні, хто би сказав! А в нашої Імель вже так скоро весілля, підемо запорожцями? ;) Я вже пробила, де то буде :)
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Було добре але мало, ми прийшли перші і перші пішли. Шкода що не застали Квітку і Ірку-шкірку. Надивилась на красоти, що дівчата поприносили. Дуже мені сподобались Мар"ясині ведмеді, може і собі такі виш"ю. По дорозі зустріли Пкпсика, а потім Хомку і Бурульку. Треба було нам ще трішки затриматись
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Дівчатка, дуже приємно було зі всіма поспілкуватися.
    Трохи хлопчиська воювали, піца їм сильно пахла із коробки :) тому мусили втікати. Зате замовила собі в Окси роботу на цілу зиму (ага, я таке вишивальне черепашенятко, дууже довго вишиваю) , скоро сподіваюся матиму чим вихвалятися на наступних здибанках.

    За що я їй дуже-дуже дякую :)
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    таки Nata з дітками виходила, коли я заходила:girl_yes2:
    повторюсь, було дужжже кльово, хоч не дуже вишивально:girl_crazy:
    але я чемно принесла скатертину і місцевий гуру чітко і любязно дала мені ЦУ, дякую Іринко:girl_in_love:
    помацала ведмедика Мярясі і
    мушлі Фіяни, стільчик Бурульки і плямисте дєрєво Шкірки:girl_claping: а ще-а ще солоденький альбомчик Орман:girl_tender:
    підписуюсь! і взагалі дякую всім за щирість і позитив:)
    то був гарний-гамірний і дуже веселий вечір в файній тісній компанії:girl_in_love: хочу щееее
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    було дійсно дуже файно
    Мар'ясин ведмедик гарнющий, Сорочки в окси і Імель бомбезні, а та мережка Імель, ну і сорочка рівнюща і акуратнюща
    Орман дуже гарно виглядає, дуже гарний колір волосся
    Холлі вже добрячий м'ячик, а Пупсик карлсон ше той:) От люблю я такі штани, хоч би хто шо казав
    Хомку вже майже не застала, Ірку-Шкірку прогавила, зато нині по телефону поспілкувались
    У окси старший хлопчик дуже симпатичний, меншого вживу бачила вперше, теж красень росте огого, а Натині малята які файнющі.
    Словом було гарно.
    Ага, ше з Бурулькою перекинулась пару словами, та й все, бо вже Марта хотіла маму вдома.
    Забрала накінець-то пташку для Софійки і квіти парижу, які замовляла на 123стічі, але вишивати почну трохи пізніше, поки мушу завершити поточне розпочате, зато вже є стимул і план.
    Шкода, що не могла довше лишитись, з задоволенням ще б поспілкувалась з форумляночками.
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    тааааакс, хто тут на Хомочку нападає? :girl_crazy:

    наш суперсонячний позитивчик вчора принесла не тільки гори "зрадницьких" квіточок але й купу всього вишивального!

    і якби наша бічна тісна гальорка більше займалась вчора вишивальним обговоренням, а не іншими суперцікавими темами, хі-хі), то ми б точно побачили і могли порозглядати Ірусин процес чоловічої вишиванки! а там вже таааааааак багацько вишито, я здалечка все ж помітила, шкода он тільки що не помацала ту красу! :girl_cray:

    ще досі не зберу усіх думок докупи, вчора мені дуже сподобалось, я чудово відпочила в гарній компанії! всім дякую :kiss:

    писи. маааало, хотю ше!
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Здибанки на Вернісажі

    Тему зачинено. Продовження тут.
     
Статус теми:
Закрита.