Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Користувалась Натуреллою, великими які в них є. В пологовому використовувалось десь 10 шт в день. Труси були звичайні свої).
    Так, залежно від дитини). Мої діти з вагою до 4кг виносили 2-3 пачки, той що 4250г - йому тисло вже в пологовому той 1 розмір. Але нічо не передавлювало, 20 штук памперсів можна використати. Головне не запасатись. Хіба вже 3 розмір я спокійно зараз купляю одразу 2 упаковки, щоб потім не бігати. Двієчку діти теж проскакували дуже швидко.
    3. Лактаційні вкладки спробувала три пачки після других пологів - задоволення і зручно, тільки мені то дорого, бо протікАла все гв. Користуюсь марлевими саморобними.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ну тоді мені ще затискач і можу народжувати)
    Я ж розумію, те що справді треба-куплю. А поповняти їм запаси не збираюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я зі списку пологового НЕ докупила десь на 300-400 грн. В родзалі, спілкувавшись з акушеркою (а ми пару годин з нею протеревенили :)), вона казала, що в них є, якщо треба буде те, що не купила (я питала за нитки для зашивання, кетгут). Але я одразу дала пакетик, мені нічого з невикористаного не повернули. Вже дома помітила, що не взяла 20 пар рукавичок - то за них навіть не питали.
    Під час мого перебування в ПБ, одна породілля мала відходження плаценти, ускладнення, то вночі лікарі терміново по телефону замовляли медикаменти.
    (Київ.обл.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Моя епопея з пошуку сорочок завершилась! Ура! Отже, в родзал купила на базарі недорогий тоненький халатик однотонний з замком. Переваги, тонка бавовна і швидкий доступ до грудей/тіла. Мінуси, я як бабуля в мішку. Зато зручно. Єдине напрягає , що довжина його трішки за коліно. Чи буде зручно? Бо так щось лінь кудись ще нести обрізати. Думаю після пологів я його не буду носити, бо він дуже великого розміру.
    В палату знайшла в інтернет магазині набір халат на запах і нічнушка майкового типу. Теж вибирала щоб була натуральна тканина і ціна доступна. Чи хватить мені такого набору? Чи ще одну нічнушку докуповувати?
    І ще, я не думала, що в мене виникне проблема в пошуку тапок резинових!
    Хотілося щось без "квіточок", не за всі гроші , і щоб можна було потім носити на пляж чи в басейн. Ага, розмріялася))) На Провесні лише в одному магазині є нормальний вибір і то в моєму розмірі все порозкуповували. В результаті таки знайшла на Іскрі , як була по справах на Сихові. Зате чоловіку там не було з чого вибрати... Тому на днях піду ще раз на Провесінь.
    Мої збори в пологовий ускладнює ще й те, що я вже не надто мобільна. Важко кудись далеко і на довго іти, швидко змучуюся, болять ноги, спина. Викручуюся тим , що стараюся те, що можливо замовляти в інтернет магазинах, а решту купувати "по дорозі" як іду кудись по справах.
    А ще господарська вихвалялка! Прийшла нова праска!!! Сьогодні планую прасувати дитячі речі.
    Ні, ви не думайте, що я така горе господиня без праски жила))) Стара праска була подарована, якась ноунейм і гріла погано, тому я жила практично без неї. А нову купувати, якось увесь час не до того було... То ця, що прийшла, для мене на вагу золота.
    Дівчата, маю питання щодо рукавиць для огляду дитини та мами. Боюся якоїсь зарази, то хочу купити і пропонувати лікарям. Які це мають бути? Стерильні чи нестерильні? І скільки пар? В якому розмірі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я брала 10 стерильних, розміри 7 та 8.
    10 нестерильних. (Але я їз забула :)). Мої огляди всі були в рукавичках, в родзалі всі теж були в рукавичках. А в палату як заходили педіатр чи медсестри і перед тим, як брати дитину - вони мили руки і насухо витирали (для цього в списку був паперовий рушник). Мене після пологів не оглядали.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тапки гумові фліп-флоп є на Нексті в дівчачому розділі (а розміри є дорослі). Дуже гарні і недорогі. Те саме для чоловіка, якщо не 45 розмір.

    Рукавички будуть в списку медикаментів на пологи.

    Я горе-господиня маю чудову праску, але нею не користуюсь років 10 мінімум (хіба як шию).
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    потім треба буде вважати, щоб блискавка не дряпнула малюсю
    ринок Провесінь, той "задній" вхід, магазинчик з польським взуттям. Ми за 180 грн Дмитрові купили (розмір 37, були і більші - до 39 точно, а може і більше. Синій колір, без малюнків)
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене є старі в'єтнамки, які весь час на море вожу) то думала їх і в пологовий брати.
    З халатом покищо ніяк:sad: тобто вдома нема,а нового ще не купила.
    Зате вже принесли моє замовлення з Панами, то багато речей вже є). Тільки все воно по шафах покладено, а в сумки, кульки ще покищо не пакую. Чи то вже можна пакувати?
    @Demetra, а ти свій халат на якому сайті замовляли?
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Там така тонка тканина і блискавка дуже маленька, думаю не подряпає.
    Напевно ми про один і той же магазин говоримо. Дійсно, вибір там є, тільки розміри порозкуповували. Казала продавець , що я вже п'ята вагітна за день до них по тапки прийшла. В мене ще розмір не ходовий . Але загалом не думала, що резинові тапки(нормальні) - це такий дефіцит літом!)
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Якщо зручно, то бери які маєш. В мене теж є в'єтнамки, але мені вони дуже незручні. Тому шукала такі як звичайні відкриті тапочки, тільки резинові. Буду потім мати в басейн чи на пляж.
    Халат і сорочку набором купувала через сп. Раджу піти на ринок. Як шукала тапки, то наборів таких легких було багато і досить гарненьких. То тепер думаю може про запас ще одну сорочку купити?!Чомусь як місяць тому їх спеціально шукала, то нічого не подобалось і не було. Ціни різні від 300 грн. за набір. Халати тонкі на замок від 200грн.
    Сумки ще теж не пакую. Якби треба було вже, то просто згорну в сумку все з поличок, де я ті речі складаю.
     
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Demetra ,а в Метро чи Ашані не дивилися? Я минулого літа в якомусь(забула де саме)) гіпермаркеті купила собі чудові різинові тапочки,делікатні,легенькі.Ціна тоді була акційна-щось в межах 39 чи 49гривень.Кольорів було багато,тому маю і сріблясті і рожеві)
     
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дякую за пораду! Та вже купила собі) Але поки знайшла щось більш менш нормальне , обходила всі знайомі точки поблизу. Мене зараз трохи виснажують поїздки, стараюся познаходити все в ближньому районі, або купую з доставкою.
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От мені теж цікаво, бо наразі крім затискача для пупка і рукавичок нічого купувати не планую. Минулого разу народжувала не у Львові, то теж нічого з собою не мала (навіть рукавичок, здається...). Після пологів чоловіку видали точний список використаного - 2 банки окситоцину, кетгут і ще щось там з дрібного типу шприців чи що.
    А то для чого використовують? Я так розумію що то спирт?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Пупок обробляють. Потім капають пару днів. Від нього не розмокає.
    Тапки я брала гумові в душ, і одноразові в палату, які я там і викинула. Правда не такі з тонкою підошвою а такі " на пінопласті". Зручно
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене минулого разу для того хлорофіліпт спиртовий був. Он вдома зараз непочата банка хлорофіліпту перекидається, то, певно, візьму його і цього разу з собою "шоб було" :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я взагалі думала зеленку брати для оброблення пупка.
    А затискач не входить в набір (пологовий), який треба буде (якщо заставлять) купляти?
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я купила той набір і затискач там був - взагалі мені набір був зручний,бо там було все потрібне для мене і дитинки
    Лишилося з нього тільки пару шприців ,але вони теж можуть пригодиться
    Ніхто мене не змушував його купляти,але я ,пам'ятаючи перші пологи ,вирішила не тратити час на ті походи в аптеку,бо в мене чогось немає
    В пологовій залі все не використане з мого пакету мені повернули -- нічого не забрали
     
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я з ліків взагалі нічого не купую. Лікар ніякого списку ліків не давала, казала, що купиться вже в аптеці коли пологи почнуться. Про засіб для пупчика теж не говорила.
    Щось мої збори тааак туго ідуть. Ніби вже все майже купила, а скласти в сумку ніяк не можу. То часу , то сили не вистачає. Мені здається я ще не готова психологічно до пологів і якось відтягую момент складання речей по сумках.
    А як на рахунок плану пологів для лікаря? Хтось складає?
     
  19. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Як дівчата вище писали - для обробки пупка. Одну-дві каплі капала піпеткою поки не загоївся повністю. Раз чи два доводилось хіба гарненько змоченою ватною паличкою прочищати від засохлої крові (бо через неї не було видно чи все там добре).
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, хто складає/ складав план пологів для лікаря в пб? Реально звертають увагу лікарі на побажання? Не насміхаються(я і таке чула)? Як і в скількох екземплярах ви його оформляєте? Може якісь нюанси є при його складані? Поділіться досвідом, будь ласка.