Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми теж дуже часто на циці. Мені ОК, але коли заходить свекруха (а вона поруч живе, заходить пару разів у день), то в неі квадратні очі, типу "розляглась собі", і "скільки можна". Так то харить деколи. І що ти ій поясниш, вона родом з СССР.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Моя теж часто на циці, навіть дуже. Одразу багато не їсть, хвилини 2-3, потім хвилин 5 перепочинку і береться "до роботи" на хвилин 15))))

    Надіслано від мого SM-T231, використовуючи Tapatalk
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ну це вже інше питання, і воно, звичайно, дає свій негативний вплив на настрой і настрій мами. Я то чудово розумію - родичі ніяк не можуть заспокоїтись, навіть якщо набір ваги гарний, або вважають таку тотальну посвяту мами гв розкішшю чи дурною захцянкою, чи лінню...
    ну, нас вдруге з таким режимом вже, наче, легше сприймають, ніж перший раз.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені про зціджування. Малій буде 4 місяці і маю потребу залишити її на ніч. В нас ГВ на вимогу, їсть не часто і не багато, але вагу набирає добре. Скільки мені потрібно молочка на ніч, за скільки часу до того я можу починати цідитись? як його зберігати, гріти?
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Все залежить де і як ви плануєте зберігати молоко. В холодильнику може зберігатись здається добу, а от в морозилці до 14 діб. Якщо окрема морозмльна камера то й до 3 місяців. Думаю, що 500-700 мілілітрів на ніч точно б вистачила. Думаю, що навіть за багато.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Virna

    Virna Well-Known Member

    В холодильнику, мені лише на одну ніч.
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ну так. Але за 1 день стільки націдити важкувато. Я робила банк молока, то за день цідила до 300 мл.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Virna а я к це буде виглядати - Ви ввечері погодуєте, ніч Вас не буде і зранку повернетесь? З ким буде малеча?
     
  9. Shumee

    Shumee Member

    Мені сьогодні лікарка сказала сціджуватись, щоб було більше молока, бо дитя набрало тільки норму за перший місяць, але то так болить...до цього я взагалі ні разу не сціджувала і почувалась добре і маля їло, хоч і не дуже жваво...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Набрало норму і не партеся. Не треба розганяти дарма лактацію - потім ще проблем собі заробите.
    А скільки набрало саме від найменшої ваги (не від ваги при народженні)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А треба було перевиконати норму?)))
    Чи "норма" - це йдеться про мінімум (500г)?
     
  12. Shumee

    Shumee Member

    --- дописи об"єднано, 2 Березень 2018 ---
    Норма 600 за 1 місяць від ваги при народженні, так мені сказали, набрав 600 грам...
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Рахують від мінімальної ваги завжди, а не від ваги при народженні. І там не 600 гр, здається мінімум, а менше. Тому все у Вас дуже навіть ок (+860 гр) - прикладайте дитину на вимогу і не мучте себе зціджуванням.
     
  14. Shumee

    Shumee Member

    Я й часу не маю а сціджування і боляче(((буду краще частіше прикладати, хоч і погано їсть...посмокче 2 хв, нахлепчеться і починає головою мотиляти((((
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У вас супер-прекрасний набір! Навіть не думайте ні про що. Годуйте на вимогу. Не робіть собі проблем, щоб потім вирішувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. alishaaa

    alishaaa New Member

    Здравствуйте, в последнее время не всегда успеваю кормить грудью малиша, кто какой молокоотосос может посоветовать?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    З яких причин не встигаєте? Бо дитина не виїдає? Чи вам треба залишати дитину з кимось і залишати своє молоко.
    Я користувалась з однією дитиною Медела Свінг, а з іншою зціджувалась вручну. Не бачу переваги молоковідчмоктувача.