Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а простинь на кушетку в род.зал то ще актуально? чи там тепер може шось дають? Пам'ятаю минулого разу взяла в мами таку, що дуже облазила і нею перестали користуватися, бо всі мені казали, що потім все буде в крові і тільки викинути її, а в мене вона лишилася чиста і прийшлося везти назад ))

    розпакувала пачку памперсів, щоб відкласти трохи зі собою в кульочок, нагадав мені той запах перші дні життя малючка, така прям ностальгія...:girl_in_love: аж не віриться, що скоро знову все повториться
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 4
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Мені дали одноразову
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2018 ---
    Ще треба папір туалетний, багато пеленок і посуд
     
  3. Shamna

    Shamna Мамуся

    Про який пологовий йде мова?
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Це Ви вже про "в палату"?)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я на Батальній. Про простить то в родзал
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    О, розкажіть про Батальну:) як там, що до чого?)
    Щось особливого ще треба або навпаки не треба?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Коротко напишу.
    Перше на огляд треба пеленок і рукавички. В родзал - одяг і взуття собі, дитині. Пеленок одноразові. Посуд, бо я там після пологів досить довго була і не мала в що чай налити. Медикаменти купили по ходу пологів що лікар сказала.
    Далі в палаті - все по списку, стандартно. Мені бракує чайника щоб чай запалювати. Тут досить жарко, а всім дує
    О. Бракує одноразових накладок на унітаз
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    На Раппапорта на коридорі були електрочайники, мікрохвильовки і холодильник. Але я тільки чайником користувалася.
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Тут теж на кухні є.
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я ще на перші пологи в пб купила собі кип'ятильне горнятко (то все в мене було в рамках акції "бережись стафілокока"), вже і після того не раз згодилося. І тепер планую його знов брати.
    @Зорянівонька напишіть ще будь ласка в кого народжували там на Батальній.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я на перші пологи брала з собою електрочайник, але ні разу не витягувала. Щось взагалі не було потреби в ньому. Каву зранку і так привозили, а протягом дня пила воду, я її найбільше і люблю пити. То цього разу і не планую брати. А в разі вже б чоловік привіз, якби конче треба було.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А не підкажете, чи треба брати свою постіль в пологовий? Чи там дають щось пристойне?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я брала свою, але тут є якась, я її не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shamna

    Shamna Мамуся

    Почала я нарешті збирати речі в ПБ. І не можу зорієнтуватися на рахунок рушника чи одіяла для дитини в родзал.
    Чи потрібен він буде в кінці серпня чи достатньо тих двох пеленок, що приготувала.
    Старшу одягали + пеленка + рушник, але то був грудень місяць. В палаті на наступний день була вже без того рушника.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Краще взяти, будуть везти ліфтом, коридорами. Малеча, після утроби, першу добу точно потребує більше тепла.
    Зимою в лікарні дуже жарко, то не показник, що в грудні родилась))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я планую брати аби був! Погода в нас несподівано часом міняється, потім ганяючи можна забути докласти. А так хай собі лежить, як буде непотрібен, то не мотатимуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В червні малого замотували в рушник, то я і цього разу беру.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я брала. та й всі дівчата в палаті мали чи то рушники, чи ковдрочки, хоч липень. на другий день я вже той рушник зняла, але багато хто ще тримав діток замотаних в тому всьому. вночі бувало навіть трохи прохолодно (навіть дощ був), то погода така непередбачувана і мінлива, що всяке може бути:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а що одягати в родзал? Купити якусь дешеву нічнушку з гудзиками, щоб потім якби сильно вимазалася не шкода було викинути? Чи вже якусь людську для годування купити з надією, що буде чиста? І ще цікавить, що одягати нижче живота після пологів? Мати трусики, прокладки, шматки??? Бо нічого з перших пологів толком не пригадую...
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви дивіться що вам зручно. Я брала обидва рази нічні сорочки типу майки, довжина десь до коліна, з глибоким декольте. Але я ними користувалася весь час, в сорочках для годування мені було не комфортно. Зверху халатик чи кардиган.
    Мати трусики, вільні такі) , прокладки післяпологові і шматки на перший день можна зробити
     
    • Подобається Подобається x 1